تغییر آب و هوا ابتکارات می تواند یکی دیگر از سانحه COVID-19 همه گیر

در ارتفاع COVID-19 pandemic, زمانی که بسیاری از جمعیت جهان گفته شد به ماندن در خانه رانندگی و پرواز کاهش یافت.

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

در ارتفاع COVID-19 pandemic, زمانی که بسیاری از جمعیت جهان گفته شد به ماندن در خانه رانندگی و پرواز کاهش یافت. عناوین منادی هوای پاک که منجر به و وعده reimagined جهان در طرف دیگر.

برای تمام سختی که سخت اقتصادی-توقف ایجاد شده برای میلیون ها نفر از مردم وجود دارد و حداقل امیدوارم که وجود دارد خواهد بود یک مدت طولانی بهره مند شوند برای محیط زیست است. شهرستانها خواهد ساخت آهسته-خیابان طرح کسب و کار خواهد سرمایه گذاری در تلاش های سبز و دولتها را به سازگار با محیط زیست برنامه های محرک اقتصادی.

تصویر واقعی بسیار پیچیده تر و اثرات ممکن است به سرعت تبخیر شود.

تغییر آب و هوا است در حال حاضر با داشتن یک outsized تاثیر در فقیرترین جوامع و نه پرداختن به آن می تواند باعث تشدید این اثرات افزایش نابرابری. کارشناسان هشدار می دهند که بدون تلاش های هماهنگ coronavirus می تواند دقیقا همان است که اثر و منجر به کاهش سرمایه گذاری در طرح های زیست محیطی به شرکت ها و دولت نگاه به خمیازه سوراخ چپ در بودجه با کاهش سود و درآمد است.

"Coronavirus را تغییر جهانی توجه و منابع را به دور از پرداختن به تغییرات آب و هوایی قرار دادن این موضوع در backburner" با توجه به جدید "بالا خطر ابتلا به گزارش" از سیاسی شرکت مشاوره این گروه اوراسیا.

وجود دارد برخی از سنت در اینجا وقتی که می آید به هزینه های شرکت های بزرگ. محققان که در نگاه پایداری طرح های در طول رکود بزرگ 2007-2009 یافت که شرکت های قطع سبز خود را صرف هر چند نه به طور مداوم. Rajat Panwar که مطالعات کسب و کار پایدار در Appalachian State University نگاه در اثر رکود در کارگاههای کوچک. او متوجه شد که شرکت هایی که نمی ساخته شده و پایداری خود را به هسته اصلی مدل کسب و کار و یا هویت شرکت را کاهش هزینه های. "آنها تقریبا آن را به عنوان آن را به یک خیریه عمل می کنند و زمانی که پول تنگ است انسان دوستی است, برش," او گفت:.

Panwar گفت: شرکت هایی مانند خودروسازی تسلا یا پاتاگونیا ساخته شده است که اخلاق در لباس شهرت احتمالا ادامه هر محیطی سرمایه گذاری آنها در حال حاضر ساخت چرا که آنها مرکزی برای کسب و کار خود را. شرکت های دیگر را "جدا" خود را از فعالیت های هسته ای خود را از طرح های فوق, که خواهد شد و سپس در معرض کاهش است. هر برنامه ای که نمی به طور مستقیم کمک به بلافاصله سالم خط پایین آسیب پذیر خواهد بود. هزینه های انرژی مانند پانل های خورشیدی یا انرژی کم نور دارای یک دوره بازگشت سرمایه اندازه گیری در دهه, به عنوان مثال. و می تواند در آینده نزدیک. Panwar انتظار برای دیدن زباله های مدیریت هزینه های, افزایش, اما نه به این دلیل که سرمایه گذاری در بازیافت. شرکت تولید بیشتر زباله به عنوان بخشی از تلاش ها برای پاکسازی محیط های کار از دستمال مرطوب یکبار مصرف و دستکش به تک با استفاده از کیسه های پلاستیکی.

سابقه برای هزینه های دولت را نمی توان امیدوار کننده یا. بر خلاف بودجه فدرال و ایالتی و محلی بودجه باید متعادل که محدود گزینه های خود را هنگامی که مالیات و سایر درآمدها سقوط به عنوان آنها در طول بیماری همه گیر.

"تنها راه متحده می تواند با ایجاد فضای بیشتر در بودجه خود را کاهش خواهد داد و ما بیشتر صحبت کردن در مورد خدمات" گفت: Rhiana Gunn-رایت مدیر آب و هوا سیاست در اتاق فکر موسسه روزولت.

"محیط زیست یکی از اولین چیزهایی است که اغلب می رود."

ابتکارات محلی به weatherize و عایق کردن خانه, برای مثال, ممکن است در دراز مدت اثرات مثبت در قبوض آب و برق و تولید گازهای گلخانه ای اما در کوتاه مدت آنها به نظر می رسد اولویت پایین و سیاسی بسیار آسان تر به قطع از بسیاری از برنامه های دیگر.

نیویورک در حال حاضر قطع کمپوست برنامه و کالیفرنیا برش برنامه ای برای 1 میلیارد دلار از صندوق برای وام برای پروژه های زیست محیطی.

وجود دارد فرصت برای بازسازی اقتصاد با طرح های سبز در خط مقدم و با وجود تماس های از دانشگاهیان برای "سبز طرح محرک اقتصادی" در سطح فدرال ایالات متحده اما Gunn-رایت گفت: کمی وجود دارد شانس دیدن یک برنامه می خواهم که تصویب شده توسط برگ برنده دولت است که همچنان در عقبگرد موجود حفاظت از محیط زیست برنامه های در حالی که همه گیر شده است مواج.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن