شرکت ها می گویند آنها تنوع, اما آنها به دنبال از طریق ؟

وجود یک حساب جریان در دنیای شرکت های بزرگ به نظر می رسد. از بلکراک به جنرال موتورز بسیاری از شرکت ها را علنا م

توسط AKHBAREMAAAA در 3 تیر 1399

وجود یک حساب جریان در دنیای شرکت های بزرگ به نظر می رسد. از بلکراک به جنرال موتورز بسیاری از شرکت ها را علنا متعهد به تنوع صفوف خود را. و وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را به رشد. آمریکایی های آفریقایی تبار هستند کمتر در سطح بالایی از مدیریت و وجود دارد در حال حاضر تنها پنج سیاه اجرائی در حال اجرا در شرکت های فورچون 500 (و نه زنان). اما کسانی که اعلامیه منجر به تغییر ؟

پاسخ ممکن است در پاسخگویی و هوشیاری از این شرکت ها. بازار میزبان کای Ryssdal صحبت به NYU روزنامه نگاری پروفسور پاملا نوکرک نویسنده تنوع Inc.: شکست خورده وعده یک میلیارد دلار در صنعت. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: زمانی که ما تا به حال شما در زمان گذشته آن را برای کتاب خود را به وضوح. و ما صحبت کردیم در مورد تنوع طرح ها در شرکت ها و و چگونه, راستش, آنها, نیست, بسیار موفقیت آمیز است. و شرکت های بسیاری از آنها در تلاش بودند با قرار دادن پول در آن کار نمی کند. من تعجب می کنم اگر شما فکر می کنم در این لحظه ممکن است تغییر دهد ؟

پاملا نوکرک: خوب این قطعا یک لحظه باردار تا حد امکان در حال حاضر که بسیاری از این شرکت ها و رهبران در هنر و, شما می دانید, در تمام این بخش در حال حاضر تایید کرد که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آنها نیاز به بیان است که در راه است که در آن آنها به حاشیه رانده شده و نادیده گرفته شده یک کل گسترده ای باریک از آمریکایی های آفریقایی تبار در فقط در مورد هر زمینه است.

Ryssdal: آنچه شما به دنبال به می دانم که این بار متفاوت است, به سکه یک عبارت ؟ منظورم این به دلیل آن است که بیش از فقط اعداد سیاه و سفید از مردم و مردم بومی و مردم از رنگ در خط لوله مناسب است ؟

نوکرک: راست. و بنابراین آنچه که ما نیاز به نگاه در نوع شفاف متریک و یا حداقل شرکت ها و موسسات نیاز به انجام ممیزی از خود جمعیت و نگاه در سراسر دسته های شغلی در سراسر حقوق به نوع تشخیص الگوهای نابرابری از تعصب است که متاستاز نابرابر پرداخت نابرابر فرصت نابرابر تبلیغات; راه هایی که مردم حتی نوع wooed برای آمدن به شرکت. در حال آفریقایی آمریکایی ها حتی شامل جستجوهای? آنها شامل نامزد استخر? بنابراین هنگامی که موسسات شروع به بازجویی از شیوه های خود را, شما می دانید, تنوع یا نابرابری یا نژادی و بی عدالتی است نه انتزاعی. این چیزی است که باید ریشه در درون این نهاد که در آن مردم از رنگ و آمریکایی های آفریقایی تبار در خصوص ادامه داد: به مطالعه حذف شدند.

Ryssdal: پس من با داشتن یک گفتگو با خبرنگار کیمبرلی Adams روز دیگر در مورد توییتر موضوع که او انجام داده بود در این نقطه بود که اگر نژادپرستی نهادی و سیستمیک اقتصادی نژادپرستی در این کشور تحت درمان قرار گرفته راه من بیش از حد جنبش شده است درمان با کارکنان و مردم در داخل و در واقع شرکت های هلدینگ پاسخگو و مسئول همه چیز ممکن است متفاوت باشد در این زمان.

نوکرک: دقیقا. شما می دانید تمام این ایده از تنوع و آنچه ما واقعا صحبت کردن در مورد است که فقط نژادی, عدالت, برابری نژادی, شما می دانید, برابری آن نیاز به رهبری است. آن نیاز به قصد و نیاز به پاسخگویی. استراتژی وجود دارد. همه شما نیاز دارید این است که اراده و هوشیاری به طوری که ما نمی بینیم نوع پسرفت که ما اغلب در هر زمان وجود دارد آفریقایی, پیشرفت, که آیا آن را پس از بازسازی بود که به دنبال شما می دانید تلخ واکنش به پیشرفت آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده بود. و شما می دانید که پس از آن ما شاهد اپیدمی lynchings و سیاه و سفید "کدهای" و همه راه هایی که آفریقایی آمریکایی مانع پیشرفت آن شد. و پس از آن ما شاهد یک نوع متفاوت از واکنش های زیر پیشرفت ساخته بود که پس از تمام حقوق مدنی قانون. و بنابراین شما می دانید آن بوده است این رقص, راست, شما می دانید, سه گام به جلو و چهار قدم به عقب برداشته و شده است که در الگوی آمریکایی آفریقایی پیشرفت در زندگی آمریکایی. و بنابراین امیدوارم این بار آن می چسبد و از آن خواهد شد بیشتر سیستمیک از آن بوده است در گذشته است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن