COVID-19 wilts جهانی گل تجاری حتی به عنوان آب و هوا در بهار شکوفه های

کشورهای اروپایی همچنان ادامه دارد به استراحت سخت مستند دستورالعمل در تلاش برای به دست آوردن کسب و کار را به با

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

کشورهای اروپایی همچنان ادامه دارد به استراحت سخت مستند دستورالعمل در تلاش برای به دست آوردن کسب و کار را به بالا و در حال اجرا و محدود کردن آسیب های اقتصادی از COVID-19 بیماری همه گیر.

با شروع این هفته در سوئیس مراکز باغ در میان لیست از مغازه ها است که می تواند بازگشایی شده است.

برای بسیاری از مردم است که به معنی فرصت های بیشتر برای لذت بردن از آفتاب بهار ، شما ممکن است فکر می کنم که همچنین به معنای رونق بار برای بیش از 50 میلیارد دلار جهانی پرورش گل میباشد.

اما نه همه آن را به عنوان به نظر می رسد.

این درست است که انگلستان شهروندان مشغول گرفتن دست خود را کثیف در خانه خود را به باغ. مردم نیست و فقط به انباشت کاغذ توالت و آرد — آنها نیز با قرار دادن سفارشات آنلاین برای چیزهایی که به صنوبر تا خود را به تخت گل.

"ما در واقع نیاز به خاموش کردن وب سایت ما و یا جلوگیری از مردم را از خرید دسته خاصی فقط به گرفتن واقعا" گفت: Ed Webb رئیس Webbs مراکز باغ واقع در وسط انگلستان است.

او گفت که این شرکت جذب شده است حدود چهار برابر تعداد مشتریان آن به طور معمول در طول فصل فروش بهار.

"از لحاظ تاریخی ما در کسب و کار آنلاین ساخته شده در اطراف بالاتر-بلیط خطوط مانند مبلمان بزرگ چشم انداز محصولات مواد و آنها هنوز هم در اوج تقاضا و پرواز کردن" Webb گفت. "اما آنچه ما دیده ایم یک ginormous افزایش است تقاضا برای چیزهایی مانند بسته از دانه گیاهان و رشد خود همه گلدان ها و انتشار مواد است که می رود با آن است."

در حالی که Webbs و دیگر مراکز باغ در سراسر جهان ممکن است شاهد افزایش تقاضا در تصویر نیست و تقریبا به آفتابی در شروع باغبانی زنجیره تامین است.

داده ها نشان می دهد که در پنج هفته منتهی به 17 آوریل فروش در رویال فلور هلند — جهان بزرگترین گیاه و گل حراج — کاهش یافته است به طور متوسط 50 درصد در هر هفته از سال قبل.

که معنای بسیاری از تولید کنندگان در حال حاضر پرتاب دور تا 80 درصد از تولید خود را با توجه به مارکو ون Zijverden مدیر عامل شرکت در هلندی گل گروه.

"زمان تولید برای برخی از محصولات است که هشت هفته از 10 هفته و یا سه ماه" او گفت:. "شما نمی توانید آن را متوقف کند حق دور. و ما نمی تواند نگه داشتن گل برای ماه در یک اتاق سرد. این یک محصول تازه آن را فاسد شدنی."

ون Zijverden گفت: برخی از تولید کنندگان در سراسر جهان تا به حال هیچ چاره ای جز تعطیل کردن بخش های زیادی از خود تولید می باشد. که توقف به احتمال زیاد علت دیگر چین و چروک به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی بعد از این سال.

"ژوئن بسیار بزرگ برای فصل عروسی. بنابراین کل فصل عروسی است که احتمالا تغییر اوت و سپتامبر" ون Zijverden گفت. "وجود دارد و می تواند یک فشار در حجم گل. اما آن را دشوار است به قاضی که. آن خیلی دشوار است."

ابرها ممکن است شروع به پاک کردن هر چند: نرخ که در آن خرید و فروش کاهش یافته است در رویال فلور هلند شده است کاهش در هر یک از سه هفته گذشته.

که همچنین در مورد زمان هلند گل شورا راه اندازی یک کمپین در سراسر آلمان و فرانسه و هلند و انگلستان تشویق مصرف کنندگان به خرید گل و گیاهان به "اجازه دهید امید بلوم."

گلگون وضع با وجود خاردار بار.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن