Coronavirus هل می دهد تا تقاضا برای سواد مالی اما به پرداخت پول برای آن تنگ است

این زمان سختی برای سازمان های غیر انتفاعی. کمک های مالی کاهش شد حتی قبل از coronavirus. در حال حاضر آنها از تر

توسط AKHBAREMAAAA در 4 اردیبهشت 1399

این زمان سختی برای سازمان های غیر انتفاعی. کمک های مالی کاهش شد حتی قبل از coronavirus. در حال حاضر آنها از ترس آن می تواند حتی بدتر است. با افزایش بیکاری سواد مالی گروه شاهد بیشتر تقاضا برای خدمات خود را و آنها به دنبال کمک های مالی از منابع جدید از جمله مصرف کننده حمایت مالی اداره است.

یوسف Leitmann-سانتا کروز در حال کار 10 ساعت در روز در حال حاضر. او مدیر اجرایی منطقه سرمایه دارایی سازندگان واشنگتن غیر انتفاعی ارائه می دهد که کم درآمد ساکنان مالی رایگان مربیگری. آنها را دیده ام یک افزایش 25 ٪ در تماس های تلفنی و ایمیل از گذاشته شدن رستوران های کارگران و کارگران ساختمانی.

آنها درخواست برای مشاوره در مورد آنچه که باید پرداخت شود چه می شود را در خود نگه دارد و چه چیزی می تواند مذاکره.

"و چه نوع از مکالمات مشتریان ما باید به هر دو با صاحبخانه و یا با جمع بدهی," Leitmann-سانتا کروز گفت.

Leitmann-سانتا کروز است نه کارکنان, اما او تنها سخنران اسپانیایی. او می خواهم به استخدام بیشتر دو زبانه مالی مربیان اما او ندارد پول است. بنابراین او پیوست و بیش از 200 سازمان های غیر انتفاعی دیگر با تمرکز بر سواد مالی که با ارسال نامه ای به دادگاه فدرال مصرف کننده حمایت مالی اداره درخواست برای کمک. دارا Duguay مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی اعتبار سازندگان داد که رهبری در این نامه کمپین.

"این راه حل — حداقل به بحران فوری است که سازمان های غیر انتفاعی در حال تجربه" Duguay گفت.

این سازمان های غیر انتفاعی می خواهید CFPB به شیب به آن $1.2 میلیارد مدنی مجازات صندوق و پرداخت برای برخی از سواد مالی کار می کنند. این صندوق می آید از جریمه شرکت های پرداخت پس از CFPB جریمه آنها برای فریب مصرف کنندگان است. سابق CFPB مدیر ریچارد Cordray گفت که پول در نظر گرفته شده است برای قربانیان تقلب مالی. و CFPB هنوز ردیابی قربانیان را برای پرداخت.

"اگر شما گرفتن پول از این صندوق برای این منظور شما گرفتن آن را از قربانیان" Cordray گفت. "خواهد بود که موضوع است."

این CFPB نمی پاسخ به درخواست ما برای نظر. در خود وب سایت این آژانس می گوید آن را می توانید با استفاده از باقی مانده پول برای سواد مالی اگر آن را نمی توانید پیدا کردن قربانیان است. Cordray گفت: CFPB آیا قرارداد با یکی از سازمان های غیر انتفاعی برای مشاوره مالی برای جانبازان.

اما او گفت: میلیارد-دلار صندوق نباید خشک برای برنامه های مانند که در غیر این صورت ممکن است وجود داشته باشد به اندازه کافی برای قربانیان آینده — به عنوان مثال اگر یک شرکت defrauds مصرف کنندگان و سپس ورشکسته می رود و نمی تواند از پرداخت جریمه. Cordray گفت: سواد مالی کار مهم است اما نباید استفاده از CFPB پول است.

"آنها باید بودجه توسط دولت فدرال توسط دولت ایالتی و دولت محلی" Cordray گفت.

اما فدرال چک حفاظت از برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک —از جمله سازمان های غیر انتفاعی — از پول است. و دولت های ایالتی و محلی هستند برای پول نقد و از آنجا که درآمد حاصل از فروش و مالیات بر درآمد کاهش یافت. Duguay هنوز شنیده نشده از CFPB. او گفت: nonprofits گیر هستند.

"بسیاری از آنها را اگر آنها نمی, دریافت وجوه اضافی در حال رفتن به قادر به کاملا به معنای واقعی کلمه وجود داشته باشد دیگر" Duguay گفت. "و خدماتی که به آنها ارائه خواهد شد ناپدید می شوند."

و یا کاهش چشمگیری توسط کسانی که زنده ماندن.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب