منتقدان می گویند زوم صادرات چینی سانسور

این ویدئو کنفرانس غول زوم به حالت تعلیق در حساب های متعدد مستقر در ایالات متحده فعالان بزرگداشت نظامی چینی را

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

این ویدئو کنفرانس غول زوم به حالت تعلیق در حساب های متعدد مستقر در ایالات متحده فعالان بزرگداشت نظامی چینی را سرکوب مرگبار روز دانشجو معترضان در داخل و اطراف پکن میدان تیان آن من در سال 1989. یک حساب بود که تعطیل بود به میزبانی زوم جلسه با حضور برخی از 250 فعالان بسیاری از ورود از چین است.

هشت روز پس از زوم جلسه صورت گرفت در مارس 31, حساب های بشردوستانه چین, یک سان فرانسیسکو غیر انتفاعی مستقر در رهبری 1989 دانشجو اعتراض رهبر ژو Fengsuo بود غیر فعال این گروه گفت.

تصویر منبع: انسان دوستانه چین

"ما در حال خشم با این عمل از زوم یک U. S شرکت" بشردوستانه " چین در بیانیه ای گفت:. "همزمان به ما سانسور هزاران نفر در رابطه با تیان آن من بزرگداشت و رایگان, هنگ کنگ, جنبش خاموش شد در چین هر دو آنلاین و از طریق در فرد بازداشت. زوم حساب وانگ دن و هنگ کنگ داد نیز تعطیل."

"ما در حال خشم با این عمل از زوم یک شرکت ایالات متحده."

بشردوستانه چین

وانگ دن یکی دیگر از دانشجویان در اعتراض رهبر معظم انقلاب از سال 1989 گفت: بار مالی است که او می خواهم از سازمان جدا زوم تماس به مناسبت تیان آن من اما که زوم لغو این رویداد دو بار.

رسانه های اجتماعی و فن آوری شرکت ها اغلب هدف قومی چینی فعالان در سراسر جهان گفت: سارا کوک مدیر چین پروژه های رسانه ای در خانه آزادی حقوق بشر ،

"این یک پدیده غیر معمول برای دیدن شرایطی که چینی فعالان یا دمکراسی را به مشکلات اجرا با حساب های رسانه های اجتماعی در چین متعلق به سیستم عامل و همچنین در ایالات متحده و یا دیگر خارجی متعلق به سیستم عامل" کوک گفت. "کسی ارسال خواهد شد چیزی در حساب خود است که تلقی به حساس در چین و LinkedIn خواهد شد و سپس آنها را ارسال یک پیام گفتن آنها که مشخصات خود را است و دیگر قابل رویت برای مردم در چین است. این همه در نوع پیچیده و اغلب بسیار مات و nontransparent."

اواخر روز چهارشنبه زوم ترمیم بشردوستانه چین به حساب. در عین حال روز شنبه این شرکت به نظر می رسد به دفاع از اقدامات خود را بر اساس پیروی از قوانین در چین که در آن زوم کرده است به کاربران و کارکنان و اطلاعات سرور.

"مانند هر شرکت جهانی زوم باید مطابق با قوانین در کشورهای که در آن ما عمل کردند." "ما در تلاش برای محدود کردن اقدامات صورت گرفته برای کسانی که لازم است مطابق با قانون محلی است."

زوم گفته:

"مانند هر شرکت جهانی زوم باید مطابق با قوانین در کشورهای که در آن عمل می کنیم. ما در تلاش برای محدود کردن اقدامات صورت گرفته برای کسانی که لازم است مطابق با قانون محلی است. پلت فرم ما به طور فزاینده ای در حمایت از پیچیده مرزی مکالمات که برای انطباق با قوانین کشورهای مختلف بسیار دشوار است. ما تاسف است که طی جلسات با فعالان در داخل و خارج از چین شد و منفی نهفته و مکالمات مهم شد مختل شود. آن است که در بزرگنمایی قدرت برای تغییر قوانین دولت مخالف آزادی بیان است. اما زوم متعهد به اصلاح فرآیندهای آن بیشتر برای محافظت از کاربران خود را از کسانی که مایل به سرکوب ارتباطات خود را. برای مثال برای موقعیت های که در آن مقامات محلی بلوک ارتباطات برای شرکت کنندگان در درون مرزهای خود را به زوم در حال توسعه قابلیت های اضافی است که از این مکالمات برای شرکت کنندگان خارج از این مرزها."

بسیاری از تحلیلگران که تحقیقات تکنولوژی و اینترنت در چین گفت: هنوز مشخص نیست که چگونه و یا چرا زوم ردیابی و معلول حساب در سوال.

"این امکان وجود دارد که زوم احساس فشار سیاسی از چین که منجر به تلاش برای مهر کردن گفتمان در سراسر جهان است که دولت چین نمی خواهم" گفت: گراهام وبستر سردبیر DigiChina پروژه در دانشگاه استنفورد سایبر مرکز سیاست. متناوبا, زوم فرایندهای در نظر گرفته شده برای پرچم و سانسور مواد داخل چین می تواند شکست خورده اند, او گفت:. بسیاری از رسانه های اجتماعی و تکنولوژی giants — از جمله آمریکا مبتنی بر LinkedIn و برنامه های WeChat و Infinite — سعی کنید به راه رفتن در یک خط خوب از کنترل محتوا برای کاربران داخل چین در حالی که اجازه می دهد آزادی بیان در جاهای دیگر.

"بسیاری از این پروسه اتفاق می افتد در یک خودکار سطح و یا با یک کارمند در یک اتاق در جایی که می توانید به سادگی اشتباه" وبستر گفت. "و این می توانست به سادگی یک اشتباه به تعطیل برخی از این بین المللی بحث و گفتگو به دلیل منحنی یادگیری برای زوم هنوز هم ممکن است خیلی تند."

"این می تواند به سادگی شده است یک اشتباه ... منحنی یادگیری برای زوم هنوز هم ممکن است خیلی تند."

گراهام وبستر استنفورد سایبری سیاست مرکز

این قسمت به ارمغان آورده است انتقاد زوم که ممکن است کمک به صادرات چینی سانسور. می آید در یک زمان به چالش کشیدن برای یک شرکت که اقبال را به شدت افزایش یافت در طول این همه گیر و در عین حال چهره سفت رقبا در تصویری-نشست بخش.

و زوم چهره جداگانه چالش: آن را استفاده نمی کند امن ترین "end-to-end encryption" تکنولوژی به جلسات خصوصی گفت: جاستین شرمن سایبر statecraft همکار در شورای آتلانتیک فکر می کنم تانک.

"آن بیرون آمد و چند هفته پیش است که آنها در واقع با استفاده از end-to-end encryption" شرمن گفت: "که به طور بالقوه به این معنی است که زوم یا اشخاص دیگر می تواند تبدیل بیش از دسترسی به تماس و یا گوش دادن در مکالمات."

با توجه نگرانی های امنیتی بسیاری از شرکت های چند ملیتی هشدار داده اند کارکنان به استفاده از زوم از جمله دایملر اریکسون, BNP Paribas و بانک مرکزی امریکا. روز شنبه در توییتر چند تن از اساتید که تدریس مطالعات چین گفت: آنها برنامه ریزی برای جلوگیری از زوم نیز هست.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن