بحران کاهش, بسیاری از کارگران, ساعت و گسترش روز کاری برای برخی از

این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن کارگران آمریکایی سخت — هر روز بد تر اخبار در مورد اخراج furloughs و کا

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن کارگران آمریکایی سخت — هر روز بد تر اخبار در مورد اخراج furloughs و کاهش پرداخت. جدید بازار ادیسون نظرسنجی پژوهش نشان داد که در میان کسانی که هنوز شاغل بیش از یک سوم را به حال خود ساعت قطع شده است. اما 16 درصد در واقع کار ساعت بیشتر از قبل.

هوستون برق مایک شرکت کارگیل یکی از آنها است. صفحه اصلی برق استفاده شده رسید در طول این مستند و به خود پرداخت.

"از آنجا که مردم در خانه به تماشای تلویزیون و یا متصل کردن لپ تاپ خود را در مناطق مختلف به کار از خانه و, تحقق, 'اوه خدای من این خروجی کار نمی کند', " او گفت:.

در ضمن نامزد خود را که با این نسخهها کار در بازاریابی و پدر خود را که مشورت در زمینه های نفت هستند ، "این است که قطعا عجیب و غریب" شرکت کارگیل گفت.

هر رکود اقتصادی است برندگان و بازندگان گفت: جولیا Pollak کار اقتصاددان با سایت کار ZipRecruiter اما juxtapositions ناشی از این شوک اقتصادی شده اند ،

"این مثل این است که چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از," او گفت:. "فهرست فرصت های شغلی کاهش یافته است 47 درصد. در همان زمان آن موجب شده است تا فروش و کاربر به رشد افزایش می یابد در برخی از کسب و کارهای دیگر" مانند فروشگاه های مواد غذایی, e-commerce و داروسازی.

هر چند شرکت های بزرگ مانند آمازون و خارج در حال استخدام برای دیدار با افزایش تقاضا او گفت: بیشتر کسب و کار به سادگی با افزایش ساعت برای کارکنان موجود.

اما نه همه از این کارگران در حال گرفتن بیشتر پرداخت می شود گفت: Jed Kolko اقتصاددان ارشد با سایت کار در واقع.

"این یک چیز را می خواهید بیشتر ساعت بیشتر ساعت و برای آن پرداخت می شود," او گفت:. "این چیز دیگری به طور کامل به کار بیشتر ساعت ها تنها به خود همان کار انجام می شود برای همین پرداخت."

این مورد برای کارولین Behrens یک مدرسه راهنمایی معلم انگلیسی در ریچموند, ویرجینیا, که دوباره به او درسی برای کنترل از راه دور کلاس و روشن تر در یک جلسه برای دانش آموزان با ناتوانی های یادگیری.

"از آنجا که شما در حال انجام کارهای بیشتر به صورت جداگانه آن را فقط طول می کشد," او گفت:.

او تخمین می زند او کار حدود دو ساعت اضافی در روز است. اما به عنوان در حال حاضر overworked, معلم او را متوقف پیگیری.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن