COVID-19 بسته شده است قبیله ای قمار و قطع حیاتی دیگر منابع درآمد

برخی از قبایل بومی آمریکا دیده می شود بالا عفونت نرخ از COVID-19. و COVID-19 همه گیر نیز متوقف یکی از اصلی اقت

توسط AKHBAREMAAAA در 26 خرداد 1399

برخی از قبایل بومی آمریکا دیده می شود بالا عفونت نرخ از COVID-19. و COVID-19 همه گیر نیز متوقف یکی از اصلی اقتصادی برای موتورهای قبایل. پس از شروع COVID-19 pandemic, صدها نفر از قبیله ای قمار درهای خود را بسته اند. برای قبایل مانند شمال Arapaho که به معنی به طور ناگهانی قطع درآمد حاصل از وجوه حیاتی خدمات اجتماعی. و بر خلاف دولت های ایالتی و محلی قبایل ندارد و یک پایه مالیاتی به سقوط.

یوسف Kalt با دانشگاه هاروارد پروژه در هند توسعه اقتصادی می گوید که بدون کافی فدرال کمک کازینو, تعطیلی می تواند مجموعه ای قبیله ای اقتصاد عقب دهه و فاجعه بار تاثیر رزرو در زندگی است. این همچنین بدان معنی خدمات اجتماعی در معرض خطر هستند فقط زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز برای کمک به مبارزه با COVID-19.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن