تنوع استخدام پررونق است اما حفظ و نگهداری باقی مانده یک "مسئله بزرگ"

تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس منجر شده بسیاری از شرکت ها به صدور بیانیه محکوم کردن نژادپرستی و تعهد به ک

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس منجر شده بسیاری از شرکت ها به صدور بیانیه محکوم کردن نژادپرستی و تعهد به کمک به سازمانهای مدافع حقوق مدنی. اما آنها نیز حساب با تثبیت تبعیض در درون خود حقوقی واجد شرایط اغلب در خواست از کارکنان که می خواهند رهبران به نوبه خود اظهارات همبستگی به عمل بتن می باشد.

یک اندازه گیری از پیشرفت تعدادی از کارکنان و افراد دیگر از رنگ در درون سازمان به خصوص در نقش رهبری. و شرکت هایی که کمک به شرکت های دیگر جذب کمتر جویندگان کار می گویند کسب و کار پررونق شده است به تازگی.

"رفتن به COVID-19 ما کمی نگران است زیرا ما شاهد بسیاری از سازمان های موسسه استخدام انجماد حتی انجام اخراج گفت:" آرتور جنگل از بنیانگذاران تنوع استخدام پلت فرم Mathison که متصل جویندگان کار به شرکت Accenture, کاسپر و بلند مدت بورس.

"اما در ماه گذشته به تنهایی ما را دیده اند تقاضا بیشتر برای Mathison نسبت به کل سال گذشته در ترکیب گفت:" بازار را صبری بن-Achour.

جنگل فکر می کند شرکت رهبران اذعان به اهمیت ساختمان نژادی متنوع حقوقی واجد شرایط به خصوص در مدیریت است.

اما استخدام متنوع استعداد است تنها گام اول است. هنگامی که آنها در حال onboarded حفظ کارکنان از رنگ می تواند قابل توجه نقطه کور برای سازمان.

"ما در سازمان است که باید نهاد برنامه ریزی برای تنوع استخدام در واقع عدم حفظ و پیشبرد آن بسیار جویندگان کار," جنگل گفت.

استخدام جدید که وارد سازمان های غیر دوستانه و تبعیض آمیز فرهنگ ها اغلب برخورد microaggressions و موانع به صورت حرفه ای پیشرفت است.

"و کسانی که واقعا همه دلایل خوبی برای ترک" جنگل گفت. "بنابراین به اعتقاد ما آن را فقط به عنوان مهم برای سازمان به ساختمان طرح برای تنوع استخدام به عنوان آن را برای آنها را به سازماندهی برنامه ها: آموزشی, اجرایی حمایت و توسعه حرفه ای و ایجاد مکانیزم برای گرفتن بازخورد واقعا قادر به ایجاد سیستم به درخواست مردم چگونه آنها در حال انجام است. بدون آن سیستم ها و سازه ها در محل ما تقریبا ببینم که یک سوراخ در پایین سازمان است که نمی تواند پایدار برای خود تنوع اهداف است."


در زیر یک ویرایش متن مصاحبه.

صبری بن-Achour: شما به کمک شرکت ها استخدام متنوع استعداد. وجود دارد قطعا فشار زیادی در حال حاضر برای شرکتها به نگاه مانند آنها در حال انجام است. اما آنچه در مورد کسب و کار برای انجام این کار ؟

آرتور جنگل: شده است وجود دارد در حال حاضر بیش از یک دهه از تحقیقات که ثابت شرکت هایی که در ساخت یک نیروی کار متنوع نه تنها بهتر از شرکت های دیگر در بازار آنها را حفظ کارکنان خود را بسیار طولانی و رسیدن به یک به طور قابل توجهی بهتر فرهنگ است. بنابراین تقریبا در هر متریک قوی وجود دارد بازگشت سرمایه گذاری برای ایجاد تنوع در نیروی کار خود را.

بن-Achour: چگونه کسب و کار شده است را برای شما بچه ها ؟

جنگل: جالب است. رفتن به COVID-19 ما کمی نگران است زیرا ما شاهد بسیاری از سازمان های موسسه استخدام انجماد حتی انجام اخراج. اما در ماه گذشته به تنهایی ما را دیده اند تقاضا بیشتر برای Mathison نسبت به کل سال گذشته همراه است. ما تا به حال بیش از 400 سازمان و رسیدن به ما در چهار هفته اخیر. و من فکر می کنم ساختمان نمایندگی در نیروی کار تضمین میکند که وجود دارد به خصوص بیشتر نمایندگی میان مدیریت شده بالا از ذهن را برای تقریبا هر شرکت کرد.

بن-Achour: هنگامی که شما استخدام یک نیروی کار متنوع این بدان معنا نیست که نیروی کار خود را در حال رفتن به ماندن در آن راه. چه چیزی شما را انجام دهید ؟

جنگل: که کاملا حق با شماست. ما سازمان هایی که نهاد برنامه ریزی برای تنوع استخدام در واقع عدم حفظ و پیشبرد آن بسیار جویندگان کار. در میان جمعیت کمتر نگهداری بعضی اوقات یک مسئله بزرگ است — چون افراد قدم به یک سازمان آنها را دریافت نمی راهبری و حمایت از رهبران دیگر آنها را نمی بینیم رهبران [مثل آنها] در بالای سازمان است. به طوری که آنها تعجب است که وجود دارد جایی برای من در اینجا ؟ آنها ممکن است وارد فرهنگ است که باید قابل توجهی تعصب و یا microaggressions. و اینها همه دلایل واقعا خوب به ترک اگر یک فرد است نه احساس یک احساس تعلق.

بنابراین به اعتقاد ما آن را فقط به عنوان مهم برای سازمان به ساختمان طرح برای تنوع استخدام به عنوان آن را برای آنها را به سازماندهی برنامه ها: آموزشی, اجرایی حمایت و توسعه حرفه ای و ایجاد مکانیزم برای گرفتن بازخورد واقعا قادر به ایجاد سیستم به درخواست مردم چگونه آنها در حال انجام است. بدون آن سیستم ها و سازه ها در محل ما تقریبا ببینم که یک سوراخ در پایین سازمان است که نمی تواند پایدار برای خود تنوع اهداف است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب