کالج نگرانی در مورد از دست دادن دانشجوی خارجی به صورت نقدی و مهارت با ویزا تصمیم

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است یک مجموعه جدید از مهاجرت دستورالعمل های مربوط به خارجی دانشگاه و دان

توسط AKHBAREMAAAA در 18 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است یک مجموعه جدید از مهاجرت دستورالعمل های مربوط به خارجی دانشگاه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

دانش آموزان ثبت نام شده در دانشگاه ها خواهد شد که آموزش آنلاین در سال آینده باید کشور را ترک کنند و یا انتقال به یکی دیگر از دانشگاه است که آموزش در کلاس های حضوری.

این یک تصمیم بحث برانگیز تا حدودی به دلیل شهریه از دانشجویان بین المللی است که عمده مالی جزء مدارس آمریکا بودجه.

زمانی که ماتیاس Kohout این خبر را شنیده او اشتباه گرفته بود.

"من رو بیشتر و بیشتر مسائل که دوستان من در کشورهای دیگر مواجه نیست در همه." او از جمهوری چک است و در ایالات متحده تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه جورج تاون. مدرسه ارائه یک مدل ترکیبی — هر دو آنلاین و در کلاس های حضوری — اما همانطور که با بسیاری از مدارس است که می تواند تغییر کند با توجه به همه گیر ترک Kohout با سوالات خود را در مورد وضعیت ویزا.

آنها سوالات بسیاری از بیش از 1 میلیون دانشجوی خارجی در نظام آموزش عالی در امریکا درخواست در حال حاضر. اگر خود را در مدارس در حال حرکت آموزش کاملا آنلاین و آنها دیگر نمی تواند از نظر قانونی اقامت در آمریکا

کارشناسان می گویند که بسیاری از قدرت مغز خروج از کشور — و مقدار زیادی از پول. دانشجویان بین المللی کمک $41 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده در سال 2019 با توجه به NAFSA یک انجمن مربیان بین المللی.

"دانشجویان بین المللی بسیار مهم برای دانشگاه های ایالات متحده گفت:" استوارت اندرسون با بنیاد ملی برای سیاست های آمریکا است که مطالعات مهاجرت. "آنها تمایل به پرداخت شهریه کامل است که کمک می کند به خصوص دانشگاه های دولتی در طول این تنگ بودجه دولت ،

نه درصد از دانشگاه های مورد بررسی توسط کرونیکل عالی آموزش و پرورش در حال برنامه ریزی برای کار به طور کامل آنلاین; 24 درصد می گویند آنها یک مدل هیبرید اگر چه دوباره این بستگی دارد که چگونه همه گیر تکامل می یابد.

دانشجویان بین المللی هستند که با توجه به گزینه ای برای انتقال به دانشگاه است که برگزاری کلاس های حضوری. اما سارا Spreitzer با شورای آمریکایی در آموزش و پرورش گفت: نیست که خیلی امکان پذیر است.

"حتی بدون یک جهانی همه گیر شما می خواهم برای پیدا کردن یک مدرسه اعمال می شود به این مدرسه پذیرفته می شود و شاید حتی, حرکت," او گفت:.

و کالج ها نگرانی در مورد دانش آموزانی که نمی خواهید به بازگشت پس از این مصیبت. اندرسون از بنیاد ملی برای سیاست آمریکا گفت که یک نگرانی مشروع: "هنگامی که شما قرار داده تا نه خوش آمدید ثبت نام دانش آموزان به یاد داشته باشید که."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن