هزینه های مصرف کننده افزایش می یابد — در حال حاضر

وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گزارش داد هزینه های مصرف کننده افزایش بیش از 8 درصد در ماه مه — بزرگترین پرش از

توسط AKHBAREMAAAA در 7 تیر 1399

وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گزارش داد هزینه های مصرف کننده افزایش بیش از 8 درصد در ماه مه — بزرگترین پرش از پرونده آغاز شد و در سال 1959. آن را برای تلفن های موبایل مانند برخی از خبر خوش برای اقتصاد مناسب است ؟ نه آنقدر.

آن را سخت به دریافت بیش از حد هیجان زده در مورد 8% سربازان ارتش در ماه مه پس از هزینه های مصرف کننده کاهش یافته و تقریبا 20 ٪ در ماه مارس و آوریل.

افزایش تقریبا اجتناب ناپذیر است.

"شما نمی توانید نگاهی به 8% پرش در هزینه های مصرف کننده و نشان می دهد شما در حال رفتن به دریافت کنید که ماه پس از ماه" گفت: لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب.

او گفت: عامل مهمی که propping تا هزینه های گسترش مزایای بیکاری. بیشتر افراد واجد شرایط هستند و آنها در حال گرفتن پول بیشتر از آنها می خواهم که قبل از همه گیر.

ما در حال صحبت کردن ده ها میلیارد دلار است.

"وجود دارد که بیشتر پول ها گردش در اطراف وجود دارد به موجب آنچه کنگره انجام داده است از اگر ما از یک بیماری همه گیر" san francisco news گفت.

تمام آن پول است به ناپدید می شوند زمانی که آن منافع منقضی ماه آینده با توجه به جاش Bivens مدیر تحقیقات در موسسه سیاست اقتصادی.

"که واقعا ضربه شدید به درآمد شخصی وقتی اتفاق می افتد که" او گفت:. او ادامه داد: یکی دیگر اقتصادی ضربه در راه است.

دولت و دولت های محلی در حال تدوین بودجه خود را برنامه ریزی برای سال آینده است. و با مالیات بر درآمد پایین و اورژانس هزینه های آنها می تواند بریده بریده 4 میلیون شغل با توجه به گزارش های این هفته از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

Bivens گفت: اگر این اتفاق تاثیر را فراتر از بخش دولتی است.

"اگر یک معلم کار خود را از دست می دهد آنها کاهش هزینه های خود را," او گفت:. "آنها نمی رفتن به رستوران آنها نمی خرید ماشین لباسشویی جدید آنها نیاز به آنها نمی خرید چیزهای دیگر."

متحده می تواند rehire آن دسته از کارکنان به عنوان آنها شروع به بازگشایی و را در فروش بیشتر به عنوان مالیات مردم صرف بیشتر. اقتصاددان پیتر Orazem در دانشگاه ایالتی آیووا گفت که بسیار روان است.

"به نظر می رسد مانند بسیاری از کشورهای در حال حاضر معکوس برخی از آن باز تا آنجا که آنها نتوانسته اند برای جلوگیری از گسترش بیماری" Orazem گفت.

و تا زمانی که آنها می تواند شامل گسترش گفت: هر کس باید بیشتر نگران از اینکه آیا مصرف کنندگان صرف.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن