می تواند در سه ماهه سوم این سال بود که "سریعترین رشد در تاریخ ایالات متحده"?

صحبت به رادیو فردا صبح روز سه شنبه کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: "سه ماهه سوم این سال می تواند سریعت

توسط AKHBAREMAAAA در 7 خرداد 1399

صحبت به رادیو فردا صبح روز سه شنبه کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: "سه ماهه سوم این سال می تواند سریعترین رشد سه ماهه در تاریخ ایالات متحده است.

با خرده فروشی پایین تر از 16 درصد در ماه گذشته نرخ بیکاری تا جایی که به آن نشده است پس از رکود بزرگ و بسیار عدم اطمینان در مورد آنچه اتفاق می افتد به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد خود را می تواند که شود درست است ؟

ما به نام اقتصاددان مگان گرین یک عضو ارشد در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه به ما کمک کند.

"بنابراین من فکر می کنم که به عنوان اقتصاد باز می شود ما باید اقتصادی را بهبود بخشد" گرین گفت. "بسته به اینکه چگونه شما دنبال آن هستید در که اطلاعات آن خواهد شد یا بهبود کمی و یا آن را بهبود بخشد زیادی است."

فصلنامه رشد اقتصادی افزایش تولید ناخالص داخلی است که به طور معمول بیان شده به عنوان یک درصد است. برای مثال دفتر بودجه کنگره پیش بینی می تواند وجود داشته باشد یک 5.4 درصد افزایش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم سال 2020 است. اما خواهد شد که یک درصد افزایش از سه ماهه دوم این سال است که به طور گسترده ای انتظار می رود به یکی از بدترین در تاریخ ایالات متحده است.

"بعد چهارم در مقایسه با این یکی را نگاه واقعا خوب است چرا که آن را نسبت به یک واقعا بد سه ماهه" گرین گفت. "آنچه ما باید انجام دهیم این است که مقایسه که در آن ما در حال حاضر به جایی که ما قبل از این بحران حتی آغاز شده است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن توضیح کامل.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن