آیا کارفرمایان نیاز به پیگیری بیمار کارگران ؟

محل کار در سراسر کشور در حال بازگشت به حالت عادی با وجود شکوفایی در COVID-19 نفر در بیش از 20 متحده است. پس چه

توسط AKHBAREMAAAA در 3 تیر 1399

محل کار در سراسر کشور در حال بازگشت به حالت عادی با وجود شکوفایی در COVID-19 نفر در بیش از 20 متحده است. پس چه مسئولیت انجام کارفرمایان باید برای پیگیری بیمار کارگران ؟

ما شنیده ام زیادی در مورد بزرگ شیوع COVID-19 در محل های کار مانند بسته بندی گوشت می آمد گیاهان خانه های پرستاری و تجارت الکترونیکی انبارها. اما در بسیاری از موارد کارفرمایان نیست در واقع گزارش کسانی که خود را دارند.

"آن خیره کننده است عدم تعهدات کارفرمایان به گزارش این اطلاعات نه تنها به کارگران بلکه خود جامعه" گفت: دبی Berkowitz, کارگر, ایمنی و بهداشت, مدیر برنامه ملی قانون استخدام پروژه.

اکثر ایالات آمریکا نیاز ندارد کارفرمایان به گزارش COVID-19 موارد به ادارات بهداشت محلی هر چند بزرگ محل کار خوشه اغلب شناسایی شده توسط آن سازمان.

اما فدرال ایمنی و بهداشت حرفه ای اداره می کند و نیاز اکثر شرکت ها با بیش از 10 نفر از کارکنان به نگه داشتن داخلی سوابق COVID-19 موارد, اما تنها زمانی که آنها در حال تایید و تلقی "مربوط به کار." و هیچ انگیزه ای برای کارفرمایان و نه کسانی که اتصال: بیش از حد بسیاری از موارد گزارش شده می تواند ماشه برای بررسی شرایط نا امن کار.

"این بسیار دشوار و طاقت فرسا کار برای تعیین اینکه آیا یا نه یک COVID-19-مثبت پرونده مربوط به کار" گفت: Gina Fonte بوستون وکیل است که متخصص در ایمنی محل کار با هلند & شوالیه.

فونت گفت: OSHA کارفرمایان را ملزم به ایجاد یک "حسن نیت تلاش" برای تعیین چگونه یک کارگر قراردادی ویروس.

اما آنچه واجد شرایط به عنوان "حسن نیت" است که تا حدودی به تفسیر باز گفت: جان هو وکیل استخدام با Cozen اوکانر در نیویورک است.

"اگر شما یک کوچکتر کارفرما OSHA به رسمیت می شناسد منابع خود را در حال رفتن به حدودی محدود, به عنوان مخالف به یک مقدار بزرگتر کارفرما," او گفت:.

کارفرمایان باید اول درخواست کارگران چگونه آنها فکر می کنم آنها قرارداد ویروس, او گفت:. اگر آنها کار بیشتر با مردم و یا شده است وجود دارد یک خوشه از موارد در گروه خود آن را ممکن است تصور می شود مربوط به کار — اگر وجود ندارد "جایگزین توضیح."

که در آن همه چیز روی حیله و تزویر گفت: ان روزنتال سابق بالا وکیل برای OSHA. "همیشه وجود دارد یک جایگزین احتمالی توضیح."

به خصوص در حال حاضر که خیلی از اقتصاد است بازگشایی شد و جامعه انتقال گسترده است او گفت: کارگران می توان به قرار گرفتن در معرض با خوردن بیرون رفتن برای کوتاه کردن مو و یا بازدید از یک دوست. که می تواند بیشتر دهانه اجازه دهید به کارفرمایان قلاب برای پیگیری بیماری خود را.

"آنها در حال گفتن کارفرمایان آنها نیاز به ثبت موارد مربوط به کار" او گفت: OSHA: "اما آنها در حال ساخت آن را واقعا آسان برای آنها نیست."

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de