COVID-19 باعث شده است که بیشتر مدارس دولتی زیان کار از کل رکود بزرگ

یکی دیگر از 1.877 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته نشان می دهد که این بدترین حالت ممکن است برای

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

یکی دیگر از 1.877 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته نشان می دهد که این بدترین حالت ممکن است برای COVID-19 زیان کار اگر چه بیکاری است که هنوز هم بی اندازه بالا است. بیش از 41 میلیون به تازگی گذاشته شدن مردم قرار داده اند در برنامه های کاربردی خود را برای بیکاری پس از همه گیر پناهگاه در محل سفارشات آغاز شد. یک گزارش جدید نشان می دهد که بسیاری از مردم در حال کار برای مدارس دولتی در حال از دست دادن شغل خود.

تقریبا 469,000 کارگران در K-12 آموزش عمومی از دست رفته یک کار فقط در ماه آوریل با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه. این هیچ جای تعجب است که برخی از مشاغل شامل مدرسه تعمیر و نگهداری ساختمان. اما حدود نیمی بودند و موقعیت های که در مقابله مستقیم با دانش آموزان: آموزش ویژه معلمان و مربیان و معلمان دستیاران.

"و من فکر می کنم آن را ویرانگر برای یادگیری دانش آموز" گزارش نویسنده Elise گولد گفت.

او می گوید: از دست دادن شغل در ماه آوریل بیش از بخش دیدم در کل رکود اقتصادی ، آنها می تواند در طولانی مدت به عنوان کشورهای دست به گریبان با کاهش بودجه است.

بروس فولر استاد سیاست آموزش و پرورش در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی می گوید: کاهش بیشتر به آموزش و پرورش — همانطور که دیدیم در رکود بزرگ — احتمالا به معنی اندازه بزرگتر کلاس و پایین معلم حقوق.

"این چیزها به اضافه کردن یک کاهش کلی کیفیت آموزشی و که مرتب از ما تاثیر می گذارد کل جامعه توانایی تولید قوی تر اشکال سرمایه انسانی برای بخش خصوصی" فولر گفت.

که او می گوید می تواند آن را حتی سخت تر برای برای بهبود اقتصاد در دراز مدت است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن