COVID-19 نابود شده می تواند کشور را جوانان وقتی که می آید به مدرسه, شغل جدید گزارش می یابد

برای این کشور "قطع جوانان" — نوجوانان و بزرگسالان جوان در سنین 16 تا 24 که نه تحصیل و نه کار -- آن را سخت تر ب

توسط AKHBAREMAAAA در 21 خرداد 1399

برای این کشور "قطع جوانان" — نوجوانان و بزرگسالان جوان در سنین 16 تا 24 که نه تحصیل و نه کار -- آن را سخت تر برای ایجاد مهارت ها و روابط است که آماده شدن برای یک پاداش بزرگسالی است.

نرخ جوانان قطع ارتباط مشخصی در سال 2010 در طول رکود بزرگ در 14.7% (یا 1 در 7 افراد جوان) و به طور پیوسته کاهش یافته و پس از رها به 11.2 درصد (یا 1 به 9 نفر جوان) تا سال 2018 است.

اما یک گزارش جدید از اندازه گیری امریکا یک پروژه غیر انتفاعی پژوهش های علوم اجتماعی, شورای هشدار می دهد که COVID-19 همه گیر ممکن است به طور کامل پاک کردن دهه گذشته پیشرفت در این متریک و بیشتر آوردن جوانان قطع نرخ به 1 در 5 و یا حتی 1 در 4 جوان مردم.

"در حال قطع به عنوان یک فرد جوان منجر به دستمزد پایین تر به بالاتر عمر بیکاری و تماس بیشتر با نظام عدالت کیفری" کریستن لوئیس مدیر, اندازه گیری آمریکا گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. "و همه ما پرداخت قیمت بالا برای جوانان قطع ارتباط به دلیل آن منجر به کاهش درآمدهای مالیاتی کاهش می یابد و رقابت به عنوان یک ملت بالاتر از سلامت و عدالت کیفری هزینه و خیلی بیشتر. همه ما از دست دادن زمانی که مردم نمی توانند تحقق توانایی های بالقوه خود."

نقشه برداری فرصت در امریکا

به درک بیشتر در مورد جوامع که در آن قطع شده افراد جوان زندگی می کنند, آمار محاسبه جوانان قطع برای هر یک از این کشور حدود 2,400 اداره آمار-تعریف عمومی استفاده از microdata مناطق یا PUMAs. سپس آنها را طبقه بندی شده اند هر کدام وابسته به یکی از هشت "جامعه نوع" با توجه به تراکم جمعیت و نرخ جوانی قطع است.

لوئیس گفت: این جامعه انواع ما اجازه می دهد به نقشه فرصت را در سراسر کشور — از "فرصت غنی" شهری و برون شهری در جوامع به "فرصت بیابان" که در آن ملت آسیب پذیر ترین جوانان اقامت.

شما می توانید نگاه کردن جامعه خود را بر روی نقشه زیر کلیک کنید.

"نگرانی من به عنوان کشور حرکت می کند برای بهبودی از این بیماری همه گیر است که افراد جوان از محروم ترین جوامع با کمترین منابع را پیدا خواهد کرد خود را یک بار دیگر در پشت خط" لوئیس گفت.

لوئیس صحبت با Brancaccio در مورد اینکه چرا همه گیر و اقتصادی پس می تواند بسیار فلج کننده برای آسیب پذیر جوان آمریکایی است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کریستن لوئیس: اعتقاد ما بر این است که این شاخص به ما می گوید چیزی فوق العاده مهم است. این به ما می گوید که در جامعه ما این شانس را به ایجاد زمینه های مناسب برای آزادانه انتخاب شکوفایی بزرگسالی — و چه کسی ندارد.

دوره های در حال ظهور بزرگسالی است که ما توسعه بسیاری از مهارت های ما زندگی می کنند نیاز به یک شکوفایی زندگی است. آن است که از طریق دانشگاهیان و باشگاه های ورزشی و اولین شغل بزرگسالان جوان و توسعه مهارت های اجتماعی و شبکه و به دست آوردن اعتبار و رسمی و غیر رسمی دانش لازم برای ساخت حرفه ای و برای ساختن یک زندگی خوب است. و قطع شده جوان مردم را از دست این مهم مدرسه و محل کار تجربه است.

و نتیجه آن این است که در حال قطع به عنوان یک فرد جوان منجر به دستمزد پایین تر به بالاتر عمر بیکاری و تماس بیشتر با سیستم عدالت کیفری. و همه ما پرداخت قیمت بالا برای جوانان قطع ارتباط به دلیل آن منجر به کاهش درآمدهای مالیاتی کاهش می یابد و رقابت به عنوان یک ملت بالاتر از سلامت و عدالت کیفری هزینه ها و خیلی بیشتر. همه ما از دست دادن زمانی که مردم نمی توانند تحقق توانایی های بالقوه خود.

دیوید Brancaccio: بنابراین هدف این است که برای اتصال قطع مردم است. این پیشنهاد در اینجا این است که این بیماری همه گیر می تواند سیم پیچ ساعت به عقب بر روی آن تلاش.

لوئیس: آره دقیقا. بنابراین ما در بر داشت که این نرخ از جوانان قطع رفته بود از رکود سوخت بالا از 14.7 درصد در سال 2010 فقط به 11.2 درصد در سال 2018 است. اما متاسفانه بر اساس گذشته روند ما در حال طرح ریزی است که COVID-19 بحران را به طور کامل پاک کردن این هشت سال پیشرفت و جوانان قطع نرخ خواهد شد به احتمال زیاد سنبله و حتی بالاتر از آن را در طول رکود اقتصادی ، آن را حتی می تواند رسیدن به عنوان بالا به عنوان 1 در 5 و یا حتی 1 در 4 جوان مردم.

Brancaccio: کارشناسان ما در حفظ و صحبت کردن واقعا نمی دانم چه شکل بازیابی خواهد بود. چه پیش فرض های ساخته شده به این نوع پیش بینی در بخشی خود را ؟

لوئیس: بنابراین ما در بر داشت که جوانان قطع رای از نزدیک زیر نرخ بیکاری است. و ما تا به حال 40 میلیون شغل را از دست داده و فدرال رزرو و دیگران در حال طرح ریزی دراز مدت واقعا نرخ بالای بیکاری بالاتر از حتی رکود بزرگ.

علاوه بر این دانش آموزان شده اند از لحاظ فیزیکی از هم جدا شده و واقعا در حال تلاش برای نگه داشتن. بنابراین اگر شما در حال حاضر در حال مبارزه در دبیرستان تلاش برای کارشناسی ارشد مواد, مبارزه به احساس بخشی از جامعه مدرسه و سپس در مدرسه لغو شده است و شما فقط صفحه اصلی و شما در خانه خود را با کامپیوتر شما تصور کنید که چگونه از آن آسان خواهد بود فقط به نوع رانش دور از مدرسه. بنابراین ما بسیار نگران آن است که نرخ ترک تحصیل را افزایش می دهد. کالج ها پیش بینی شده که ثبت نام در کالج در پاییز خواهد بود حداقل 20٪. بنابراین این پیش فرض های ما.

Brancaccio: پس داده حالا همه گیر معکوس آنچه که شما تا به حال دیده می شود به عنوان یک روند مثبت در این زمینه چه باید انجام شود آیا شما فکر می کنید ؟

لوئیس: اولین چیزی که من فکر می کنم که راه ما فکر می کنم در مورد این موضوع. پس از بحران مالی 2008 آمریکا تصویر از قطع افراد جوان بودند فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر مجبور به حرکت به پدر و مادر خود را' زیرزمین به دلیل وجود دارد هیچ شغل در دسترس است. اما واقعیت این است که داده ها نشان می دهد که این افراد جوان بودند و کمتر متاثر از افرادی که نمی باید یک مدرک دانشگاهی و آنها سریع ترین افراد جوان از بحران بهبود می یابند در حالی که میلیون ها جوان دیگر مردم پشت سر گذاشته شد.

نگرانی من به عنوان کشور حرکت می کند برای بهبودی از این بیماری همه گیر است که افراد جوان از محروم ترین جوامع با کمترین منابع را پیدا خواهد کرد خود را یک بار دیگر در پشت خط.

بنابراین در کوتاه مدت قطع شده جوان مردم نیاز به کمک های پولی. و با اقتصاد در ژنده پوش ما واقعا نیاز به کاهش اثرات این واقعیت است که افراد جوان نمی خواهد که دسترسی به شغل تابستان و یا نوع هر نوع شغلی در در کوتاه مدت.

ما نیز باید به آنها کمک کند همچنان تحصیلات خود را با پشتیبانی بهتر برای آموزش آنلاین و منابع برای کمک به آنها را گرفتن تا در پاییز.

اما فقط با نگاه به آینده در دراز مدت ما واقعا نیاز به پرداختن به مسائل بزرگتر مانند مسکونی تبعیض نژادی و فقر و بی کیفیت مدارس و سیستم حمل و نقل یک غیبت از کار معنی دار و تبعیض است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن