فراموش مزایای بیکاری در زمان COVID-19 پوشش هزینه زندگی ؟

صبح روز پنجشنبه وزارت کار به اشتراک گذاشته شده است که یکی دیگر از 4.4 میلیون نفر امضا برای بیکاری در هفتۀ منته

توسط AKHBAREMAAAA در 4 اردیبهشت 1399

صبح روز پنجشنبه وزارت کار به اشتراک گذاشته شده است که یکی دیگر از 4.4 میلیون نفر امضا برای بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 18. کارگران آمریکایی در زمینه تکان دهنده 26.5 میلیون بار اول ادعا می کند در ماه گذشته با توجه به تنظیم فصلی شماره رانده شده توسط pandemic اخراج.

تا چه حد می تواند این چک برای کسانی که در خارج از یک شغل ؟

بیش از 1 میلیون تگزاسی را برای اعمال بیکاری است. کهربا بنوا در میان آنها است.

"من کار متوقف شد, من فکر می کنم من آخرین روز کار بود ... من متاسفم من واقعا از دست پیگیری از زمان" برادشاو گفت.

او و تیم او موفق شده در یک فروشگاه مبلمان بودند furloughed جمعه گذشته است. او انتظار دارد که برای به دست آوردن $521 هر هفته در بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته در فدرال همه گیر مزایای.

به اندازه کافی برای پوشش صورتحساب خود? "برای من است و برای کارکنان آن خواهد بود همچنین" برادشاو گفت.

اما مزایای ممکن است سقوط کوتاه برای بستگان او در کالیفرنیا که در آن هزینه زندگی بالاتر است. و مزایای متفاوت است به طور گسترده ای می گوید میشل همیشه در ملی قانون استخدام پروژه.

"شما چیزی از $213 به طور متوسط در می سی سی پی به $555 در ماساچوست" همیشه گفت.

به طور متوسط در سراسر کشور است $370. اضافه کردن که به همه گیر و مزایای آن بالغ بر $970 مورد همان است که در هفته به طور متوسط پرداخت از آمریکایی ها در سراسر کشور.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب