روز کارگران در جنوب کالیفرنیا مبارزه به عنوان کار خشک با توجه به COVID-19

کارگران روز کار انواع شغل: ساخت و ساز, باغبانی, تمیز کردن. آن را در حال حاضر متزلزل کار با ثبات دستمزد که متفا

توسط AKHBAREMAAAA در 5 اردیبهشت 1399

کارگران روز کار انواع شغل: ساخت و ساز, باغبانی, تمیز کردن. آن را در حال حاضر متزلزل کار با ثبات دستمزد که متفاوت از روز به روز. اما این نوع از کار کمیاب تبدیل شده است از آنجا که COVID-19 بیماری همه گیر. چند روز هیچ کار وجود دارد در همه. در پاسخ به بحران سازمان در محلی مشاغل مرکز در پاسادنا کالیفرنیا در حال تغییر توجه خود را برای کمک به مبارزه خانوار قرار دادن غذا بر روی میز است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب