ضریب اطمینان مصرف کننده است تا کمی. چرا این مهم است ؟

با متحده بازگشایی مجدد آمریکایی ها شروع به احساس بهتر در مورد اقتصاد از آنها در چند ماه گذشته اما فقط کمی. ضر

توسط AKHBAREMAAAA در 24 خرداد 1399

با متحده بازگشایی مجدد آمریکایی ها شروع به احساس بهتر در مورد اقتصاد از آنها در چند ماه گذشته اما فقط کمی.

ضریب اطمینان مصرف کننده بالاتر است و در حال حاضر از آن ممکن است اما به طور کلی اکثر مردم هنوز هم احساس بسیار بدبینانه در مورد اقتصاد و خود را در موقعیت های مالی با توجه به دانشگاه میشیگان شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده.

"بهبود است و به سادگی مصرف کنندگان به رسمیت شناختن است که اقتصاد در حال بازگشایی و شرایط کسب و کار در حال بهبود و اشتغال خود شروع به بهبود" گفت: Richard پرده اقتصاددان ارشد برای نظرسنجی از مصرف کنندگان است. "اما آن است که یک راه طولانی از این نوع از وضعیت ما تماس بگیرید مصرف کنندگان خوش بینانه و یا اعتماد به نفس خود را از آینده اقتصادی."

اعتماد به نفس در اقتصاد است که هیچ جا در نزدیکی که در آن قبل از همه گیری آغاز شد و به نظر نمی مانند آن را به دوباره بجای اول برگشتن هر زمان به زودی. دو سوم از افراد مورد مطالعه گفتند که انتظار دارند سال آینده به بد; در حدود نیمی از آنها انتظار تعدادی از رکود بیش از پنج سال آینده.

"آنها فکر نمی کنم این وضعیت فعلی است بیش از" پرده گفت. "بسیاری از خانواده ها تبدیل شده اند پشت در پرداخت وام مسکن خود و یا اجاره خود را پرداخت و یا پرداخت های دیگر و آنها در مواجهه با شرایط دشوار پیش رو است. من فکر می کنم بسیاری از خانواده ها که در آن آنها فکر می کردند یک سال پیش که اقتصاد ادامه خواهد داد به گسترش بیش از سال های آینده در حال حاضر مصرف کنندگان بسیار بیشتر احتمال دارد به انتظار ... بیشتر فرار بار اقتصادی طی سال های پیش رو است."

وجود دارد یک استارک تقسیم هر چند در چه جمهوری خواهان و دموکرات ها را احساس می کنند.

"ما در حال زندگی در دو کشور مختلف با دو دیدگاه مختلف از آنچه که در اقتصاد و در جهان گفت:" لورا Veldkamp, یک استاد اقتصاد و امور مالی در کلمبیا مدرسه کسب و کار. "جمهوری خواهان به نظر می رسد که به گزارش اقتصاد در حال انجام است که چیزهایی که عمدتا به عنوان خوب به عنوان آنها فقط قبل از همه گیر ضربه ... دموکرات ها به نظر می رسد فکر می کنم که ما در یک اقتصاد خوب و که آن را کردم خیلی بدتر با شروع COVID-19 بیماری همه گیر."

به طور کلی سطح عدم اطمینان مردم احساس در مورد درآمد خود را و چشم انداز شغلی بالاتر از آن بوده است و از سال 1960 با توجه به پرده. اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های اقتصادی, در ضمن پایین تر از آن بوده است در چهار سال گذشته — یکی دیگر از نشانه بد برای بازیابی.

"برای مصرف کنندگان برای خوش بینی و اعتماد به نفس در مورد خود و آینده آنها را که خوش بینی و اعتماد به نفس در مورد سیاست های اقتصادی" پرده گفت. "اگر آنها اعتماد به نفس بیشتری در زمان سیاست های اقتصادی آنها خواهد بود مایل به این هزینه های تصمیم گیری تفکر که اقتصاد قطعا بهبود بخشد."

این واقعیت است که بسیاری از مردم در حال حاضر احساس نامشخص و بدبین به معنی آنها بسیار کمتر احتمال دارد به خرید چیزهایی که ضروری نیستند.

"اگر من می ترسم من احتمالا هزینه های" Veldkamp گفت. "ما غرایز طبیعی به عنوان انسان در مواجهه با ترس است برای جمع آوری همه چیز ما باید با هم و سر خم کردن. و این که واقعا ویرانگر برای بخش خاصی از اقتصاد است."

حتی هنگامی که این بیماری همه گیر را تصویب کرده Veldkamp انتظار دارد که ترس است که به احتمال زیاد معطل به برخی از درجه است.

"ما هنوز هم می خواهید به یاد داشته باشید این واقعیت است که بیماری های همه گیر می افتد و که رفتن به تاثیر رفتار ما برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن" او گفت:. "وجود دارد یک فرصت خوب است که سال از, در حال حاضر, شما هنوز هم ممکن است یک کمی از تهوع و یا عوارض جانبی واکنش به این ایده از رفتن به ورزشگاه بسته بندی شده و یا سالن کنسرت."

و اگر گذشته هر نشانه ای که می تواند ایجاد یک کشیدن در اقتصاد است که برای سال گذشته.

"افرادی که جوان بودند بزرگسالان و نوجوانان در دوران رکود... برای بقیه زندگی خود را با آنها رفتار متفاوت" Veldkamp گفت. "ما ممکن است یک نوع مشابه زخم است که ما را به جلو با ما بقیه زندگی ما از کسانی که زندگی می کردند از طریق این قسمت و به اندازه کافی به یاد داشته باشید آن است."

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب