کشورهای ساحلی پیروزی سهم بیشتری از PPP دور دوم

زمانی که اولین دور از چک حفاظت از برنامه به پایان رسید ما گزارش شده است که در نقاط مختلف کشور را دیدم بسیار مت

توسط AKHBAREMAAAA در 20 اردیبهشت 1399

زمانی که اولین دور از چک حفاظت از برنامه به پایان رسید ما گزارش شده است که در نقاط مختلف کشور را دیدم بسیار متفاوت میزان موفقیت در گرفتن وام تایید شده است. در حال حاضر ما در حال یادگیری بیشتر در مورد چگونه دور دوم بودجه شکل گیری است و آن را بسیار روشن است که ایالات متحده که بدترین در یک دور شاهد موفقیت در دور دو.

در طول دور اول PPP, Alexandra میسون به حال زمان سخت گرفتن یک وام. او اجرا می شود یک مشاوره بازاریابی در واشنگتن یک بانک را رد کرد و برنامه خود را. یکی دیگر از درخواست تایید اما هرگز پول فرستاده. اما بعد از دور دو لگد هفته گذشته او اعمال می شود دوباره.

"ظرف سه روز از جمله تعطیلات آخر هفته من تایید از طریق آمد و شد بودجه" میسون گفت.

به عنوان از آوریل 1, Washington, d. C.; New York, New Jersey و کالیفرنیا در حال گرفتن بیشتر سهام از وام مصوبات نسبت به سهام خود را از جمعیت ایالات متحده.

جان Kabateck ایالتی کالیفرنیا مدیر فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: آن دسته از کشورهای بهره مند از راهنمایی های جدید برخی برنامه های کاربردی از شرکت های کوچکتر.

"بیش از حد از این پول که قرار بود به کسب و کار است که نیاز به آن کمتر" Kabateck گفت.

مشتریان در این کشورها نیز بیشتر احتمال دارد به بانک با موسسات بزرگتر با توجه به Ernie Tedeschi یک اقتصاددان با Evercore ISI.

در دور اول از بودجه بود که یک نقطه ضعف از بانک ها در جامعه روستایی متحده بیشترین موفقیت است. اما دوم متفاوت است.

"این روند معکوس شده است یک کمی" Tedeschi گفت.

بانک های بزرگ تا به حال مزایای بیشتر در دور دوم مانند گزینه برای آپلود برنامه های کاربردی به صورت فله. Tedeschi گفت: بانک ها در کشورهای ساحلی به احتمال زیاد در زمان حال به روند وام پس از دور اول بودجه خشک زد.

"شما می دانید, مراسم آشتی ترتیب دادند نهایی برنامه های کاربردی و آنها را آماده برای احتمال بیشتر تخصیص آینده" Tedeschi گفت.

اداره کسب و کار کوچک می گوید: 53 درصد از تایید دلار در دور دوم آمد از بانک ها با بیش از 50 میلیارد دلار دارایی دارند.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن