با وجود سرسام آور بیکاری اعداد آن را حتی بدتر از آن به نظر می رسد

فقط قبل از همه گیر, ضربه, ما می خواهم 200,000 به 215,000 جدید نرخ بیکاری در هر هفته به طور متوسط. از اواسط ماه

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

فقط قبل از همه گیر, ضربه, ما می خواهم 200,000 به 215,000 جدید نرخ بیکاری در هر هفته به طور متوسط.

از اواسط ماه مارس آن را به 20 تا 30 برابر بیشتر از آن — 16.9 میلیون نفر ثبت مدعیان پس از اخراج و خاموش شدن ناگهانی مربوط به COVID-19 همه گیر شروع به گسترش در سراسر کشور است. تقریبا یک نفر از 10 نفر که تا به حال کار برای رفتن به قبل از همه گیر نیست یک در حال حاضر.

اما آن را حتی بدتر از آن گفت: اقتصاد رابرت در فریکک Navy Federal Credit Union.

"وجود دارد افرادی که قرارداد کارگران است. افرادی وجود دارند که در واقع نمی تواند فایل بیکاری به دلیل متحده هستند بنابراین حمایت," او گفت:.

هنوز هم بیشتر مردم به احتمال زیاد نمی خواهد واجد شرایط برای مزایای بیکاری: پدر و مادر که باید به ماندن در خانه با کودکان دبستانی مردم قرنطینه چرا که آنها در معرض خطر بالا برای COVID-19 و فارغ التحصیلان جدید که حتی نمی توانید به دنبال کار.

"من فکر می کنم ما حدود 14 درصد نرخ بیکاری در حال حاضر به علاوه یا منهای 2 درصد" Frick گفت.

چگونه بالا می تواند آن را در تابستان امسال ؟

"بیست درصد می رسد معقول و منطقی کم پایان" Frick گفت. "اما نکته در اینجا است که این 20 درصد برای سال, ما در حال صحبت کردن در مورد رکود بزرگ در اینجا. بیست درصد برای دو یا سه ماه پس از آن همه چیز به شما شروع به پایین آمدن."

بهتر اندازه گیری به طور کلی آسیب های اقتصادی ممکن است از دست دادن درآمد. پس از همه, این چیزی است که همه اخراج و مردم کاهش می یابد ساعت و توقیف کسب و کار به معنی در پایان روز.

"در واقع یک سوم از درآمد در اقتصاد سقوط خواهد کرد در سه ماهه دوم — سرمایه درآمد و درآمد نیروی کار گفت:" کنت Smetters دانشکده مدیر پن وارتون بودجه که به تازگی crunched اعداد در تولید ناخالص داخلی و از دست دادن شغل.

یکی از چیزهایی که ممکن است کاهش همه که درآمد و از دست دادن شغل است که صدها میلیارد دلار از کنگره اتحاد اختصاص داده و در آخرین آن طرح محرک (مراقبت عمل) به صورت وام به کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می توانید نگه داشتن کارکنان خود را در حقوق و دستمزد.

شیدا Dellwo صاحب RBD ابزار یک شرکت است که باعث می شود تجهیزات علمی در خم اورگان. کسب و کار پایین است 75 درصد در حال حاضر اما تا کنون او موفق به حفظ پرداخت 10 نفر از کارکنان خود را.

"ما انتظار دارند که ما در حال رفتن به از دست دادن کسی, ما در حال رفتن به قادر به دریافت از طریق این OK, در بخشی به دلیل که SBA برنامه," او گفت:.

Dellwo اعمال خود را به بانک برای بخشایش SBA وام از طریق مراقبت در قانون چک حفاظت از برنامه به پوشش نیروی کار و هزینه های عملیاتی برای چند ماه. او می گوید سفارشات در واقع شروع به انتخاب کنید تا دوباره از کره جنوبی و چین که در آن همه گیر به نظر می رسد پایانی.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن