بحث weedkiller در استفاده با وجود حکم دادگاه

سرنوشت یک بحث برانگیز شیمیایی weedkiller است که گودال کشاورز برابر کشاورز همچنان در برزخ حقوقی اما در مزارع آم

توسط AKHBAREMAAAA در 2 تیر 1399

سرنوشت یک بحث برانگیز شیمیایی weedkiller است که گودال کشاورز برابر کشاورز همچنان در برزخ حقوقی اما در مزارع آمریکا علف کش خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند در استفاده از طریق فصل رشد صنعت تحلیلگران و محققان گفت: بازار است.

این بدان معناست که فیلمهای علف کش dicamba که منتقدان شکایت نمی تواند نگه داشتن آن کشاورزی فاصله اجتماعی — دست خوش پیشامد میشه به همسایه مزارع و قتل برداشت و در یک دادگاه عبارت "از هم جدا در بافت اجتماعی بسیاری از جوامع کشاورزی" را حفظ خواهد کرد تقسیم کشاورزی شهرها و مصرف کنندگان است. بسیاری از منتقدان و پژوهشگران همچنین ترس ادامه استفاده از dicamba را حفظ خواهد کرد کشاورزان آمریکایی درگیر در یک ماده شیمیایی سمی مسابقه تسلیحاتی در برابر همیشه تطبیقی علف های هرز.

نگرانی برای مصرف کنندگان: که تطبیقی علف های هرز می تواند روزی پیشی جستن علف کش تخریب آینده برداشت و امریکا عرضه مواد غذایی. علف کش تولید کنندگان و ضد طرفداران که مواد شیمیایی مانند dicamba نگه داشتن بازده بالا و قیمت پایین امروز.

فوری موضوع: ژوئن 3 دادگاه تجدید نظر فدرال حکم ابطال آژانس حفاظت از محیط زیست را تصویب dicamba محصولات با استناد به "ضعف های اساسی" در سازمان حفاظت محیط زیست روند بررسی این محصول را در معرض خطر از دست خوش پیشامد میشه.

چندین حقوقی در نوبت بعد dicamba اختلاف باقی مانده است فرو رفته در عدم قطعیت قانونی و فروع پیشرفته شیمی و دوئل روایات. به عبارت دیگر علف های هرز.

بنابراین به گام ما شروع با چیزی به نام pigweed.

Pigweed

Pigweed همانطور که از نام آن پیداست یک آشکارا علف هرز سمج که به مدت طولانی احسان کشاورزان آمریکایی. همچنین به عنوان شناخته شده پالمر تاج خروس pigweed رشد 2 تا 3 اینچ در هر روز در جنوب. آن را بازتولید prolifically. چگونه می توانم شما را حل یک مشکل مانند pigweed?

رویکرد اصلی به تاریخ: مواد شیمیایی. در 1970s, مونسانتو معرفی علف کش glyphosate یک broad-spectrum محصول معمولا شناخته شده به عنوان خلاصه که خیلی موثر آن را تبدیل به یک علف هرز به قتل رسید. سپس در '90s, اصلاح شده ژنتیکی خلاصه آماده و یا علف کش-اثبات — سویا و پنبه دانه آمد بر روی بازار کشاورزان اجازه می دهد برای اسپری glyphosate کشتن علف های هرز و ترک محصولات آسیبی نرساند.

سویا در حال بارگیری به کامیون در دوایت, Illinois. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

سپس pigweed اقتباس شده است. پس از یک دهه از گسترده ارزیابی, استفاده, دانشگاه, محققان دریافتند گیاهان مهاجم توسعه مقاومت و مبارزه بازگشت. Pigweed آلودگی کاهش می یابد سویا بازده تا 79% و تا آنجا که 91 درصد در ذرت.

مونسانتو بازگشت و با یک بعدی شیمیایی: dicamba مسن تر علف کش است که با این وجود از بین برود pigweed. و درست مثل glyphosate کشاورزان با استفاده از dicamba زوج آن با ویژه تغییر ژنتیکی dicamba-مقاوم در برابر دانه.

"Dicamba مانند یک چکش آن را قدرتمند" استن متولد مرکزی ایلینوی سویا کشاورز و عضو هیئت مدیره از آمریکا انجمن سویا است که پشتیبانی از کشاورزان ادامه داد: استفاده موقت از dicamba در این فصل گفت. "این بسیار خوب در کنترل دشوار به کنترل علف های هرز. و آن را به خوبی که این ابزار از آنجا که گاهی اوقات شما به آن نیاز دارید."

"ما مفتخریم که نقش مهمی در آوردن نوآوری های مثل این رو به جلو برای کمک به تولید کنندگان با خیال راحت با موفقیت و رشد پایدار و سالم محصولات" بایر به دست آورد که مونسانتو در سال 2018 اعلام کرد در ژوئن 11 انتشار. "بایر می ایستد به طور کامل پشت سر ما Xtend [dicamba] سیستم."

اما dicamba آمد با گرفتن یک مسئولیت است که می ایستد در مرکز کشاورز اختلافات و زمان دادخواهی: این می تواند رانش.

شیمیایی خاطی

Dicamba فرار است و ضربات باد. این حرکت می تواند به راحتی خاموش میشه بعد که اسپری به ویژه در درجه حرارت گرمتر. علف های هرز دانشمندان این "شیمیایی خاطی."

"من هرگز دیده می شود یک علف کش است که به راحتی و اغلب تضعیف دسته سه تایی" لری Steckel استاد و ردیف علف های هرز گندم متخصص در دانشگاه تنسی گفت دلتا مزرعه مطبوعات در بیانیه ذکر شده توسط دادگاه. "Dicamba رانش در سه سال گذشته اغلب سفر نیم مایل به سه چهارم از یک مایل و همه بیش از حد اغلب فراتر از آن است."

"من هرگز دیده می شود یک علف کش است که به راحتی و اغلب تضعیف دسته سه تایی."

لری Steckel دانشگاه تنسی علف های هرز متخصص

این شناور به معنی dicamba می تواند شناور بیش از یک همسایه مزرعه آسیب رساندن به محصولات کشاورزی است که لذت نمی زیستی-مهندسی حفاظت.

پس از سازمان حفاظت محیط زیست برای اولین بار تایید dicamba برای استفاده در اواخر سال 2016 شکایت از علف کش رانش شات با توجه به آمار کشاورزی را از تنظیم کننده های ذکر شده توسط دادگاه.

منبع: سازمان حفاظت محیط زیست, انجمن آمریکایی, آفت کش ها, کنترل مقامات میسوری گروه کشاورزی

رانش "باعث رشد جوانه های به طور بالقوه چروک," راب Faux یک کشاورز ارگانیک در شمال شرقی آیووا و عضو ضد dicamba آفت کش ها اقدام شبکه گفت. Faux توصیف خود را به عنوان یک قربانی رانش هنوز نمی داند که همسایه این است که در گسل. "این غیر معمول نیست برای برداشت از 6000-7000 در فلفل در یک فصل است. دو فصل پیش ما برداشت هفت فلفل. هفت."

"این غیر معمول نیست برای برداشت از 6000-7000 در فلفل در یک فصل است. دو فصل پیش ما برداشت هفت فلفل. هفت."

راب Faux, آیووا, کشاورز ارگانیک

در سال 2017 اختلاف بین دو کشاورزان در طول آرکانزاس-میسوری مرز — یک اسپری dicamba دیگر نمی — منجر به یک فرد در رویارویی به پایان رسید که در تیراندازی مرگ مایک والاس. متهم آلن جفری جونز شد به اتهام قتل درجه دوم.

کشاورزان نیز گرفته شده دعوا به دادگاه. در فوریه این سال یک هلو میسوری کشاورز برنده $265 میلیون رأی در برابر dicamba تولید بایر (که به دست آورد مونسانتو در سال 2018) و BASF در زمینههایی که خود را dicamba weedkillers آسیب باغ خود است. این شرکت گفت که آنها برنامه ریزی برای تجدید نظر شود. در این زمان است که از لحاظ فنی outlaws dicamba ایمنی مواد غذایی و گروه های کشاورزی شکایت سازمان حفاظت محیط زیست به چالش کشیدن آن 2018 تصویب dicamba مبتنی بر علف کش ها.

"سازمان حفاظت محیط زیست قابل ملاحظه ای انجام نگرفته خطرات آن اذعان کرد و آن را به طور کامل شکست خورده به اذعان دیگر خطرات" این حکم از 9هفتم مدار دادگاه تجدید نظر اعلام کرد.

بیش از 100 موارد دیگر باقی می ماند در خط لوله.

اما آن هنوز در حال اسپری

پس از حکم به لغو سازمان حفاظت محیط زیست را تصویب dicamba محصولات آژانس استدلال کشاورزان می توانید نگه دارید از طریق پاشش ژوئیه 31. آن اظهار داشت: کشاورزان "در حال حاضر در اختیار" این محصول می توانید همچنان به استفاده از آن. دادخواهان به چالش کشیدن این سازمان خواسته اند دادگاه برای اجرای حکم خود فورا "و پیدا کردن سازمان حفاظت محیط زیست در تحقیر."

در حال حاضر کشاورزان زیر این سازمان منجر شود و در ادامه به اسپری Hartzler از ایالت آیووا گفت. "از آنجا که سازمان حفاظت محیط زیست مسئول اجرای آفت کش عمل می کنند و تقریبا همه درگیر در بخش کشاورزی است که در تفسیر است که آن را خوب به آن بروید," او گفت:. "دولت بخش کشاورزی در هیئت مدیره هستند."

و در پایان ماه جولای قاب زمان پیشنهاد شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست, اسپری های نجومی در کشور تا حد زیادی خواهد شد بیش از.

"انسان آمد تا در اواخر کاشت و محصول شیمیایی نرم افزار نجومی که برای تمام اهداف عملی آن را برای رفتن به ضربه های کوچک در سال 2020 استفاده از dicamba," صنعت تحلیلگر کریستوفر Perrella در هوش بلومبرگ گفت.

"برای تمام اهداف عملی خود را برای رفتن به ضربه های کوچک در سال 2020 استفاده از dicamba."

کریستوفر Perrella بلومبرگ هوش

هر قانونی نتیجه jousting بین سازمان حفاظت محیط زیست و دادگاه تجدید نظر فدرال تصویب dicamba محصولات اجرا می شود در سال 2020 به هر حال. بنابراین تولید کنندگان را مجبور به ارائه برنامه های جدید به سازمان حفاظت محیط زیست که در این صورت می تواند دامپزشک این برنامه در راه است که می گذرد دادگاه جمع اوری.

"سازمان حفاظت محیط زیست می تواند یک تصمیم جدید در آینده است که از همان نقص" گفت: ویلیام اردن سابق سازمان حفاظت محیط زیست معاون مدیر در دفتر که نظارت علف کش قوانین و مقررات. "بنابراین سازمان حفاظت محیط زیست می شود دیگر در خفاش."

پشت در علف کش "تردمیل"?

که ما را به pigweed. لجبازی تهاجمی گیاهی است یک دلیل کلیدی محصولات کشاورزی غول و کشاورزان می خواهید به نگه داشتن dicamba در بازار به 2021 و فراتر از آن. را که خطرات بیشتر اختلاف بین کشاورزان و پرونده های حقوقی و از pigweed تطبیق dicamba و توسعه مقاومت است.

که در حال حاضر ممکن است اتفاق می افتد. محققان دانشگاه در ایالت تنسی و کانزاس نشان می دهد این "superweed" در حال حاضر نشان دادن برخی از مقاومت به dicamba. اگر dicamba مانند glyphosate قبل از آن می شود به طور فزاینده بی اثر در برابر pigweed کشاورزان وابسته به یک محلول شیمیایی نیاز به پیدا کردن یک بعدی علف کش. "همه دانه شرکت در حال کار بر روی دیگر آنهایی که" Perrella از هوش بلومبرگ گفت.

Dicamba طرفداران همچنین توجه داشته باشید که کشاورزان می توانند عمر محصول با چرخش علف کش و تنها پاشش dicamba زمانی که مورد نیاز است. "نگه داشتن علف های هرز اشتباه" استن متولد ایلینوی سویا کشاورز گفت.

هنوز شک تعجب می کنم که چگونه این چرخه از مواد شیمیایی و علف های هرز مقاومت می تواند حفظ. آیا علف کش ها همیشه پیش از مسابقه ؟ کشاورزی اقتصاددان و مشاور چارلز بنبروک گفت: چرخه گران است به عنوان محصولات کشاورزی غول تصویب همراه هزینه های تحقیقاتی خود را به کشاورزان و در نهایت مشتریان خود را.

"آنها با پرداخت چهار برابر بیشتر به صورت دانه و علف هزینه های در حال رفتن را از طریق سقف" لیندر گفت. "آنها در آنچه علف های هرز دانشمندان تماس علف کش تردمیل.'"

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن