COVID-19 تعداد مدعیان بیکاری در حال حاضر بیش از 40 میلیون. بسیاری از آنها هنوز هم در حال انتظار برای مزایای بیکاری.

هفتگی مدعیان شات به چند میلیون در ماه مارس با همه گیر مستندات. آخرین اعداد نشان می دهد که در هفته گذشته بودند

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

هفتگی مدعیان شات به چند میلیون در ماه مارس با همه گیر مستندات. آخرین اعداد نشان می دهد که در هفته گذشته بودند 2.1 میلیون بیشتر کارگران به دنبال کمک. که در کل معنی اخراج از coronavirus زده در حال حاضر در حدود 41 میلیون.

از آنجا که بحران آغاز شد حداقل 30 میلیون آمریکایی تایید شده اند برای دریافت ایالتی یا فدرال مزایای بیکاری. اما بسیاری از کسانی که از کار با توجه به COVID-19 هنوز در تلاش برای دریافت بر روی رول.

دبستان طبخ Nikolas Krevanko گذاشته شد و از او کار تمام وقت در یک رستوران در پورتلند اورگان در اواسط ماه مارس.

"در زمینه بیکاری آنها به من در یک نقطه و با یک نامه— 'ما در بر داشت مسئله ما با شما تماس بعد' — اما من بدست یک درصد هنوز" Krevanko گفت.

او رفت و در مورد 8 هفته بدون پرداخت هزینه و به سختی خود را اجاره. او فقط شروع یک کار جدید در یک سبد غذایی که می کند ،

او انتظار می رود برای دریافت مزایای بیکاری دولت در حالی که او از کار به علاوه 600 دلار در هفته در فدرال همه گیر پرداخت.

این برنامه همچنین گسترش واجد شرایط بودن به مردم است که معمولا تحت پوشش از جمله فرفره کارگران و صاحبان کسب و کار مانند بروک Wetzel یک گلفروش در لس آنجلس. او اعمال شده بود را تکذیب کرد و سپس به حال به دوباره اعمال می شود.

"بنابراین من متوقف مارس 17 و پول نمی آمد از طریق تا مارس 8," Wetzel گفت.

طرفداران برای بیکاران برآورد میلیون ها نفر که باید کاربردی برای مزایای بیکاری هنوز هم در حال انتظار برای دریافت پول خود را.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de