با وجود ضد نژادپرستی وعده چند شرکت بزرگ سیاه و سفید مدیران

در طول هفته گذشته ما دیده ایم بسیاری از مارک های ساخت اظهارات که می گویند آنها ایستادگی در برابر نژاد پرستی و

توسط AKHBAREMAAAA در 19 خرداد 1399

در طول هفته گذشته ما دیده ایم بسیاری از مارک های ساخت اظهارات که می گویند آنها ایستادگی در برابر نژاد پرستی و آنها حمایت خود را سیاه و همکاران. اما تعدادی از کارکنان در شرکت های خود را به خصوص در سطح اجرایی باقی مانده فوق العاده کم است.

فقط حدود 3 درصد از رهبران ارشد در شرکت های آمریکایی سیاه و سفید هستند. و با وجود تنها چهار سیاه و سفید مدیران برجسته شرکت های فورچون 500.

در ضمن بیش از 12 ٪ از جمعیت ایالات متحده و 10 درصد از grads کالج سیاه و سفید هستند بنابراین "شما انتظار می رود برای پیدا کردن 50 سیاه, فورچون 500, مدیران امروز" گفت: Lanaya Irvin رئیس جمهور در مرکز استعداد نوآوری است.

برخی از این است که بدون شک از آنجا که فردی از نژاد پرستی.

"سیاه و سفید حرفه ای هستند و نزدیک به چهار بار به احتمال زیاد به عنوان سفید حرفه ای می گویند که آنها را تجربه کرده ایم صریح تبعیض نژادی در محل کار" Irvin گفت.

اما هم وجود دارد بسیاری از موانع ساختاری در اینجا.

برای یک چیز برای تبدیل شدن به مدیر عامل شرکت شما نیاز به طرفداران — مدیران ارشد که فکر می کنم شما بزرگ خواهد شد و تایید برای شما در جلسات.

"اما متاسفانه اکثر ارشد طرفداران — 71 درصد از آنها اعتراف است که آنها تمایل به protégés که همان نژاد یا جنس همان" او گفت:.

که منجر به فرصت کمتری برای کارکنان Irvin گفت.

و کسانی که تکالیف بسیار مهم هستند گفت: الا بل اسمیت که می آموزد مدیریت در دارتموث پهلو مدرسه کسب و کار.

"نشان می دهد که چگونه شما می توانید اضافه کردن به خط پایین ما شما رو برای دریافت کنید که انتساب — پس مردم واقعا از دیدن شما انجام چیزی که شما" او گفت:.

همچنین شرکت ها اغلب ارائه آموزش برای جلوگیری از ناخودآگاه تعصب مثلا در قالب کارگاه نیم روزه.

"ما فکر می کنیم که فقط با داشتن کارگاه های آموزشی و جلسات کافی است به جای پرسیدن سوال سخت: که ترویج چرا آنها را ترویج می کنید ؟ آنچه را که آنها انجام می شود ؟ که باید ما را یک فرصت؟" بل اسمیت گفت.

یعنی ممکن است reimagining پس زمینه مورد نیاز برای مدیر عامل شرکت نقش گفت: Evan تیز یک مشاور در راسل رینولدز همکاران.

شاید در شرکت, مدیر عامل شرکت همیشه می آیند تا از طریق بخش فروش "اما کاملا رک و پوست کنده, شما لازم نیست که بسیاری از مردم سیاه و سفید که در آن خط لوله" او گفت:. "شاید شما فکر می کنم در مورد مدیران اجرائی است که باید بیشتر تجربه عملیاتی و شاید که درب باز می شود برای بسیاری از نامزدها."

به یاد داشته باشید که چرا همه از این مهم است. تیز وجود دارد گفت: یک مورد کسب و کار: شرکت بهتر می تواند خدمت به مشتریان خود را اگر آنها متنوع رهبری است. تاپیک اخلاقی ضروری بیش از حد.

"بیش از حد به مردم سیاه و سفید نگه داشته شده است از این نقش و این فرصت نه تنها به ایجاد ثروت اما شخصا به رانندگی تاثیر در مقیاس" او گفت:.

و "شما نمی توانید آنچه که شما نمی توانید ببینید," او گفت:. اگر سیاه و سفید کودکان و نوجوانان و بزرگسالان جوان نمی بینم سیاه اجرائی آن را سخت به تصور کنید که خود را در گوشه اتاق.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن