بیمارستان تقلا برای سوئیچ به دولت جدید COVID سیستم گزارش

دولت فدرال جدید COVID-19 ردیابی سایت رفت و زنده دوشنبه. آن را تحت نظارت وزارت بهداشت و خدمات انسانی — و آن را

توسط AKHBAREMAAAA در 1 مرداد 1399

دولت فدرال جدید COVID-19 ردیابی سایت رفت و زنده دوشنبه. آن را تحت نظارت وزارت بهداشت و خدمات انسانی — و آن را جایگزین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سیستم. اما انتقال به داده های جدید-مجموعه سیستم ممکن است ایجاد یک میزبان از مشکلات جدید برای بیمارستان است.

کمتر از نیمی از ملت بيمارستان گزارش شده به سیستم. حدود سه-چهارم گزارش به یکی از جدید و آنها را مجبور به وارد کردن اطلاعات به صورت دستی.

کاترین Baicker به سلامت اقتصاد در دانشگاه شیکاگو گفت: هدف در اینجا این است که ستوده که داشتن هماهنگ اطلاعات بسیار مهم است هر دو به فردی تصمیم گیری و گرفتن منابع در جای مناسب در زمان مناسب است.

مشکل این است که "در حالت ایده آل, شما نمی خواهد شروع به انجام آن در یک بیماری همه گیر" او گفت:.

نه تنها در طول همه گیر اما با تنها چند روز از اطلاع با توجه به دیو دیلون از میسوری انجمن بیمارستان.

"ما تا به حال به سطح شیب دار تا دوره برای تشویق بیمارستان به شرکت در این" او گفت:.

اما بیمارستان ها باید به تعامل, اگر آنها می خواهند منابع دولت کنترل مانند کمیاب عرضه داروهای ضد ویروسی. دیلون گفت: دگرگونی شده است "بیشتر از تحریم از انگیزه."

بیمارستان ها در حال حاضر کشیده نازک توسط pandemic گفت: ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association. سردرگمی بیش از آنچه که به گزارش و به چه کسی و چگونه ممکن است در واقع مختل فدرال تلاش.

"در بسیاری از راه های آن را به خوبی ممکن است تاخیر در پاسخ که آنها با داشتن" او گفت:. "و من فکر می کنم که بزرگترین خطر که آن را واقعا تضعیف توانایی خود را به حرکت به سرعت به عنوان آنها می خواهم."

بنیامین گفت: understaffed و با کمبود بودجه روبرو بیمارستان ها ممکن است منابع برای اختصاص به تایپ کردن اطلاعات مربوط به این پلت فرم — و کسانی که در بیمارستان ها است که می تواند بسیاری از استفاده از کمک از دولت فدرال است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن