رقابت فرفره کارگر و طبقه بندی علل مسائل با مزایای بیکاری

روز دوشنبه چندین Uber و Lyft رانندگان همراه با تاکسی نیویورک کارگران اتحاد شکایت نیویورک, مقامات گفت: دولت قاد

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

روز دوشنبه چندین Uber و Lyft رانندگان همراه با تاکسی نیویورک کارگران اتحاد شکایت نیویورک, مقامات گفت: دولت قادر به پرداخت آنها مزایای بیکاری در موقع.

مرکزی به این موضوع از تاخیر ادعا در نیویورک و برخی از کشورهای دیگر سردرگمی است که در مورد مزایای فرفره کارگران واجد شرایط هستند و چه مقدار از آنها واجد شرایط بر اساس درآمد خود را. سوالات بازگشت به یک در حال اجرا بحث بر سر اینکه آیا این کارگران باید طبقه بندی شده به عنوان کارکنان و یا پیمانکاران مستقل.

نگرانی در مورد COVID-19 led Doh سیدو Ouattara یکی از شاکیان برای جلوگیری از رانندگی برای Uber و Lyft در اواسط ماه مارس. او سه کودک از جمله یک نوزاد. در آغاز آوریل اعمال او برای بیکاری اما تقریبا دو ماه بعد از او دریافت نکرده هر گونه پرداخت.

"بنابراین به جای پرداخت برای اجاره پرداخت بیمه ماشین من متوقف برای پرداخت صورتحساب و فقط تمرکز بر صرفه جویی در پول برای مواد غذایی," او گفت:.

موضوع تاخیر بیکاری برای فرفره کارگران محدود نمی به نیویورک است. نیکول مور شد پاره وقت, Lyft, راننده در لس آنجلس که در حال حاضر کار با Rideshare رانندگان متحد برای کمک به رانندگان حرکت کالیفرنیا بیکاری سیستم.

"Rideshare رانندگان انتظار دو و گاهی اوقات سه ماه و آنها هنوز در حال گرفتن پاسخ درست" او گفت:.

سردرگمی ناشی از این واقعیت است که وجود دارد در حال حاضر دو نوع از مزایای بیکاری: برنامه دولت برای W-2 کارکنان و همه گیر بیکاری کمک های جدید به طور موقت برنامه فدرال برای مردم مانند پیمانکاران مستقل — که معمولا نمی واجد شرایط به صورت منظم نوع است.

"مشکل این است که بسیاری از کارگران که وضعیت به عنوان W-2, کارکنان و یا پیمانکاران مستقل است اعتراض گفت:" برایان چن وکیل ملی قانون استخدام پروژه.

او با اشاره به یک سال 2018 دادگاه در نیویورک و یک 2019 قانون در کالیفرنیا AB 5 که نیروی گیگ سیستم عامل مانند Uber و Lyft برای طبقه بندی رانندگان خود را به عنوان کارکنان به طور منظم. بنابراین Ouattara در نیویورک و بسیاری از رانندگان در کالیفرنیا برای اعمال منظم بیکاری است.

"اما در بسیاری از این موارد خود کارفرما اصرار دارد که آنها یک پیمانکار و واجد شرایط تنها به صورت موقت این بیماری همه گیر بیکاری کمک" چن گفت.

Uber, Lyft, و چند تن دیگر فرفره شرکت ها هنوز به چالش کشیدن تصمیم دادگاه و قوانین است که طبقه بندی رانندگان به عنوان کامل کارکنان به طوری که آنها نمی پرداخت به سیستم.

به عنوان چالش های قانونی کار را از طریق دادگاه های کالیفرنیا و نیویورک بیکاری بخش را کارگردانی فرفره کارگران به درخواست برای همه گیر بیکاری کمک و یا درخواست یک بررسی از برنامه های خود را که طول می کشد اگر آنها باور دارند که آنها بوده ام misclassified به عنوان پیمانکاران مستقل.

اما تمام وقت رانندگان معمولا واجد شرایط برای کوچکتر مزایای کمک های همه گیر از روی منظم بیکاری از آنجا که از راه های مختلف از برنامه های تعیین درآمد واجد شرایط.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im