با وجود رکود اقتصادی قیمت خانه نمی آیند بسیار پایین

فروش خانه در ایالات متحده کاهش یافته و به کمترین سطح در نزدیک به 10 سال در ماه مه. انجمن ملی از Realtors گزارش

توسط AKHBAREMAAAA در 2 تیر 1399

فروش خانه در ایالات متحده کاهش یافته و به کمترین سطح در نزدیک به 10 سال در ماه مه. انجمن ملی از Realtors گزارش خرید و فروش خانه های موجود کاهش 9.7 درصدی در یک کشور بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه از 3.91 میلیون واحد است.

با نرخ بهره وام مسکن staggeringly کم بسیاری از مردم هنوز هم می خواهید برای خرید خانه در حال حاضر. Zillow اقتصاددان Skylar اولسن آن را می بیند در داده ها در معاملات است که در آثار هستند.

"در انتظار آمار فروش خود را مطلق پایین نسبت به سال گذشته در اواسط ماه مارس و پس از آن در حال حاضر افزایش یافته است برای تبدیل شدن به تقریبا 14 درصد بالاتر از این زمان در سال گذشته" اولسن گفت.

اما تعدادی از خانه های برای فروش پایین 17 درصد از این زمان در سال گذشته است که propping تا قیمت. عرضه خانه های جدید نیز تنگ است. همه گیر کند شده ساختمان.

علی گرگ اقتصاددان ارشد با Meyers تحقیقات گفت که در یک نظرسنجی از سازندگان بیش از نیمی از آنها می خواهم افزایش قیمت در هفته گذشته.

"چرا آنها بریده بریده قیمت های خود را در حال حاضر ؟ آنها بدون هیچ دلیل به" گرگ گفت.

که می تواند تغییر هر چند زمانی که اورژانس مزایای بیکاری و دیگر برنامه های امداد رسانی منقضی خواهد شد.

انجمن ملی از Realtors یافت که تقریبا نیمی از مالکان در نظر گرفته شده فروش به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت وام مسکن خود را.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن