کنگره گفت: COVID-19 آزمون باید رایگان باشد اما چه کسی ممکن است تا پایان پرداخت?

COVID-19 تست قرار بود به همه. کنگره ممنوع copays و دیداکتبل. اما بیمارستان ها در حال پیدا کردن که بسیاری از بو

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

COVID-19 تست قرار بود به همه. کنگره ممنوع copays و دیداکتبل. اما بیمارستان ها در حال پیدا کردن که بسیاری از بودجه خود برنامه های بهداشتی با کارفرمایان بزرگ هنوز ارسال صورتحساب.

اینها بزرگتر کارفرمایان که کار با شرکت های بیمه, اما اساسا خود مطمئن شویم. بنابراین به جای خرید بیمه برای کارگران خود را, آنها فقط پرداخت برای کارکنان هزینه های پزشکی. این شامل تقریبا نیمی از تمام برنامه های بهداشتی.

مایکل تامپسون نشان دهنده بسیاری از آنها را به عنوان مدیر عامل شرکت ملی اتحاد بهداشت و درمان خریدار ائتلاف. او می گوید: برخی از طرح های کارفرمای هنوز شارژ copays برای بازدید دکتر و یا یک آزمون برای رد کردن آنفولانزا.

"آنها ممکن است یا نه ممکن است شامل مرتبط با درمان عناصر," او گفت:.

هدر دان در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل ترس یک واکنش. بنابراین به عنوان معاون رئیس جمهور از چرخه درآمد خدمات او گفت که او تنها نشسته بر میلیون ها دلار اسکناس برای COVID-19 تست.

"من می دانم که من قرار بود با تکان دادن همه پایین اما ما در حال حاضر" دان گفت.

دوک سلامت در کارولینای شمالی را تایید کرد آن را انجام می دهند همین است. پیش بینی اجرا می شود که اتاق های اورژانس در سراسر کشور بیش از 200,000 صورت حساب است که آن را به دلیل ارسال این سردرگمی است.

دان گفت که او نگرانی در مورد بیماران فقط دوره نقاهت بعد از COVID و یا از دست دادن شغل خود.

"من مردد به هم می گویند" با راه خود را از شرکت های بیمه را تصویب کرده است در طول این 50 دلار copay. چگونه شما می خواهم به انجام این کار؟'" او گفت:.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن