IF گیرنده در تصمیم دیوان عالی کشور: "من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی"

تصمیم دیوان عالی آمریکا برای جلوگیری از, در حال حاضر, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پای

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

تصمیم دیوان عالی آمریکا برای جلوگیری از, در حال حاضر, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه آمد و به عنوان یک امداد رسانی به مردم در این برنامه با تهدید به اخراج. IF فراهم می کند حمایتهای قانونی برای مهاجران مستند نشده که جوان بودند وقتی که آنها آمدند به این کشور است.

کارلوس رودریگز کورتز یکی از حدود 700000 مهاجران حفاظت شده در ایالات متحده تحت IF قوانین. او می شود یک مقام ارشد در دانشگاه ییل در پاییز و او می گوید این تصمیم قریب الوقوع و وضعیت مهاجرت خود را در پشت ذهن خود را 24/7.

"و این تصمیم قطعا وزن در آن حال IF نشده و حفاظت شده توسط دادگاه من به معنای واقعی کلمه می تواند قادر به کار پس از کالج" رودریگز کورتز گفت.

او با تصمیم دیوان عالی را و او را خوشحال به حال IF وضعیت را برای چهار سال در حال حاضر. اما آنها به عنوان جشن پیروزی بسیاری از IF گیرندگان در غیر این صورت شناخته شده به عنوان "خیال" می ذهنی آماده شدن برای آینده نبرد قانونی.

IF گیرندگان را مجبور به تجدید مجوز کار در هر دو سال و این احتمال وجود دارد که برگ برنده دولت را به چالش قانونی بودن برنامه دوباره.

"این فوق العاده است که دیوان عالی کشور بود و این قطعا کمک می کند تا بسیاری از مردمی که خوب است" رودریگز کورتز گفت. "اما در پایان روز, من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی. من هنوز هم این نگرانی به دلیل این که لغو بعد از آن است که هنوز هم بسیار مناسب چیزی است که اتفاق می افتد."

او به داستان خود را در "بازار صبح گزارش" و در زیر یک ویرایش متن.


نام من کارلوس رودریگز کورتز. من زندگی می کنند در جنوب لس آنجلس است. من آینده ارشد در دانشگاه ییل. و من یک IF گیرنده.

بنابراین من قصد دارم به, امیدوارم, coronavirus اجازه من ارشد سال است. من در رشته علوم سیاسی و اسپانیایی بنابراین من انجام دو ماژور.

فقط داشتن توانایی به کار پس از آن است که خیلی از, امداد رسانی در حال حاضر. چون من شده اند در طرف دیگر سکه است. من شده اند در سمت که در آن من نیست که DACA.

من فکر می کنم وضعیت ما چیزی است که مانند 24/7 پس از آن همیشه در ذهن ما است. و این تصمیم قطعا وزن در آن حال IF نشده و حفاظت شده توسط دادگاه من به معنای واقعی کلمه می تواند قادر به کار پس از کالج.

شما می دانید آن است که دیوان عالی کشور بود و این قطعا کمک می کند تا بسیاری از مردمی که خوب است. اما در پایان روز, من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی. من هنوز هم این نگرانی به دلیل این که لغو بعد از آن است که هنوز هم بسیار مناسب چیزی است که اتفاق می افتد.

من فکر می کنم این است که من برای بار دوم تجدید DACA, یکی, من در حال حاضر. آن را قطعا تاثیر در زندگی من و من خوشحال هستم که در آن وجود دارد. اما من همچنین اذعان, از چهار سال است که من تا به حال آن را فقط مانند من تا به حال به فکر می کنم در بازه مانند دو سال و آن را تقریبا غیر ممکن است برای زندگی می خواهم که به طور کامل. منظورم این است که آن را به من اجازه داد تا به کار و انجام کارآموزی, اما آن را فقط واقعا داره.

پس از گرادیان برنامه ؟ Um من نمی دانم. من واقعا در مورد آن فکر نکرده فقط چون من تا به حال این کار را در پشت ذهن من. من فکر کردم این امر می تواند بسیار از خود راضی از من اگر من برنامه بدون شنیدن این تصمیم. من حدس می زنم من باید به فکر می کنم در مورد آن کمی بیشتر است.

اما من می دانم فقط, مثل, من می خواهم به کمک به مردم در جوامع محروم. من می خواهم به کمک به مردم در جامعه که در آن بزرگ شدم. من می خواهم به کمک به سیاه و سفید و قهوه ای و مردمی در این شهر همه نیازهای خود را که آیا آن بود و مسکن و کار و فقط پایه حقوق بشر و چیزهای شبیه به آن. اینها چیزهایی است که من می دانم من می خواهم به تمرکز بر روی.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالای صفحه به شنیدن کارلوس رودریگز کورتز داستان خود را.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب