دنیای دیزنی قصد دارد به بازگشایی این تابستان — اما بدون بغل کردن میکی یا مسخره

دیزنی در فلوریدا قصد دارد به بازگشایی این تابستان آن را به عنوان امید برای بازگشت به کسب و کار و جلوگیری از خو

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

دیزنی در فلوریدا قصد دارد به بازگشایی این تابستان آن را به عنوان امید برای بازگشت به کسب و کار و جلوگیری از خونریزی بیشتر پول نقد.

بسته شدن دیزنی پارک به هزینه شرکت حدود یک میلیارد دلار است که حتی در حسابداری برای آوریل و مه.

شانگهای دیزنی لند افتتاح شد در مارس 11, و اگر فلوریدا فرماندار تصویب دیزنی جهان در اورلاندو خواهد بود در جولای 11.

اما جدید دیزنی جهان خواهد بود و قطعا سازمان ملل متحد-دیزنی. والت دیزنی جهانی معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات جیم MacPhee توضیح داد: در ارائه به فلوریدا تنظیم کننده های دیروز.

"ما خواهد شد به طور موقت به حالت تعلیق در رژه و آتش بازی و حوادث دیگر که ایجاد جمعیت" MacPhee گفت.

وجود خواهد داشت بدون پرداخت پول نقد معاملات یک سیستم رزرو و دریافت بلیط و درجه حرارت چک در دروازه. مشتریان و کارکنان را ملزم به پوشیدن ماسک قبل از ورود به پارک.

همچنین بازدید کنندگان باید حفظ فاصله از لباسهای شخصیت های — دیدار-و-خوش آمد می گوید به حالت تعلیق درآمد. یک به اصطلاح "اجتماعی, فاصله تیم ملی" خواهد بود برای یادآوری مردم از آن است.

حضور پوش خواهد شد در زیر ظرفیت اگر چه هیچ کلمه دقیقا تا چه حد زیر. دیزنی شانگهای پارک شروع بازگشایی در 30 درصد ظرفیت است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب