دیزنی reopenings در شک بعد از COVID-19 موارد سنبله

با COVID-19 موارد خونتان به خصوص در جنوب و کشورهای غربی چه چیزی را در مورد reopenings? کالیفرنیا در غرب و فلور

توسط AKHBAREMAAAA در 5 تیر 1399

با COVID-19 موارد خونتان به خصوص در جنوب و کشورهای غربی چه چیزی را در مورد reopenings?

کالیفرنیا در غرب و فلوریدا در جنوب نقاط داغ در سمت راست که در آن دیزنی پارک آن و برنامه ریزی برای تابستان راه اندازی مجدد. در حال حاضر که در سوال.

دیزنی در حال حاضر بازگشایی برخی از پارک در آسیا اما ایالات متحده آمریکا است که اثبات می شود بیشتر از روی حیله و تزویر در میان حیات coronavirus موارد احتمال ردیابی بازگشت به یادبود روزی که بسیاری از ایالت ها شروع به شل شدن محدودیت.

در فلوریدا که در آن بیش از 109,000 موارد گزارش شده ظرفیت در حال حاضر در حال نازک شدن برای بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه حتی به عنوان دیزنی به جلو می رود با برنامه ریزی برای بازگشایی عظیم آن پارک وجود دارد در ماه آینده.

کارگران درخواست آنلاین است که خواستار شرکت به تجدید نظر.

در کالیفرنیا به نمایندگی از اتحادیه کارکنان دیزنی لند — برخی از 17,000 از آنها — نیز balking در بازگشایی برنامه.

وجود دارد دیزنی اعلام کرده است آن را به تعویق انداختن برنامه ریزی اواسط ماه جولای بازگشایی با استناد به تاخیر در گرفتن دستورالعمل از مقامات وزارت امور خارجه ،

کالیفرنیا است که در این میان نگران کننده ای در افزایش موارد — یک رکورد سنبله آمد سهشنبه آوردن این دولت در مجموع به بیش از 190,000.

توقیف پارک در حال حاضر هزینه دیزنی بیش از یک میلیارد دلار در سود.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب