پرجمعیت ماساچوست, شهرستان می بیند نرخ بالای COVID-19

چلسی ماساچوست است خانه را به برخی از 40,000 نفر با توجه به آمار ایالات متحده (هر چند مقامات محلی می گویند تعدا

توسط AKHBAREMAAAA در 3 تیر 1399

چلسی ماساچوست است خانه را به برخی از 40,000 نفر با توجه به آمار ایالات متحده (هر چند مقامات محلی می گویند تعداد واقعی می تواند به طور قابل توجهی بالاتر) و یکی از پرجمعیت ترین مکان ها در دولت است.

و با توجه به ACLU ماساچوست 4 نفر از هر 5 نفر در این شهرستان در نظر گرفته شده ضروری است.

"من واقعا معتقدم که این طوفان کامل" گفت: رهبر جامعه ماریا بلن قدرت, عدالت زیست محیطی غیر انتفاعی GreenRoots. "این مردم هستند که زبان انگلیسی صحبت کنید. اکثر کارگران در چلسی کار در خدمات در رستوران ها در فرودگاه."

هنگامی که شما می گویند "کارمندان ضروری است," او گفت: شما در حال صحبت کردن در مورد بسیاری از نیروی کار شهرستان است.

یک عضو چلسی را ضروری نیروی کار توسط مکانیک خودرو Joaquin لوکس در اصل از گواتمالا. در اوایل ماه آوریل او گذاشته شد تا در یک بیمارستان با COVID-19 زمانی که رسیده وجود دارد از طریق تلفن.

"من نمی توانم نفس" لوکس گفت: به سختی قادر به تکمیل این جمله است.

در نهایت لوکس بهبود یافته و منتشر شد به خانه او سهام با چهار نفر دیگر. آپارتمان طبقه پایین خالی بود و صاحبخانه اجازه دهید بقیه خانواده اش حرکت می کند در پس Lux می تواند منزوی کردن خود است.

که یک لوکس بسیاری لازم نیست که در یک شهرستان که در آن قیمت مسکن را دو برابر بیش از دهه گذشته است.

"من به صحبت به یک خانواده بود که 12 نفر در یک آپارتمان" گفت: کنگره ایالات متحده Ayanna Pressley که نشان دهنده چلسی. "بدیهی است که اگر کسی علائم ارائه آنها از لحاظ جسمی نمی تواند فاصله است."

پشمالو بین نژاد های مختلف تحت فشار قرار دادند برای بهتر اطلاعات دموگرافيک در یک لایحه به تازگی امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به درک تاثیر شیوع در جوامع مانند چلسی.

"آن را مستقیم به منابع بیشتری دست در دستکش با مسابقه جمع آوری داده ها به طوری که ما می توانید چیزهایی مانند که ارائه مسکن جایگزین بنابراین اعضای خانواده می تواند قرنطینه" او گفت:.

اما Pressley گفت: دولت نتوانسته است به اندازه کافی گزارش مسابقه داده پس از او ابتکار عمل به تصویب رسید. و او گفت: بهتر داده ها لازم است به آدرس نابرابری از این بیماری همه گیر.

خبرنگار Tibisay Zea اسپانیایی-زبان روزنامه El Planeta کمک گزارش به این داستان. نسخه اسپانیایی است که در اینجا.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن