Costco آمار به خصوص سخت اجتماعی-فاصله, قوانین, می بیند 90% دست انداز در خرید و فروش آنلاین

Costco شده است باز در طول COVID-19 pandemic, اما آن چیزی است که از آن استفاده می شود. وجود دارد, اجتماعی, فاصل

توسط AKHBAREMAAAA در 6 خرداد 1399

Costco شده است باز در طول COVID-19 pandemic, اما آن چیزی است که از آن استفاده می شود. وجود دارد, اجتماعی, فاصله خطوط در مقابل فروشگاه ها و ماسک الزامی است و برخی از کالا موجود نیست. این هفته خرده فروش خود را منتشر چهارم و تشریح چگونگی آن را می بیند راه پیش رو.

شما می خواهم فکر می کنم مردم, جوراب زنانه ساقه بلند در کالاهای خانگی خواهد بود برای Costco. و آن را در ابتدا. اما در ماه آوریل فروش شرکت کاهش یافته و برای اولین بار از سال 2009 است.

تیم کمپبل مدیر خرده فروشی بینش در Kantar مشاوره گفت: Costco شده است ضربه سخت تر از دیگر خرده فروشان اجتماعی-دورى سیاست.

"اگر شما فقط راه رفتن را به یک Costco, می گویند در مقابل راه رفتن به یک باشگاه سام در یک روز عادی قبل از COVID شما می بینید که Costco, مکان, تمایل به میزان قابل توجهی شلوغ" کمپبل گفت:.

او گفت: اگر Costco است برای جلوگیری از ترافیک که ممکن است درآمد خود را بیشتر از برخی دیگر از خرده فروشان. در همان زمان کاستکو e-commerce فروش گل رز 90% در ماه آوریل است.

فیل Lempert که اجرا می شود سوپرمارکت گورو گفت: وسوسه برای Costco ممکن است به سطح شیب دار تا تحویل آن به عنوان گزینه های بیشتر مردم تغییر به تماس با ما خرید.

"اما من فکر می کنم که مدل خود را در حال رفتن به تحویل. من فکر می کنم که مدل خود را در حال رفتن به جایی که من رفتن آنلاین می توانید سفارش مواد غذایی من و من آنها را انتخاب کنید تا" Lempert گفت.

او گفت که این شرکت را به سرمایه گذاری در یک قوی تر رابط آنلاین اگر آن را می خواهد به بهتر رقابت با آمازون و حتی خارج از آن ،

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن