شرکت تقلا برای محافظت از زنجیره تامین خود را

فورد به ما آموخته هفته گذشته پرداخت برخی از تامین کنندگان خود را زود به زنده نگه داشتن آنها را از طریق همه گیر

توسط AKHBAREMAAAA در 10 خرداد 1399

فورد به ما آموخته هفته گذشته پرداخت برخی از تامین کنندگان خود را زود به زنده نگه داشتن آنها را از طریق همه گیر. ایده این است برای بازگشایی و تمام قطعات مورد نیاز شما هنوز هم وجود دارد.

بسیاری از شرکت ها در حال فکر کردن در مورد این — نه فقط چگونه آنها می تواند زنده بماند اما چگونه و آیا تمام تامین کنندگان و لینک در زنجیره ای خود را می تواند بیش از حد و چگونه آنها می توانند به محافظت از کسانی که در زنجیره تامین.

در آغاز همه گیر برخی از شرکت ها شروع به جمع اوری تجهیزات الکتریکی همان راه آنها فوت بالا بر روی کاغذ توالت. لوقا Durcan دسته آمریکای شمالی استراتژی برای اشنایدر الکتریک که باعث می شود همه نوع از تجهیزات الکتریکی.

"مردم وحشت خرید" Durcan گفت. "مردم بودند جوراب زنانه ساقه بلند در برق و زیرساخت ها است."

که یک مشکل برای یک کسب و کار به دلیل آن را می فرستد یک موج شوک از طریق زنجیره عرضه — شما را به سطح شیب دار بالا و تامین کنندگان خود را.

"اگر یک تامین کننده می گوید, yeah, yeah, yeah, ما می توانید سفارش خود را شناخت کامل آنها به خوبی نمی تواند انجام آن را شما انجام می شود" Durcan گفت.

شما ممکن است فکر می کنم که در سال 2020 یک کسب و کار خواهد می دانم که اگر آن تامین کنندگان تامین کنندگان در حال اجرا پایین و یا مشتریان خود مشتریان تقاضاهای مصرانه برای بیشتر اما بسیاری از کسب و کار آیا می دانید که.

"این COVID-19 pandemic واقعا در معرض بسیاری از آسیب پذیری است که ما جهانی زنجیره تامین" گفت: کتی جورج یک شریک ارشد در مک کینزی. "فکر می کنم در مورد چگونه آمازون ایجاد کرده است این راه بسیار ساده برای ما برای پیگیری سفارشات ما. که یک نوع ساده از مکانیزم ردیابی که در واقع بسیاری از شرکت ها ندارد در اطراف خود منابع از عرضه است."

برخی از شرکت ها در حال حاضر می خواهم به راه اندازی سیستم های دیجیتال برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در زنجیره تامین خود را. همه چیز از واقعی اسکنر در طول راه فقط به اشتراک گذاری داده ها بین کسب و کار — چیزی که آنها مایل به انجام اغلب تا به حال. اشنایدر الکتریک, اگر چه انجام شده است آن را برای سال.

"بنابراین ما می تواند در تامین و می گویند خوب این بچه ها در 80 درصد ظرفیت در حال حاضر به طوری که آنها قصد حداکثر کردن. بنابراین ما باید و شاید فکر می کنم در مورد قرار دادن سفارش با آنها یا ما باید تبدیل به تامین کننده ب" Durcan گفت.

آنها همچنین حفاظت از زنجیره تامین خود را از لحاظ جسمی.

"ما دستور داد یک دستگاه ماسک از چین" Durcan گفت. "ما در واقع در تولید برخی از خود ما [وسایل حفاظتی شخصی] در حال حاضر که ما در حال به اشتراک گذاری با ما زنجیره تامین است."

بسیاری از شرکت ها نیز حمایت خود را از زنجیره تامین مالی گفت: Jeff پرات که با این نسخهها کار در زنجیره تامین مشاوره برای BDO. او گفت: مشتریان خود را کردیم با تامین کنندگان خود را در مورد چه مقدار پول آنها نیاز دارند و باید پرداخت اگر آنها تا به حال به.

"تمام تمرکز همکاری با تامین کنندگان برای دریافت از طریق این وضعیت با هم و به مخاطره نمی اندازد این روابط و ارائه مناسب جریان نقدی از طریق زنجیره تامین" پرات گفت.

هیچ مردی یک جزیره است و هیچ کسب و کار است یا نه.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب