پلیس جامعه: یک رویکرد جامع تر به اجرای قانون

در پی قتل جورج فلوید, تماس, رشد بلندتر در سراسر ایالات متحده به رهبران شهر به تجدید نظر خود را چگونه پلیس سیست

توسط AKHBAREMAAAA در 21 خرداد 1399

در پی قتل جورج فلوید, تماس, رشد بلندتر در سراسر ایالات متحده به رهبران شهر به تجدید نظر خود را چگونه پلیس سیستم و راه های آنها تامین می شود.

طرح های پیشنهادی برای اصلاح یا reimagining سیستم متفاوت است اما یک ایده به سرعت جمع حرکت: بیشتر رسمی عمومی-شریک مشارکت بین اعضای جامعه و مأموران اجرای قانون برای پرورش اعتماد بیشتر.

سازمان امنیت و همکاری اروپا انجام داده است کمی تحقیق در این و آن یافت می شود اصول اولیه این مدل در حال ساخت افسران بیشتر قابل رویت و در دسترس عموم گوش دادن و پاسخ به نیازهای جامعه در تعامل با مردم و پاسخگو اعمال خود و نتایج.

برای انجام این کار این سازمان توصیه می کند معرفی بیشتر فعال استراتژی است که شامل نه تنها پلیس بلکه اعضای جامعه و خدمات اجتماعی سازمان هایی که کار می کنند که قطع با پلیس — چیزهایی مثل آموزش و پرورش, بهداشت روان و جوانان خدمات.

الیزابت استون مدیر اسکاتلندی موسسه تحقیقات پلیس توضیح داد که پلیس جامعه موفق بوده است در مکان هایی مانند اسکاتلند که در آن وجود دارد یک سابقه طولانی در عمومی-پلیس همکاری و همچنین در هلسینکی فنلاند که در آن پلیس کار کرده اند در حالی که برای ایجاد یک رابطه با شهر سازمان ها و اعضای جامعه در حل مشکل و پیشگیری از جرم در مناطق خرید.

استون تاکید کرد این کار نیاز به شامل بیش از پلیس.

"مقدار زیادی از کار پیشگیرانه باید انجام شود در سراسر ادارات," او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک ویکتوریا کریگ. "Unfortuantely زمانی که بسیاری از دیگر خدمات اجتماعی هستند defunded که باعث کاهش توانایی سایر سازمان های دولتی به کار در این پیشگیرانه مشترک فضا است."

آن را به عنوان آسان نیست که فقط کپی کردن و چسباندن این بودجه مدل از یک شهر یا کشور به کشور دیگر ، برای پیاده سازی این مفاهیم در راه حق شهرستانها باید از نظر اجتماعی و سیاسی و تاریخی زمینه و اثرات شرایط سیاسی داشته اند در بخش اجتماعی در شهرستانها متفاوت است.

کل ایده جامعه مدنی و مردمی است که به تعامل با هر کس و تشویق آنها برای شکل دادن به جامعه خود را حل مشکل استراتژی.

در زیر یک ویرایش متن کریگ گفتگو با استون در "بازار صبح امروز گزارش."

الیزابت استون: این مورد در دسترس بودن و قابل دسترس و با تمرکز بر فعالیت های نامزدی به جای اجرای مبتنی بر فعالیت های است که واقعا می تواند به ارمغان بیاورد و مورد اعتماد.

ویکتوریا کریگ: آنچه که در بودجه مدل برای یک سیستم شبیه به این ؟ آیا این نیاز در جامعه بیشتر سرمایه گذاری کنم ؟ یا آن را بیشتر در جابجایی وجوه از سنتی به شیوه های پلیس و آموزش ؟

استون: شما می دانید آن متفاوت است. معمولا پلیس جامعه تامین می شود از درون پلیس بودجه. گاهی اوقات وجود خواهد داشت مقامات محلی ورودی به حمایت از برخی از افسران. اما آن را فراهم می کند فرصتی هم برای اعضای عمومی و سایر سازمان های متقاطع با پلیس به عنوان بخشی از راه حل برای مشکلات. واقعا نباید دور از دیگر بودجه است. من فکر می کنم که مهم است. این باید در مورد فراخوانی برای بیشتر بودجه برای طیف وسیعی از خدمات سلامت روانی جوانان, خدمات, آموزش, مسکن اجتماعی, امنیت — و نه لزوما اولویت پلیس چرا که همه این سازمان ها (و رفاه جوامع و سازمان های دولتی به طور گسترده تر) بسیار مهم در ارائه راه حل های که اساسا اجتماعی و نه فقط یک مشکل برای پلیس.

کریگ: یکی از موضوعات بحث در ایالات متحده در حال حاضر سهم بودجه شهرستان است که ادارات پلیس در حال استفاده است. پلیس بودجه در جاهایی مثل نیویورک و لندن اغلب شامل سرمایه گذاری نه فقط در پاسخ اضطراری بلکه در چیزهایی مانند مبارزه با تروریسم و امنیت سایبر ، بنابراین هنگامی که ما فکر می کنم در مورد جابجایی و یا استفاده از این بودجه در راه های مختلف چگونه انجام این عملیات جا به بودجه مدل برای مناطق که بزرگتر هستند در مقابل کوچکتر?

استون: گاهی اوقات آنچه مردم را اولویت بندی در یک منطقه محلی با تمرکز بر روی چیزهایی که آنها واقعا می تواند در محیط زیست فوری خود را. اما شما هنوز هم نیاز به منابع cybercrime عملیات و به عنوان به شما می گویند مبارزه با تروریسم. اما راه حل تمام این مشکلات اجتماعی باید گسترده تر از فقط پلیس و در واقع بسیاری از پيشگيرانه از کار باید انجام شود در سراسر بخش است. متاسفانه زمانی که دیگر خدمات اجتماعی هستند defunded پس از آن است که باعث کاهش توانایی سایر سازمان های دولتی به عامل در این پیشگیرانه مشترک فضا.

کریگ: وجود شهرهای بزرگ که در آن پلیس جامعه واقعا گرفته شده را در یک راه موفق?

استون: آنچه که ما در برخی از کشورها نگاه کنیم در اروپا است که پلیس جامعه اغلب نیست کار بسیار خوبی که در آن وجود دارد بوده است و دولتهای خودکامه در محل قبل از. برای این کار باید بسیار دموکراتیک تر و شامل جوامع و شکل دادن به آنچه که در منطقه خود آنچه را در اولویت هستند. در اسکاتلند وجود دارد کاملا یک سابقه طولانی در تعامل و جامعه پلیس محلی و پلیس می کند و تمایل به کار خوبی است. در فنلاند ما در بر داشت خوب community policing شیوه در هلسینکی که در آن پلیس در حال کار به شدت با شهر و سازمان های دیگر در سراسر حل مسئله در مناطقی مانند مراکز خرید به عنوان مثال که در آن سازمان مشغول به کار هستند با هم در یک راه پیشگیرانه. این زمان زیادی طولانی مدت کار می کند و واقعا درک هر یک از دیگر اولویت و داشتن [غیر دولتی] و گروه به نمایندگی از اقلیت بسیار در مرکز بحث ها و فرآیندهای تصمیم گیری.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب