تخلیه فروش درآمد مالیاتی به معنی متحده مجبور به قطع بودجه

با هزینه های مصرف کننده پایین یک رکورد 13.6 درصد در آوریل و دیگری 1.9 میلیون مدعیان بیکاری در هفته گذشته متحده

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

با هزینه های مصرف کننده پایین یک رکورد 13.6 درصد در آوریل و دیگری 1.9 میلیون مدعیان بیکاری در هفته گذشته متحده در حال جمع آوری پول کمتر در مالیات است.

تگزاس برای مثال جمع آوری عظیم 13 درصد کمتر در مالیات فروش در ماه گذشته از آن در ماه مه سال 2019.

"درآمد هستند راه را به پایین وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن گفت:" مایکل Granoff یک حسابداری استاد دانشگاه تگزاس در آستین. "آنها باید قطع بشه. چه چیزی آنها را به صرف پول خود را؟"

آموزش عمومی برای یک چیز. که دولت بزرگترین هزینه.

کال Jillson استاد علوم سیاسی در دانشگاه متدیست جنوبی در دالاس گفت تگزاس است که در حال حاضر در نزدیکی پایین در سرانه هزینه های آموزش و پرورش و کاهش را طولانی مدت اقتصادی درد.

"همه درک می کند که آموزش و پرورش آمادگی برای نیروی کار پس از تگزاس است که واقعا بین یک سنگ و یک محل سخت و آن را به احتمال زیاد بدتر از آن" او گفت:.

تگزاس نیز باید به کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی بزرگ دیگری بودجه مورد. و چیزهایی مثل تعمیر و نگهداری بزرگراه به تعویق خواهد افتاد ،

"ما در حال رفتن به برش به تعادل و سپس امیدواریم که ما می تواند جایگزین این درآمد در سال های آینده بدون انجام آسیب جبران ناپذیر" Jillson گفت.

تگزاس یکی از هفت کشور بدون درآمد مالیاتی به این معنی که متکی بر فروش و مالیات بیش از کشورهای دیگر مانند کالیفرنیا یا نیویورک. اما در حال حاضر تمام متحده در همان قایق است.

"شما دعا کنید که دولت فدرال در حال رفتن به گام تا بشقاب و ارائه برخی از امداد رسانی به زودی" گفت: Michael Leachman معاون رئیس جمهور برای دولت سیاست های مالی در این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست. "شما همچنین می توانید در قرعه کشی ذخایر خود را. علاوه بر آن چیزهایی که شما لازم نیست که گزینه های خوب."

دولت فدرال در تلاش است برای کمک به دولت های ایالتی و محلی به عنوان بخشی از های مختلف COVID-19 امداد بسته های, اما بسیاری از آنها نیاز به رفتن به یک مقدار زیادی پول بیشتر قبل از درآمد مجموعه میدارد تا دوباره.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن