می تواند کارفرمایان شروع به تست کارکنان برای COVID-19 در محل کار ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مشخص شده جدید دستورالعمل های فدرال برای کاهش اقتصاد به بال

توسط AKHBAREMAAAA در 30 فروردین 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مشخص شده جدید دستورالعمل های فدرال برای کاهش اقتصاد به بالا معوق متحده برای تنظیم جدول زمانی خود را هنگامی که آنها با معیارهای خاصی است. گسترده تر تست برای COVID-19 — این که آیا شما آن را دارند که آیا شما آن را داشته اند — این است که یک کلید به این. غول خرده فروشی آمازون است که به دنبال در آزمون تمام کارکنان آن است.

نه هر کسی که می تواند انتقال COVID-19 نشان می دهد علائم. اما به بازگشایی محل کار کارفرمایان در حال رفتن به می خواهید مطمئن شوید که سایت کار ایمن می گوید Rajaie Batniji یک دکتر و بنیانگذار کارفرما سلامت برنامه جمعی بهداشت.

"من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر است که کارفرمایان در حال رفتن به به سرب در گرفتن گسترده تست برای COVID انجام می شود" Batniji گفت.

او می گوید: بسیاری از کارگران استفاده می شود برای گرفتن فصلی واکسن آنفولانزا در محل کار و متخصصان پزشکی باید برای اثبات آنها پاک برای بیماری هایی مانند سل است.

اما ادگار Ndjatou مدیر اجرایی در سازمان های غیر انتفاعی محل کار و انصاف اشاره به قانون فدرال به طور کلی محافظت کارگران از ارزیابی پزشکی توسط کارفرمایان می باشد.

"وجود دارد بسیاری از چیزهایی که باید کار می کرد قبل از اجازه دادن به کارفرما این نوع از دسترسی به اطلاعات پزشکی," Ndjatou گفت.

که شامل کار برای حمایت از کارگران که در بر داشت به بیمار است. همچنین کارفرمایان ممکن است به تست کارگران دوباره و دوباره است که نیاز به یک سطح شیب دار تا تست ظرفیت.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن