مصرف کنندگان کمتر در حال خرید در حالی که خرید آنلاین بیشتر

آمریکایی ها هزینه های کمتر در حال حاضر — خرده فروشی پایین تر از 8 درصد در ماه مارس و انتظار می رود که تندتر کا

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

آمریکایی ها هزینه های کمتر در حال حاضر — خرده فروشی پایین تر از 8 درصد در ماه مارس و انتظار می رود که تندتر کاهش در ماه آوریل است.

در ضمن بیشتر از آنچه که مصرف کنندگان خرید می آید در یک کلیک ماوس و یا لمس صفحه نمایش گوشی های هوشمند.

بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی در بر داشت که 4 در 10 مصرف کنندگان که در حال حاضر خرید آنلاین برای مواد غذایی و یا کالاهای دیگر قبل از همه گیر در حال حاضر انجام آن بیشتر است.

"ما در انجام بسیاری از آمازون و خرید آنلاین به هر حال من قطعا می گویند آن افزایش یافته است و با اطمینان گفت:" دیوید Blevins. او زندگی می کند در کلارکسویل تنسی با همسر و سه بچه. او صاحب یک جوجه-fil-حق رای دادن است که باز و شلوغ تر از همیشه از همه گیر رسید.

Blevins گفت: خرید حضوری در حال حاضر "یک بدون هیچ زحمتی یا آنها باز نمی شود و یا فروشگاه های ساعت محدود." خرید در اینترنت, او گفت:, "شما لازم نیست که به خارج از خانه دریافت کنید. همسر من در تلاش برای ماندن در خانه با بچه ها به عنوان آنجا که ممکن است. آن را رانندگی دیوانه, در واقع."

افزایش خرید آنلاین است که به احتمال زیاد به ادامه پست-همه گیر گفت: خرده فروشی تحلیلگر Camilla Yanushevsky در CFRA پژوهش است.

"بررسی اطلاعات می گوید که حتی زمانی که اقامت در خانه دستور داد مردم هنوز هم می خواهید برای جلوگیری از اماکن عمومی."

Yanushevsky اشاره می کند که با خرید آنلاین این آسان برای مقایسه قیمت ها و صرفه جویی در.

"این اجازه می دهد تا مصرف کننده به صرفه تر," او گفت:. "فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خرده فروشان زیادی را صرف بازاریابی و تجزیه و تحلیل به خار ضربه به ویژه در اطراف شمارنده وارسی."

صرفه جویی یک اولویت بالا در حال حاضر گفت: Robert Farrokhnia در کلمبیا مدرسه کسب و کار. در اخیر اداره ملی تحقیقات اقتصادی کار, کاغذ "درآمد نقدینگی و مصرف در پاسخ به 2020 اقتصادی و پرداخت" او و همکارانش به بررسی چگونگی خانواده در سطح درآمد متفاوت هستند خود را صرف $1,200-$2,400 فدرال همه گیر محرک چک.

برای کسانی که در کم و متوسط سطح درآمد که کمی پس انداز در بانک به ارائه یک اورژانس مالی کوسن Farrokhnia گفت: خانواده ها صرف در درجه اول در "nondurable goods: مواد غذایی و داروخانه ها و سوپر مارکت ها و.... و بسیار کمی وجود دارد و هزینه بر با دوام کالا — ماشین لباسشویی و ماشین و لوازم برقی یا الکترونیک."

با توجه به بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی ساخت آن کمتر از $25,000 یک سال حداقل به احتمال زیاد به خرید آنلاین قبل از همه گیر و معطوف به خرید آنلاین در حال حاضر.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن