Deadspin روزنامه نگاران دوباره با سایت جدید پناهنده و مدل کسب و کار جدید

در سال گذشته کل کارکنان رسانه های ورزشی سایت Deadspin ترک پس از اختلاف با سهام خصوصی بده. در حال حاضر بسیاری ا

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

در سال گذشته کل کارکنان رسانه های ورزشی سایت Deadspin ترک پس از اختلاف با سهام خصوصی بده. در حال حاضر بسیاری از آنها در حال آمدن به عقب تحت یک نام جدید پناهنده و بسیار متفاوت مدل کسب و کار. نویسندگان و سردبیران خواهد خود و کار جدید خود را به رسانه های دیجیتال شرکت و کارکنان را پرداخت کنید به عنوان پول در می آید.

هر موسس فراری کارمند دارای 5 درصد از سهام در کسب و کار. دیو مک کنا چپ Deadspin سال گذشته پس از مدیریت گفت: کارکنان به چوب به نوشتن تنها در مورد ورزش. او می گوید که او و همکاران سابق خود را نمی خواهید به مقابله با سرمایه گذاران خارج بنابراین هیچ کدام وجود دارد.

"ما شده است که در کنار چیزهای بزرگ, پول, و ما نمی خواهید به بازگشت به آن. هیچ کس بود و من فکر می کنم هر کس است که هنوز هم زخم خورده که" مک کنا گفت.

پناهنده ارائه خواهد شد اشتراک در $8 ماه با اشتراک سالانه در دسترس است در تخفیف.

در نهایت آنچه که پناهنده است که شرط بندی در این است که افرادی که خواندن Deadspin و آن به طور منظم ویژگی های مانند "چرا تیم خود را بمکد" خواهد آمد و پرداخت برای محتوای.

مایکل Butterworth در دانشگاه تگزاس در آستین می گوید که یک دیوانه شروط.

"مردمی که در حال نوشتن هستند افرادی که کشت مخاطبان خود را بیش از یک دوره طولانی از زمان. و من فکر می کنم که حامل مقدار زیادی از وزن به عنوان آنها راه اندازی سایت" Butterworth گفت.

آخرین خبرها از رسانه ها شروع خواهد شد یک پادکست در ماه آینده آغاز خواهد شد و انتشار مقالات در وب سایت خود را در ماه سپتامبر. نویسندگان و ویراستاران باید گفت که آنها به سادگی امیدواریم که قادر به پرداخت خود را رقابتی حقوق در نهایت.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن