COVID-19 است به احتمال زیاد منجر بیشتر کشاورزان ایالات متحده به فایل برای ورشکستگی

میچل هورا یک هفتم-نسل خانواده کشاورز در Washington County, Iowa. او گیاهان ذرت و سویا و گفت: منابع مالی بودند

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

میچل هورا یک هفتم-نسل خانواده کشاورز در Washington County, Iowa. او گیاهان ذرت و سویا و گفت: منابع مالی بودند دشوار و حتی قبل از این بحران است. هزینه آن بیشتر به رشد محصولات از او می تواند شارژ برای آنها.

"شما اجرا اعداد و آن را مانند سیگار مقدس, مانند, چگونه این کار را حتی نزدیک به کار؟" هورا گفت.

او گفت: اکثر کشاورزان در ایالات متحده نمی تواند فکر می کنم در مورد آینده و یا سرمایه گذاری در مزارع خود به خاطر آنها زندگی برداشت برداشت.

"من باید حداکثر درآمد در آینده بنابراین من می توانید پرداخت کردن بدهی من پرداخت بعد از پرداخت بهره. و این خوب نیست," او گفت:.

مدتها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار آمریکا کشاورزان در مبارزه بودند. آنها از دست رفته مهم بازارهای صادراتی به دلیل ایالات متحده-چین و رشد رقابت بین المللی است. سپس این بحران بهداشتی پدید آمده و مختل در حال حاضر فرار زنجیره تامین است. که کشاورزی اقتصاددانان پیش بینی افزایش در مزرعه ورشکستگی در سراسر ایالات متحده است.

بخشی از مشکل این است که 80 درصد از دارایی های مزرعه هستند گره خورده است تا در ارزش زمین و این ارزش ها باید به کاهش بوده است برای چند سال گذشته. و در حال حاضر COVID-19 است مختل کشاورزان زنجیره تامین.

"این سخت است برای آنها را به گرفتن مقدار زیادی از دام به کشتارگاه و فلان چیز گفت:" رابرت Dinterman, پژوهشگر فوق دکترا در کشاورزی در دانشگاه ایالتی اوهایو.

اطلاعات خود را نشان می دهد مزرعه ورشکستگی تا حدود یک چهارم از سال گذشته است. اما او انتظار دارد بسیاری از بیشتر به عنوان نظام حقوقی می شود و به حالت عادی بازگشت.

"احتمالا ما در حال رفتن به دیدن کاملا پرش در سه ماهه دوم به خصوص اگر دادگاه ورشکستگی شروع به باز شدن دوباره" Dinterman گفت.

بسیاری از کشاورزان مجبور به ورشکستگی ادامه خواهد داد به رشد محصولات زراعی البته همانطور که تقاضا برای مواد غذایی بسیار سازگار است.

Jason Skaggs با تگزاس و جنوب غربی گاو Raisers انجمن گفت: اعضای تعیین شده برای دریافت از طریق این بیماری همه گیر.

"ما جان سالم به در خشکسالی آتش سوزی و طوفان است. بدیهی است که این یک چالش جدید است اما چگونه دامداران در مورد حمله به این نوع از همه چیز و برخورد با آنها همان است," او گفت:.

اما بازمانده COVID-19 آسان نخواهد بود برای بسیاری از کشاورزان که در برابر آن قبل از همه گیر. این بحران خاص می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از دشواری. بیشتر محدودیت در مهاجرت را محدود عرضه نیروی کار نیروی کار بسیاری از کشاورزان در تکیه می کنند برای کمک به تولید محصولات خود را.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im