"حذف برنامه های تحویل" می گویند رستوران ضربه COVID-19

آشپز Ashish آلفرد صاحب چندین رستوران در مریلند است. او گفت که او هرگز تا به حال یک مشکل با تحویل نرم افزار — ا

توسط AKHBAREMAAAA در 29 فروردین 1399

آشپز Ashish آلفرد صاحب چندین رستوران در مریلند است. او گفت که او هرگز تا به حال یک مشکل با تحویل نرم افزار — او فقط آنها را دیدم که در آوردن اضافی کسب و کار. سپس COVID-19 همه گیر رسید. آلفرد در حال حاضر تنها متکی بر تحویل. و او گفت: با برنامه های مانند بدون درز و Grubhub که به اتهام حد 40 درصد در هزینه های "این یک تکه بزرگ از پول ما. به خصوص از آنجا که مردم فقط برای بیشتر قسمت ها با استفاده از این پول برای پرداخت به کارکنان خود."

با توجه به وب سایت Yelp از مواد غذایی و تحویل سفارشات دو برابر شده اند پس از وقوع آغاز شد. بسیاری از رستوران ها بسته شده است. کسب و کار در حال حاضر تقریبا به طور کامل تحویل. و تنش در حال رشد است بین صاحبان رستوران و تحویل نرم افزار.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ظ اوایل این هفته مدعی است که شرکت هایی مانند Grubhub, حال بارگذاری می خورد و Postmates شارژ رستوران هزینه های گزاف که به نوبه خود نیروی رستوران به افزایش قیمت برای افرادی که ناهار بخورم.

Grubhub, Postmates و بارگذاری می خورد نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در حال حاضر آلفرد یکی از بسیاری از رستوران درخواست مشتریان برای حذف این برنامه ها است.

"نگاه کردن رستوران مورد علاقه خود را به آنها تماس بگیرید و ببینید اگر آنها به شما ارائه خواهد شد و اگر آنها تحویل نیست و شما نمی توانید خانه را ترک و سپس انجام آنچه شما نیاز به انجام است."

پروفسور داگلاس میلر از دانشگاه کرنل درک برخی از مشکلات کوچک و رستوران ها در حال حاضر اما او گفت: آنها مشکلات بزرگتر از برنامه هزینه.

"برای بسیاری از رستوران های مستقل [آن را] بسیار کوچک حاشیه" او گفت:. "بنابراین من فکر می کنم آنها بسته است یک مسئله بزرگتر از استفاده از برنامه."

هنوز دانشگاه راتگرز دانشيار ربکا Givan گفت: این بحران ممکن است تکان دهید تا مواد غذایی در کل برنامه میباشد.

"ما در یک مقطع بحرانی که در آن یکی از سوالات این است که آیا این شرکت خواهد بود قادر به ادامه اساسا نادیده گرفتن همه قوانین و مقررات آیا ما در حال صحبت کردن در مورد انحصارات و قیمت درآوردن و یا اینکه آیا ما در حال صحبت کردن در مورد چگونه کارگران در حال درمان می شود," او گفت:.

این هفته در سان فرانسیسکو تصویب اضطراری کلاه از 15% در تحویل نرم افزار. چندین شهر نیویورک قانونگذاران در حال هل دادن 10% کلاه.

"شهردار و فرماندار باید قدرت را تعطیل عملیات خانه از کافه ها و رستوران ها در مواقع اضطراری به طوری که آنها باید قادر به استفاده از همان قدرت به موسسه یک کلاه بر روی آن تحویل نرم افزار" گفت: جاستین Brannan, است, نیویورک شهرستان, عضو شورای.

مقدار زیادی از رستوران ها نمی خواهد آن را از طریق این بحران اقتصادی است. برنان گفت: هیچ نیازی به فشار آنها را حتی سخت تر است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن