چگونه COVID-19 شکل دهی مجدد پاسخ به خشونت خانگی

محتوای هشدار: این داستان در مورد سوء استفاده داخلی. منابع: ملی خشونت خانگی با خط تلفن را می توان در 1-800-799

توسط AKHBAREMAAAA در 26 خرداد 1399

محتوای هشدار: این داستان در مورد سوء استفاده داخلی.

منابع: ملی خشونت خانگی با خط تلفن را می توان در 1-800-799 امن (7233).


خشونت خطوط تماس ویژه ای مانند یکی از مری بث بکر برای کار هنوز هم باز در طول COVID-19 بیماری همه گیر. بنابراین زنان طرفداران پناهگاه در سنت پل ایالت مینه سوتا که در آن او پاسخ تلفن.

اما او تغییر آنچه او می گوید تماس گیرنده در مورد ایمن ماندن. به جای صحبت کردن با مردم از طریق چیزهایی مانند سفارشات حفاظت و فرار از برنامه های او کمک می کند تا آنها بفهمند که چگونه برای محافظت از خود در خانه.

"اگر خشونت فیزیکی در حال رفتن به اتفاق می افتد," او گفت: او می گوید تماس گیرنده "مطمئن شوید که شما به عنوان کوچک که ممکن است مطمئن شوید که شما دور از یک منطقه است که سلاح و چاقو و یا چیزی شبیه به آن."

اقامت در خانه سفارشات ميانگين افراد در روابط سوء استفاده می گیر با معتادان خود را با کمی امکان ترک. حمایت از گروه های مانند یکی از بکر برای کار در حال تلاش برای کمک به مردم در حرکت است که واقعیت جدید در حالی که بدانند خود را از افزایش هزینه ها و کاهش بودجه است.

برای افرادی که ترک هر چند — و یا که در حال حاضر سمت چپ — ویروس می افزاید: به آنچه که در یک موقعیت استرس زا است.

این LifeWire پناهگاه در Bellevue, Washington, است تماس گرفتن از مردم نگران پول.

"بسیاری از آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که فقط افزایش نیاز دارد" گفت: مکنزی Visser که کمک می کند تا پیدا کردن مشتریان و پرداخت هزینه برای مسکن.

او گفت: بسیاری از مردم درخواست کمک کرده اند گذاشته شده است و یا نمی توانند کار کنند چرا که مراقبت از کودکان شده است تعطیل که برگ آنها احساس خود را تنها انتخاب برای رفتن به سوء استفاده شریک و یا در نهایت بی خانمان.

برای Visser, این موضوع بدانند که او به کمک و کسی که ممکن است قادر به کمک به جاهای دیگر با سوالاتی مانند: آیا می توانید این بازمانده دریافت بیکاری ؟ آیا آنها واجد شرایط برای یک محرک بررسی کنید ؟ آنها مستند نشده و آنها خواهد شد بسیاری از موانع برای دسترسی به سایر منابع جامعه? است وجود دارد یک مانع زبان ؟

طرفداران و ادارات پلیس فرض شده است که بیشتر خشونت از مردم در خانه اگر وجود دارد هیچ راهی برای ردیابی شماره های جامع. برخی از پناهگاه گزارش کمتر تماس در حالی که بسیاری از خطوط تماس ویژه دولت و ادارات پلیس در حال گرفتن بیشتر تماس.

در ضمن مردم ماندن در پناهگاه نیاز به پیدا کردن راه به لحاظ اجتماعی فاصله در مکان های که در آن اتاق ناهار خوری و زمین های بازی حمام و گاهی اتاق خواب به طور معمول فضاهای مشترک.

زمانی که استل Brouwer, مدیر اجرایی زنان طرفداران پناهگاه منتقل نیمی از ساکنان محلی در هتل به ساکنان فضای هتل بود و خوشحالم. "هتل های در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر و آنها کامل نیست," او گفت:.

برای پناهگاه هر چند آن را به یک راه حل گران. حتی در نرخ تنزیل هزینه اتاق می افزاید: به عنوان نشانی دنده محافظ و خطر برای پرداخت پناهگاه کارکنان. از اواسط ماه مارس این سازمان هزینه ها تا 50000 دلار در یک ماه -- 20 ٪ از بودجه آن است. آن را در حال حاضر پیش بینی جدی کمبود بودجه برای سال آینده.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن