CrossCountry وام مسکن بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی تاسیس در سال 2003 CrossCountry یکی از چندین شرکت است که وارد بازار وام مسکن در قرن 21 است. بر خ

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

بررسی اجمالی

تاسیس در سال 2003 CrossCountry یکی از چندین شرکت است که وارد بازار وام مسکن در قرن 21 است.

بر خلاف بسیاری از کسانی که CrossCountry کاملا رانده شده توسط فن آوری. آن است که به سرعت در حال ساخت یک شبکه شعب و با هدف کمک به وام گیرندگان ایجاد روابط قوی با افسران وام. شاخه در 37 متحده را چهره به چهره ارتباط ممکن است برای بسیاری از. متاسفانه CrossCountry نمی کند آن را آسان به دریافت نرخ نقل قول. شما می خواهید به صحبت با مسئول وام و ارائه برخی از اطلاعات شخصی خود را به گرفتن یک ایده از بالقوه خود را هزینه های وام مسکن. اما اگر شما ارزش تعامل انسان وقتی که می آید به برنامه ریزی مالی CrossCountry ممکن است ارزش تلاش اضافی. فقط مطمئن شوید که برای مقایسه پیشنهاد خود را با چند وام دهندگان دیگر قبل از اتخاذ تصمیم نهایی.

CrossCountry نرخ وام مسکن

CrossCountry منتشر نمی کند روزانه در وب سایت خود را. برای به دست آوردن یک برآورد از نرخ وام مسکن CrossCountry می تواند ارائه دهد شما را به چت با مسئول وام و دریافت نقل قول سفارشی.

که گفت:, ما قادر به دریافت برخی از ایده چگونه CrossCountry نرخ وام مسکن در مقایسه با دیگر وام دهندگان با نگاه به میانگین سالانه داده:

 
CrossCountry وام مسکن
ولز فارگو
Quicken Loans
تعقیب و گریز
به طور متوسط 30 سال نرخ بهره 2019
4.41% 4.22% 4.16% 4.22%
ماهانه P&I پرداخت*
$1,003 $980 $973 $980
متوسط وام هزینه های 2019
$5,230 $3,484 $5,075 $3,440
ميانه منشاء اتهامات 2019
$1,590 $1,199 $2,805 $1,279

CrossCountry است نرخ بهره را نگاه کمی بالاتر به طور متوسط. اما نگه داشتن در ذهن است که:

  • نرخ های متفاوت توسط مشتری. شما می تواند بسیار پایین تر از متوسط بسته به اینکه چقدر قوی قرض شما هستند; و...
  • CrossCountry نرخ باید در نظر گرفته شود و در کنار آن سایر مزایا مانند شهرت بسیار عالی برای خدمات به مشتریان و طیف گسترده ای از گزینه های وام وام مسکن

متوسط نرخ و هزینه داده wassourced از نرخ و هزینه سوابق مورد نیاز با صفحه اصلی وام مسکن افشای عمل (HMDA).

با توجه به سوابق عمومی در 2019, CrossCountry مشتریان متوسط هزینه های وام از $5,320 که قرض دهنده خود منشاء هزینه اختصاص $1,590.

* * * * ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس یک $250,000 صفحه اصلی قیمت با 20% پایین در هر شرکت به طور متوسط 30 سال نرخ بهره برای 2019. خود رای و پرداخت ماهانه متفاوت خواهد بود.

بررسی نرخ جدید (Jul 17, 2020)

CrossCountry وام دهنده وام مسکن بررسی برای سال 2020

در وب سایت خود CrossCountry می گوید:

"ما غرور خودمان را در حال توسعه پاداش دراز مدت روابط با مشتری. مشتریان صرفه جویی در پول و وام خود را به سرعت از آنجا که ما با استفاده از پیشرفته وام مسکن تکنولوژی و برقراری ارتباط نزدیک با آنها در طول تامین مالی روند."

و قضاوت از آن بازخورد مشتری CrossCountry تا حد زیادی رسیدن به این اهداف است. وجود تعداد نسبتا کمی از شکایت و مقدار زیادی از بررسی پنج ستاره.

برای برخی از مردم هر چند CrossCountry ممکن است قرار دادن یک کمی بیش از حد تاکید زیادی در قرض-وام دهنده رابطه است. شما حتی نمی توانید یک نقل قول نرخ آنلاین بدون صحبت کردن به یک زندگی واقعی وام افسر اول.

افرادی که ترجیح می دهند tech-اولین تسریع سبک اعطای وام وام مسکن ممکن است نه این قدر.

اما کسانی که می خواهید یک تجربه انسانی را پیدا خواهد کرد بسیاری به مانند در CrossCountry وام مسکن.

کار با CrossCountry وام مسکن

قضاوت از نظرات مشتریان آنلاین بسیاری از پیدا کردن آن را آسان و لذت بخش برای کار با CrossCountry.

این شرکت فقط یک مو خجالتی از یک ستاره پنج امتیاز در Zillow می کند و تقریبا به عنوان به خوبی در بهتر کسب و کار اداره (BBB) در وب سایت. صحبت که آن را یکی از BBB را معتبر کسب و کار است و یک امتیاز.

CrossCountry وب سایت خود پاک است و آموزنده و مفید است. آن شامل ترکیبی از مقالات تصویری, مطالب و سوالات متداول برای دریافت وام گیرندگان اطلاعات مورد نیاز در مورد وام خانه قبل از استفاده از.

اما شما باید به دست بیش از اطلاعات شخصی به حفاری در زیر سطح. وجود دارد هیچ کلی رای تخمین زده شده که اکثر وام دهندگان نشان می دهد در صف مقابل در وب سایت خود را.

و آن را سخت برای به دست آوردن احساس برای "back-office قابلیت" (چیزهایی که خود این سیستم می توانید انجام دهید که شما نمی بینید) قبل از اینکه شما را در یک نرم افزار.

اگر CrossCountry ادعا می کنند که آن را "می توانید نزدیک ترین وام در به عنوان چند تا 21 روز" را می توان در ارزش اسمی آن باید بسیار هوشمند فن آوری در پشت صحنه.

لمس شخصی

شاید این وام دهنده بزرگترین قدرت تمرکز خود را بر ایجاد روابط قوی بین وام گیرندگان و وام افسران.

البته که نمی خواهد درخواست تجدید نظر به کسانی که ترجیح می دهند یک end-to-end تجربه آنلاین. اما اگر شما می خواهم برای تعامل با زندگی مردم این وام دهنده ممکن است برای شما.

فقط توجه داشته باشید: بسیاری از کسانی که از فرد به فرد و تعاملات را از طریق تلفن. ما می دانیم که CrossCountry مشتاق به ساخت شبکه شعبه است. اما در حال حاضر تنها عمل آجر و ملات مکان در 37 متحده با توجه به NMLS داده است.

این بدان معناست که تعداد نسبتا کمی از مصرف کنندگان زندگی می کنند به اندازه کافی نزدیک به یک چهره به چهره در ارتباط با این وام دهنده.

خدمات مشتری و وام خدمات

به عنوان 2019, CrossCountry وام مسکن است که هنوز هم بیش از حد کوچک به رتبه در J. D. Power وام مسکن بررسی رضایت.

اما فراوانی از بررسی خوب و عدم شکایت رسمی نشان می دهد که CrossCountry مشتریان وام مسکن به طور کلی خوشحال با خدمات این شرکت.

شرکت
وام مسکن Originations 2019
CFPB شکایات
شکایت در هر 1000 وام مسکن
2019 JD قدرت امتیاز
CrossCountry وام مسکن
72,003 17 0.24 Not Rated
ولز فارگو
1,026,800 342 0.33 837/1,000
Quicken Loans
774,900 187 0.24 880/1,000
تعقیب و گریز
527,600 188 0.36 850/1,000

مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) سوابق همه شکایت رسمی است که وام گیرندگان فایل خود را در مقابل وام دهندگان وام مسکن. و در سال 2019 تنها 17 مشتریان برای ثبت مسائل با CrossCountry وام مسکن.

است که به CrossCountry اندکی لبه بیش از رقبای بزرگتر مانند ولز فارگو و تعقیب بانک. حتی با یک مقدار کوچکتر وام و حجم آن هنوز کمتر شکایت oper 1,000 مشتریان از این وام دهندگان.

نتایج نشان می دهد که CrossCountry تمرکز در انسان برای اولین بار وام وام مسکن پرداخت. برای خریداران خانه که می خواهید به صحبت کردن با یک افسر وام فردی به فرد این وام دهنده به خوبی می تواند یک انتخاب بزرگ است.

وام محصولات در CrossCountry وام مسکن

یکی از CrossCountry نقاط قوت است که وسعت آن از نمونه کارها وام. این ارائه می دهد به عنوان بسیاری از انواع وام — اگر نه بیشتر — به عنوان بسیار بزرگتر دهندگان.

CrossCountry را شامل برخی از گزینه های وام مسکن وام با صفر یا کم پرداخت مورد نیاز است. شما همچنین می تواند قرض گرفتن با استفاده از صفحه اصلی وام سهام یا وام عدالت خانه خط اعتباری (HELOC).

بدون توجه به این نوع از صفحه اصلی وام شما نیاز دارید یک فرصت خوب وجود دارد CrossCountry است آنچه شما دنبال آن هستید:

  • نرخ ثابت وام — بسیاری از افراد را انتخاب کنید یک نرخ ثابت وام مسکن (FRM) است که ثابت نرخ بهره در طول تمام عمر وام. CrossCountry ارائه می دهد FRMs اعم از 10 تا 30 سال
  • تنظیم نرخ وام — قابل تنظیم نرخ وام مسکن (اسلحه) با ثبات نرخ بهره برای اولین 3, 5, 7 و یا 10 سال و سپس خود را با نرخ شناور بازار را برای بقیه مدت وام
  • وام — فقط برای واجد شرایط اعضای نظامی و جانبازان است. وام و ارائه به صفر پرداخت مورد نیاز نرخ پایین هیچ مداوم وام مسکن پرداخت بیمه و اعتباری آسان آستانه
  • وزارت کشاورزی ایالات متحده وام — فقط برای واجد شرایط وام گیرندگان و خانه در مناطق تعیین شده. وزارت کشاورزی ایالات متحده ارائه وام صفر پرداخت و اعتباری آسان آستانه
  • FHA وام — وام با حمایت اداره مسکن فدرال (FHA) به شما اجازه خرید با عنوان کمی تا 3.5 درصد پایین و اعتباری آسان آستانه. اما شما پرداخت وام مسکن بیمه تا زمانی که شما حرکت و یا تشکیلات جدید بکار تجاری
  • ادم تنومند و بدقواره وام — وام ادم تنومند و بدقواره برای وام مسکن مقادیر بزرگتر از حد متعارف است که در حال حاضر $510,400 در بسیاری از ایالات متحده CrossCountry شما اجازه می دهد به قرض گرفتن تا 3 میلیون دلار

CrossCountry همچنین ممکن است قادر به کمک به اگر شما می خواهید به قرض گرفتن بر روی خواص سرمایه گذاری و یا شما نیاز به یک "بیانیه بانک وام." که یکی بر اساس صورتحساب های بانکی خود را به جای اظهارنامه مالیاتی و پرداخت های اینترنتی.

که در آن شما می توانید یک وام مسکن با CrossCountry وام مسکن ؟

NMLS ID: 3029

اگر شما اتفاق می افتد به زندگی در نزدیکی یک CrossCountry شاخه شما می توانید نشستن در سراسر میز از یک افسر وام و لذت بردن از چهره به چهره خدمات به مشتریان است.

CrossCountry در حال حاضر 283 فعال شعب در سراسر 37 متحده با توجه به NMLS مصرف کننده دسترسی داشته باشید.

Map showing CrossCountry Mortgage availability. CrossCountry mortgage is available in 50 states with branches in 37 states.

نور سبز متحده: CrossCountry وام مسکن در دسترس است اما هیچ فیزیکی محل شعبه

سبز تیره متحده: CrossCountry وام مسکن در دسترس است و دارای یک یا بیشتر فیزیکی محل شعبه

اگر شما در یکی از کشورهای فوق — و یا شعبه های محلی خود را دور از خانه — نقطه شروع خود را, احتمالا خواهد شد CrossCountry وب سایت. چرا که این مجوز در تمام 50 ایالت و هر کسی می تواند شروع فرآیند وام خانه آنلاین.

شما به احتمال زیاد باید خود را برای ارائه شماره امنیت اجتماعی و شماره گواهینامه رانندگی و دستمزد جزئیات برای دریافت حتی یک ایده خشن از معامله شما ممکن است ارائه شده است. و این روند نیز ممکن است شامل بررسی اعتبار است.

شما همیشه می توانید با استفاده از سایت خود را برای پیدا کردن نزدیکترین CrossCountry وام افسر اطلاعات تماس از جمله شماره تلفن. اما هنگامی که شما تماس با او و یا او به احتمال زیاد نیاز به همان اطلاعات به پیشرفت درخواست خود را دور.

CrossCountry وام مسکن پرسش های متداول

است CrossCountry وام مسکن از یک بانک یا کارگزار ؟

CrossCountry وام مسکن است که یک بانک یا کارگزار. به جای آن از آنچه شناخته شده به عنوان یک "غیر بانکی وام دهنده است." که به معنی آن صرفا ارائه می دهد صفحه اصلی وام سهام خانه محصولات — اما بدون چک کردن و پس انداز و یا دیگر برنامه های بانکی.

که گفت: CrossCountry وام مسکن است که نزدیک به یک بانک از یک کارگزار به دلیل آن افسران وام تنها ارائه CrossCountry محصولات. آنها نمی خواهد به شما کمک کند مقایسه صفحه اصلی وام از شرکت های دیگر مانند یک دلال وام مسکن.

چگونه بسیاری از CrossCountry وام مسکن شعبه وجود دارد ؟

وجود دارد در حال حاضر 290 CrossCountry وام مسکن شعبه در 39 متحده با توجه به NMLS مصرف کننده دسترسی داشته باشید. وجود دارد هیچ CrossCountry وام مسکن شعبه در: AK, AR, DE, ID, IA, MS, MT, NE, ND, VT یا WY. اما CrossCountry مجوز در تمام 50 ایالت. بنابراین در آمریکا با هیچ شاخه خریداران و مالکان هنوز هم می تواند کار با CrossCountry وام مسکن آنلاین یا از طریق تلفن.

است CrossCountry وام مسکن یک شرکت خوب ؟

CrossCountry وام مسکن است که یک شرکت خوب با استانداردهای صنعت. آن را می شود بسیار کمی رسمی شکایت کرده است امتیاز A+ را با اداره کسب و کار بهتر و نه به حال هر گونه مسائل عمده و یا رسوایی با وام گیرندگان با توجه به NMLS.

به طور کلی صفحه اصلی خریداران و صاحبان باید احساس خوبی در مورد خرید و یا refinancing با CrossCountry وام مسکن.

این تجربه می تواند متفاوت باشد توسط مسئول وام و قیمت متفاوت خواهد بود برای هر مشتری. بنابراین توصیه ما به مقایسه گزینه های خود را از چند شرکت دیگر در کنار CrossCountry قبل از خرید.

هنگامی که CrossCountry وام مسکن تاسیس?

CrossCountry وام مسکن در سال 2003 تاسیس شد در کلیولند اوهایو است. پس از آن باز می شود تقریبا 300 شعبه در 39 متحده است. امروز CrossCountry مجوز برای انجام خرید خانه, وام مسکن, refinances و عدالت خانه محصولات در تمام 50 ایالت.

چگونه بسیاری از افسران وام می کند CrossCountry وام مسکن داشته باشد ؟

با توجه به NMLS, CrossCountry حدود 1,400 افسران وام.

است CrossCountry وام مسکن بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

اگر شما درک لمس شخصی CrossCountry ممکن است بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما. خدمات مشتری خود را می شود بررسی بزرگ و این شرکت با تمرکز بر ساخت قوی قرض-وام افسر روابط است.

CrossCountry ممکن است بهترین انتخاب اگر شما به دنبال یک end-to-end دیجیتال وام مسکن روند.

مهم نیست که چقدر سرمایه گذاری شما در کار با CrossCountry حتما به شخصی وام مسکن نرخ نقل قول و مقایسه آن با وام برآورد از چند شرکت های دیگر. این تنها راهی است که به می دانم که اگر شما در حال گرفتن بهترین معامله در وام مسکن خود را.

شما می توانید شروع به استفاده از لینک زیر.

مقایسه نرخ شخصی از وام دهندگان عمده. از اینجا شروع کنید (Jul 17, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن