منظقه وانت, تحویل آماده برای افزایش Walmart فروش

خارج شده گزارش درآمد سه ماهه این شنبه. شرکت فروشگاه های مانده اند باز در طول بحران به آن یک صندلی ردیف جلو در

توسط AKHBAREMAAAA در 29 اردیبهشت 1399

خارج شده گزارش درآمد سه ماهه این شنبه. شرکت فروشگاه های مانده اند باز در طول بحران به آن یک صندلی ردیف جلو در ما چگونه عادات خرید تغییر کرده است.

یکی از درخشان ترین نقاط خارج از کسب و کار شده است منظقه وانت یک سرویس که در آن سفارش مشتریان چیزهایی آنلاین رانندگی به فروشگاه و صبر کنید در حالی که یک کارگر بارهای همه چیز را به تنه خود را.

"که در طول COVID است فقط شتاب" گفت: Lei Duran که به شرح زیر خارج برای شرکت تحقیقاتی Kantar. او گفت: منظقه وانت واز بزرگ چرا که مردم در حال استفاده از این سرویس به خرید مواد غذایی.

این یک منطقه که در آن خارج شده و در حال حاضر غالب.

"ما نشان می دهد که نیمی از تمام مواد غذایی آنلاین خریداران با استفاده خارج شده و خود را برای مواد غذایی آنلاین سفارشات" Duran گفت.

خارج شده است با موفقیت با منظقه وانت همراه با هزینه. چارلی اوشی منجر خرده فروشی تحلیلگر در مودی گفت: کار یکی از بزرگ است. آن را به صورت دستی حذف فرایند فشرده برای کارگران به انتخاب کردن و اسکن صدها نفر از مواد غذایی و محصولات.

"شما خواهید دید کارکنان ایستاده در مقابل قفسه نوع از خاراندن سر خود را هر از گاهی [تفکر] 'همه حق که یکی از این, و uh-oh ما آن را ندارید. چه جایگزین؟' "اوشی گفت.

مواد غذایی نیز حمل حاشیه پایین تر از محصولات دیگر Walmart به فروش می رساند, مانند کباب کردن دوچرخه و یا لباس. روز جمعه دولت گفت, پوشاک, فروش کاهش یافته و تقریبا 80% در ماه گذشته.

اوشی گفت: بحران در حال تغییر است راه خارج شده و باعث می شود پول است.

"شما در حال رفتن برای دیدن فقط مطلق فوران چاه نفت فروش در مواد غذایی و مواد مصرفی. شما ببینید آشکار نرمی در دسته بندی اختیاری."

منظقه وانت دارای یک مزیت بزرگ برای خارج شده است. آن را ندارد به ارائه آن دسته از مواد غذایی به خانه خود را. برایان Shultz یک مصرف کننده تحلیلگر تحقیقات در ادوارد جونز گفت منظقه وانت است که سود آور برای خرده فروشان آنلاین از تحویل.

"این هزینه های حمل و نقل و حمل و نقل رایگان است که واقعا می خورد همه حاشیه" Shultz گفت که این بیماری همه گیر است فشار بیشتر مشتریان به سمت آنلاین و تحویل بیش از حد. در حالی که خارج از دست می دهد پول ارائه محصولات به مشتریان او می گوید آن را هنوز هم می توانید بهره مند شوند.

"برای خارج, آن را در مورد به دست آوردن سهم بازار و به دست آوردن مشتریان جدید و ارائه گزینه های" او گفت:. آنچه باقی مانده است دیده می شود Shultz گفت این است که آیا کسانی که مشتریان جدید همچنان به فروشگاه در خارج زمانی که این بیماری همه گیر آرام.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن