کشف گوید کمتری از مردم در حال امید بستن برای پذیرش کارت های اعتباری پرداخت

با همه گیر بسیاری از شرکت های کارت اعتباری تعیین کرده بود تا راه را برای مشتریان به تاخیر پرداخت چه آنها به طو

توسط AKHBAREMAAAA در 21 خرداد 1399

با همه گیر بسیاری از شرکت های کارت اعتباری تعیین کرده بود تا راه را برای مشتریان به تاخیر پرداخت چه آنها به طور معمول مدیون است. در حال حاضر کشف می گوید: میزان پرداخت بودن معوق کاهش یافته است و 90 درصد از ماه آوریل تا اوایل ماه ژوئن -- نشانه آن است که برخی از پریشانی ممکن است کاهش.

اگر مردم کمتر تعویق انداختن خود صورتحساب کارت اعتباری آنها احتمالا بهتر قادر به پرداخت آنها گفت: اندرو دیویدسون در Comperemedia.

"شاید آنها خود محرک چک کنید شاید آنها مزایای بیکاری و یا شاید آنها حتی یک کار" Davidson گفت.

در دراز مدت Davidson, گفت, ممکن است آن را بهتر برای مشتریان سلامت مالی برای پرداخت آن بدهی های اعتباری به جای به تعویق انداختن پرداخت دیگر.

"در اکثر موارد علاقه هنوز هم تعلق گیرد و بنابراین مصرف کنندگان به طور موثر به لگد زدن می توانید در پایین جاده," او گفت:.

دیویدسون گفت: این هم خبر خوش برای شرکت های کارت اعتباری زمانی که مشتریان می آیند که از تعویق برنامه. چرا که بانک ها مجبور به کنار به عنوان مقدار پول نقد در مورد افراد به طور پیش فرض.

مت شولتز در اعطای وام به درخت گفت: بانک ها می خواهند برای حفظ روابط خوب با مشتریان است.

"این فقط در مورد کسی با داشتن یک کارت اعتباری آن را در مورد کسی با داشتن یک کارت اعتباری و سپس به طور بالقوه قادر به تشویق برای خرید بیشتر آنها را به یک وام مسکن یا وام خودرو" شولتز گفت.

و او گفت: بانک ها در حال حاضر می تواند نقطه ای از آنها مایل به قطع برخی از مشتریان شل در یک زمان نیاز است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im