Coronavirus مرتبط سختی قرار می دهد فشار بر بانک های مواد غذایی

مواد غذایی کشور بانک ها و pantries پله در برای کمک به میلیون ها نفر از مردم از کار و قادر به پایان می رسد دیدا

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

مواد غذایی کشور بانک ها و pantries پله در برای کمک به میلیون ها نفر از مردم از کار و قادر به پایان می رسد دیدار. شما احتمالا دیده می شود این تصاویر از سراسر کشور از صف های طولانی ماشین ها در انتظار اهدا مواد غذایی است.

این نوع از تقاضا است که اعمال فشار بر مواد غذایی منابع بانک ها و برخی نگران هستند در مورد آنها چه مدت می توانید نگه دارید تا در زمان سرعت.

بانک های مواد غذایی در حال مرتب کردن بر اساس مانند آمازون توزیع مراکز خیریه pantries که پس از آن که مواد غذایی به افراد نیازمند است. و در حال حاضر وجود دارد بسیاری از نیاز به خارج وجود دارد.

"این افزایش در تقاضا برای کمک های غذایی است که بر خلاف هر چیزی که ما قبل از تجربه" گفت: Michael سیل. او اجرا می شود لس آنجلس منطقه ای بانک مواد غذایی که او گفت انتظار دارد که به توزیع 2 میلیون وعده های غذایی فقط در این هفته. تقاضا است تا 50 درصد است.

در همان زمان بسیاری از منابع سنتی از اهدا مواد غذایی خشک شده اند: رستوران بسته شده, فروشگاه های مواد غذایی در حال غرق شده است.

"در این نرخ توزیع مواد غذایی ما در جایی بین سه تا چهار هفته از موجودی که ما می تواند همچنان به تکیه بر روی" سیل گفت.

همتای خود در نیویورک مشابه طرح. در چند هفته دن اگان خیریه تغذیه ایالت نیویورک پروژه های آن خواهد شد و خرید بسیاری از مواد غذایی به آن نیاز دارد.

"ما در حال انجام خوب در حال حاضر. ما همه نگران" اگان گفت. "[در] چند هفته چه اتفاق می افتد ؟ ما لازم نیست که منابع بی پایان."

یک خبر خوب وجود دارد. مواد غذایی بانک ها نه تنها منبع کمک کند. کنگره فقط اختصاص بیش از 15 میلیارد دلار برای پرداخت هزینه های مورد انتظار برنامه های جدید برای Supplemental Nutrition Assistance Program — چه استفاده می شود به نام مواد غذایی — به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

"خیریه مواد غذایی سیستم اشغال بزرگتر در ملی تخیل اما فدرال کمک های غذایی ارائه برنامه های سهم از کمک" گفت: جانت Poppendieck ارشد هیات علمی همکار در شهری غذایی موسسه سیاست در دانشگاه شهر نیویورک است.

مشکل او توضیح داده است که ضربه محکم و ناگهانی معمولا فراهم نیست به اندازه کافی پول برای یک ماه کامل از مواد غذایی است. وجود دارد در حال حاضر فشار به کنگره برای افزایش میزان کمک های اولیه.

مشکل دیگر این است که بیشترین ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان نمی توانید سفارش غذا آنلاین معنی آنها نمی توانند با استفاده از کمک های اولیه برای تحویل کمک خواهد کرد که آنها را حفظ اجتماعی فاصله.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن