رئیس فدرال رزرو دالاس می گوید بسته شدن نابرابری نژادی "بسیار بحرانی" برای اقتصاد آمریکا

حتی قبل از همه گیر جوامع رنگ و سیاه و سفید جوامع خاص — تا به حال اقتصادی شانس انباشته در برابر آنها را هنگامی

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

حتی قبل از همه گیر جوامع رنگ و سیاه و سفید جوامع خاص — تا به حال اقتصادی شانس انباشته در برابر آنها را هنگامی که آن را به تامین شغل و درآمد یک دستمزد زندگی می کنند و ایجاد ثروت است. بسیاری از مردم از رنگ شدند از این کشور تاریخی توسعه اقتصادی و پس از آن تا به حال کمی کوسن به عقب نشینی در طول COVID-19 بحران است.

"به دلیل همه گیر ما در حال حاضر گرفته شده است یک گام به عقب" رابرت کاپلان, رئيس جمهور و مدیر عامل بانک فدرال رزرو دالاس گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

کاپلان گفت که از بین بردن سیستمیک موانع به موفقیت مالی برای سیاه و اسپانیایی جوامع ضروری است که اقتصاد ایالات متحده بهبود.

"اگر آنها به خوبی انجام نمی اگر آنها شرکت نمی کنند به طور کامل در این اقتصاد ما به سادگی رفتن به رشد آهسته تر," او گفت:. "ما باید کندتر رشد نیروی کار و ما باید کندتر رشد بهره وری. پس از آن بسیار مهم برای همه ما — برای آینده ما رفاه — که ما پیدا کردن راه هایی برای بیشتر فراگیر اقتصاد است."

کاپلان به صحبت کرد Brancaccio در مورد چه مراحل این کشور می تواند برای رسیدن به یک جامع تر اقتصاد است. زیر در حال ویرایش گزیده ای از مصاحبه.

دیوید Brancaccio: به عبارت ساده سیستمیک نژادپرستی همه مشکل تا آنجا که تاثیر آن بر اقتصاد و فراتر از آن.

رابرت کاپلان: بله این همه از مشکلات ما است. و این چالش وجود دارد تعدادی از چیزهایی است که ما در حال رفتن به نیاز به انجام به آن آدرس. من صرف مقدار زیادی از زمان در اینجا در دالاس تغذیه صحبت کردن در مورد در خصوص بهبود در اوایل دوران کودکی با سواد و گسترش pre-K, بهبود پیشرفت تحصیلی و همچنین افزایش-up آموزش مهارت های. آن خواهد بود برخی از نمونه هایی از تغییرات واقعی که ما در حال پیشرفت هستیم اما ما می توانید انجام دهید بسیار بهتر است. من فکر می کنم که خواهد کمک به بستن این شکاف و ما بهتر رشد تولید ناخالص داخلی به عنوان یک کشور است.

Brancaccio: چه ارزیابی خود را از ما چگونه در حال انجام در حال حاضر در اینجا در اواسط ماه ژوئن به دنبال در اقتصاد و وضعیت فعلی آن است. ما هستند و ما محکوم به فنا ؟

کاپلان: ما محکوم است. ما در وسط یک انقباض شدید هر چند در سه ماهه دوم — ما می دانستیم که قرار بود به اتفاق می افتد به دلیل ویروس و مستندات. این خود من پیش بینی است که ما قرارداد در سه ماهه دوم این سال به صورت سالانه [توسط] حدود 35 درصد. برخی از مردم فکر می کنم آن می تواند یک کمی بالاتر است. این خبر بدی.

داشتن گفت که ما فکر می کنیم اقتصاد احتمالا ظرف در اواخر آوریل یا اوایل ماه مه; ما فکر می کنم ما در حال حاضر در حال رشد است. تازه ترین گزارش اشتغال تقویت می کند که. جدید ترین خرده فروشی تعداد نشان می دهد که. ما در حال رفتن به رشد باقی مانده از این سال است. و شما در حال رفتن برای دیدن مثبت کار اعداد در ماه ژوئن, ژوئیه, اوت. و ما قصد داریم برای صعود از این این است که ما که ما حفر شده در سه ماهه دوم. این موضوع خواهد شد که چگونه سریع می باشد.

و من فکر می کنم بسیاری از چگونه سریع رشد ما از اینجا می گذرد بستگی دارد تا حدودی در سیاست های پولی و مالی. اما من فکر می کنم به اینکه بسیار به شدت در مورد چگونه به طور گسترده ای به مردم ماسک, چگونه به طور گسترده ای ما قادر به تست انجام تماس ردیابی و مدیریت مراقبت های بهداشتی به عنوان پروتکل های ما بازگشایی شده است. و تا کنون من فکر می کنم ما در حال انجام است که به طور یکنواخت. من فکر می کنم مردم با پوشیدن برای مثال ماسک به طور یکنواخت. اگر ما که در یک منظم تر راه من معتقدم که ما را به رشد سریع تر از ما می خواهم که بهتر رشد تولید ناخالص داخلی برای سال و ما می خواهم که یک نرخ بیکاری پایین تر از ما خواهد بود در غیر این صورت. اما من فکر می کنم مراقبت های بهداشتی سیاست ها در خط مقدم در این نقطه است.

Brancaccio: آنچه در مورد سیاست های مالی? نقش کنگره?

کاپلان: وجود سه بخش به این. یکی پولی یکی مالی و سوم مراقبت های بهداشتی سیاست. هنوز هم وجود دارد رفتن به نیاز به اضافی سیاست های مالی. در خصوص وجود دارد باید به یک تصمیم ساخته شده در ادامه مزایای بیکاری. و من که آنها نیاز به بازسازی و به منظور ایجاد انگیزه بیشتر برای مردم به نیروی کار, اما من فکر می کنم کسانی که در ادامه احتمالا یکی از عناصر سیاست های مالی.

مسئله دوم که من انتقادی در حال حاضر ایالات و شهرها و شهرداری ها در این کشور است. آنها قادر به قرض گرفتن اما به دلیل آنچه که اتفاق افتاده این سه ماهه آنها نمی تولید درآمدهای مالیاتی. و بسیاری از آنها مالی است که آنها در حال رفتن به مجبور به صعود از آنجا که بسیاری از آنها نیاز به یک بودجه متعادل. آنها نیاز به برش کارکنان خود و فراموش کاهش بودجه در سفارش به آدرس که اگر آنها نمی, دریافت کمک مالی از دولت فدرال است. و من فکر می کنم که ما در حال تلاش برای رشد مشاغل و صعود از این طریق است که ما در من فکر می کنم به حدی که دولت های ایالتی و محلی را مجبور به انجام به عنوان قابل توجهی از کاهش, من فکر می کنم ما رشد سریع تر. بنابراین کسانی که دو عنصر برای سیاست های مالی است که من می خواهم اشاره کنم.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه کامل.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب