مضطرب خرده فروشان بازی "سیب زمینی داغ" با صاحبخانه و تامین کنندگان

راز ویکتوریا واصل طرح دعوی در دادگاه در این هفته درخواست یک قاضی به آن اجازه شکستن اجاره در آن فروشگاه در میدا

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

راز ویکتوریا واصل طرح دعوی در دادگاه در این هفته درخواست یک قاضی به آن اجازه شکستن اجاره در آن فروشگاه در میدان هرالد در منهتن به دلیل بیماری همه گیر.

همچنین J. Crew بدست تصویب دادگاه به تسلیم آن پرداخت اجاره بها به عنوان Pier 1.

همه چیز شروع به احساس کمی شبیه یک بازی سیب زمینی داغ, با هر شرکت در تلاش برای عبور از درد به شخص دیگری است.

سیب زمینی داغ — شما می دانید این بازی مناسب است ؟ سیب زمینی را داغ هیچ کس آن را می خواهد و آن را دور می رود و دور دایره.

در واقع یک شبه مصرف کنندگان آمریکایی متوقف خرید لباس و کفش و بسیاری از چیزهای دیگر و زنجیره های خرده فروشی نمی خواهید به نگه داشتن که سیب زمینی. به طوری که آنها تصویب آن در طول مثلا به خود صاحبخانه.

"من می خواهم آن را بیشتر پرتاب سیب زمینی به عنوان سخت به عنوان آنها می توانند در صاحبخانه گفت:" جوئل Bines, مدیر عامل در AlixPartners. "اساسا خرده فروشان گفت: ما فقط به سادگی نمی پرداخت اجاره و ما آن را همه بفهمند بعد."

صاحبخانه ممکن است برنده جنگ حقوقی با خرده فروشان و در نهایت خود را اجاره پول است. اما در عین حال آنها مجبور به پرداخت وام مسکن خود را. آنها می توانید سعی کنید به بازی شیر یا خط spud به بانک های خود را و ببینید چه اتفاقی می افتد.

بعد سیب زمینی ؟ خرده فروشان در حال عبور از آن به تامین کنندگان خود را.

"فقط گسترش قیاس راه دورتر از آن طراحی شده است که می تواند تمدید شود, آن را بیشتر شبیه به خرده فروشان برش سیب زمینی و توزیع قطعات برش سیب زمینی داغ به تامین کنندگان مختلف در مقادیر مختلف," Bines گفت.

در عمل این بدان معناست که لغو سفارشات و تاخیر در پرداخت. "بله, من می خواهم محصول اما به جای پرداخت شما در 30 روز یا 60 روز, من قصد دارم به شما پرداخت در 120 روز" گفت: Craig رولی ارشد مشتری شریک برای خرده فروشی مشاوره در Korn کشتی.

خرده فروشان باید مقدار زیادی از قدرت در اینجا, بنابراین فروشندگان سعی خواهد کرد به قطع در آن وجود دارد و در ضمن تصویب tater حتی بیشتر اگر امکان پذیر است.

"فروشندگان سپس به تامین کنندگان خود را و یا افرادی که آنها را, پارچه, مواد و مانند آن و عقب راندن آنها می گویند, دوباره, راه همان است که ما فقط به حال سفارشات لغو شد بنابراین در حال حاضر ما در حال رفتن به خود را لغو سفارشات" رولی گفت.

در نهایت وجود دارد, بدهی سیب زمینی (آره ما هنوز در حال انجام این کار).

بسیاری از خرده فروشان متصلب تا میلیاردها دلار بدهی بیش از دهه گذشته است. در حال حاضر آنها در حال تشکیل پرونده برای ورشکستگی و خلاص شدن از آن. به عبارت دیگر عبور از سیب زمینی هنوز دوباره.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن