COVID-19 هل کسب و کار و ورشکستگی بالاتر در حال حاضر سال سختی

J. C. Penney, هرتز, طلا, جای بدنسازی, حفاری نفت Chisholm — همه اعلام ورشکستگی در طول بیماری همه گیر. 24 ساعت ت

توسط AKHBAREMAAAA در 31 خرداد 1399

J. C. Penney, هرتز, طلا, جای بدنسازی, حفاری نفت Chisholm — همه اعلام ورشکستگی در طول بیماری همه گیر. 24 ساعت تناسب اندام برای ورشکستگی زمینه در اوایل این هفته. واقعیت این است که شما نمی توانید به دور و بدون عملا قطع بیش از ورشکستگی این روزها و بسیاری از اقتصاددانان می گویند آن را به بدتر.

با وجود حمایت دولت و وام آن را فقط ممکن است خیلی دیر شده برای بسیاری از شرکت ها.

بیست بیست بود و انتظار می رود به یک سال بد برای ورشکستگی قبل از coronavirus. آنها تا 14 درصد در سه ماهه اول و در حال حاضر تا 20 درصد از این زمان در سال گذشته است. جارد Ellias است استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا, Hastings, کالج, که با تمرکز بر ورشکستگی شرکت قانون است.

"ما در حال طرح ریزی یک تاریخی موج ورشکستگی بیش از 18 ماه آینده و یا تا" Ellias گفت.

چگونه از یک موج است و نه کاملا روشن — همه گیر واقعا خراب کرد با پیش بینی های اقتصادی. S. ابراهیم Ravid استاد امور مالی در Sy Syms مدرسه کسب و کار.

"بازار به نظر نمی رسد به پیش بینی وحشتناک سال" Ravid گفت. "این پیش بینی یک سال بد اما نه یک سال وحشتناک."

برای برخی از بخش های آن را به خوبی ممکن است وحشتناک — خرده فروشی, سفر, نفت. برای شرکت هایی که دچار مشکل بودند قبل از همه گیر ممکن است خیلی دیر است. برای دیگران آن بستگی دارد.

"سوال این است که رفتن به این که آیا دولت می تواند همچنان به سرپا نگه داشتن کسب و کار و مردم در یک سطح است که معنی دار به اندازه کافی بلند برای اقتصاد به عقب بر گردیم روی پای خود گفت:" مایکل شیرین یک وکیل ورشکستگی در فاکس روچیلد.

اولیه دولت تسکین بسته شد و بر اساس این فرض است که کسب و کار فقط نیاز به یک پل کوتاه در حالی که همه چیز تعطیل برای یک ماه یا دو گفت: Carl تاننباوم اقتصاددان ارشد در اعتماد شمالی.

"این در حال حاضر به نظر می رسد که طول پل که در حال رفتن به نیاز به یک مقدار زیادی طولانی و ستون و حمایت از آن پل می رویم به نیاز به قوی تر" تاننباوم گفت.

به عبارت دیگر او گفت: ما نباید دست کم گرفتن تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن