شرکت های در حال قرض گرفتن دیوانه می خواهم حتی اگر درآمد آنها پایین

اگر شما می خواهید برای ارزیابی چگونه شرکت های بزرگ امریکا است احساس نگاه هیچ بیشتر از اوراق قرضه شرکت های بزرگ

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

اگر شما می خواهید برای ارزیابی چگونه شرکت های بزرگ امریکا است احساس نگاه هیچ بیشتر از اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار است. شرکت ها شده است قرض گرفتن پول در سطح ramping تا یک روند است که در جریان بوده است پس قبل از بحران حتی آغاز شده است.

این بیماری همه گیر است و با چکش بسیاری از شرکت ها درآمد و پس از آنها بوده ام استقراض خود را به یک بافر.

"به نوع آب و هوا طوفان و مطمئن شوید که آنها منابع مالی در دسترس برای پرداخت به تامین کنندگان به کارکنان پرداخت و چیزهایی مانند آن است" گفت: Collin مارتین یک درآمد ثابت استراتژیست با شواب مرکز تحقیقات مالی.

او گفت: همه نوع از شرکت ها شده است استقراض قطعا در بخش هایی که در حال دیدن بزرگ درآمد کاهش می یابد, مانند خرده فروشی و سفر. اما همچنین امن تر بخش های مانند بانکداری و فناوری. مارتین گفت: سرمایه گذاران می خواهید برای قرار دادن پول به شرکت های شناخته شده.

"اگر شما می دانید که آنها چه کسانی هستند و آنها را به مدل های کسب و کار است که می تواند همچنان ادامه داده و همه چیز که در جریان است که اجازه می دهد تا آنها را به موضوع بدهی" مارتین گفت.

اپل و دیزنی و AT&T در میان شرکت هایی که در حال قرض گرفتن بیشتر حتی اگر آنها در حال حاضر مقدار زیادی از پول نقد. Matteo عرصه دانشیار امور مالی در دانشگاه گفت: نرخ بهره در پایین سنگ سطوح.

"این فکر که شاید ما اصلا نیاز به پول نقد در حال حاضر, اما اگر ما موضوع اجازه دهید می گویند 30 سال پیوند ما قفل این نرخ پایین برای مدت زمان طولانی" عرصه گفت.

اما بدهی های شرکت های بزرگ ارزان نیست برای همه. چاک Tomes, دانشیار مدیر نمونه کارها در Manulife مدیریت سرمایه گذاری گفت: هتل ها و خطوط هوایی و اجاره-شرکت های ماشین و قمار پرداخت بیشتر به قرض داده شده و شانس آنها در نهایت قراردادی.

"اما آنها می گویند, 'OK,, ما قصد داریم به موضوع آن" از آنجا که آنها در حال دیدن نیست هر جریان وجوه نقد به خود را در زمینه کسب و کار و آنها نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس راه نجات" Tomes گفت.

این هرتز شرکت اجاره اتومبیل برای ورشکستگی زمینه هفته گذشته پس از racking تا نزدیک به 19 میلیارد دلار در بدهی. Tomes گفت: شرکت در این بخش های مخاطره آمیز در حال حاضر تحت فشار قبل از COVID-19.

"چه این همه گیر و خاموش بود آن شتاب به نوعی سرنوشت خود را در یک دوره بسیار کوتاه تر از زمان" Tomes گفت.

تا کنون این سال او اضافه کرد: تعدادی از شرکت های بزرگ پیش فرض است که هدف قرار دادن سطح ما دیده نشده از سال 2009.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن