آیا شما نیاز به 1 میلیون دلار در بانک ها به تشکیلات جدید بکار تجاری یک ادم تنومند و بدقواره وام ؟

قوانین برای یک ادم تنومند و بدقواره وام تشکیلات جدید بکار تجاری را تغییر داده اند ادم تنومند و بدقواره نرخ تشک

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

قوانین برای یک ادم تنومند و بدقواره وام تشکیلات جدید بکار تجاری را تغییر داده اند

ادم تنومند و بدقواره نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری استفاده می شود پایین تر از نرخ متعارف اما آن روزها از بین رفته اند.

امروز اگر شما نیاز به یک فوق العاده بزرگ وام شما پرداخت نرخ بالاتر و در صورت سخت تر شرایط. و وام دهندگان ممکن است بخواهید نعمت خاص — مانند یک میلیون دلار deposit, به عنوان مثال.

اما نرخ وام مسکن هنوز هم در نزدیکی تمام وقت پایین. و ادم تنومند و بدقواره وام دارندگان ممکن است قادر به صرفه جویی بزرگ توسط refinancing به یک نرخ پایین تر است.

پس چگونه شما می دانید که آیا آن را در زمان مناسب به انجام این کار? و چقدر کم می تواند به شما انتظار واقع بینانه ادم تنومند و بدقواره نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری می شود ؟

بررسی خود ادم تنومند و بدقواره تشکیلات جدید بکار تجاری واجد شرایط (Jul 14th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


نرخ وام مسکن کاهش یافت

در طول دو سال گذشته و به خصوص در ماه های اخیر — نرخ وام مسکن را غرق به پایین تاریخی.

به طور متوسط 30 سال نرخ وام مسکن کاهش یافته و از 5 درصد در سال 2018 فقط 3.03% در ماه جولای سال 2020 است. نرخ وام مسکن در 2 ٪ در محدوده حتی تبدیل شدن به یک واقعیت برای برخی از.

این کاهش در نرخ وام مسکن نشان می دهد که میلیون ها نفر از وام گیرندگان می تواند به نفع از refinancing.

در واقع شوالیه سیاه و سفید گزارش می دهد که بیش از 13 میلیون صاحب خانه می تواند در حال حاضر خود را رها میزان حداقل 0.75%.

و "tappable سهام" مقدار موجود به صاحب خانه با وام مسکن از طریق نقدی از refinancing و یا عدالت خانه خطوط "8 درصد افزایش یافت در طول دو سال گذشته در سه ماهه اول سال 2020 به یک رکورد بالا از $6.5 تریلیون."

برای مالکان با ادم تنومند و بدقواره وام — وام مسکن بیشتر از $510,400 در اکثر مناطق — بهره مندی از refinancing و یا تجاری حقوق صاحبان سهام می تواند بزرگ باشد.

بزرگتر وام خود را بیشتر به شما را به صرفه جویی در هر ماه با کاهش نرخ بهره خود را. و بیشتر سهام شما بیشتر, شما ممکن است قادر به پول نقد.

اما مزایای آن بستگی دارد چقدر کم نرخ بهره شما واجد شرایط برای — و این که آیا شما قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری با توجه به قوانین جدید.

بررسی خود ادم تنومند و بدقواره تشکیلات جدید بکار تجاری واجد شرایط (Jul 14th, 2020)

چقدر کم هستند جامبو نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری?

رابطه بين منطبق با نرخ وام مسکن و ادم تنومند و بدقواره وام مسکن نرخ اتحاد بدبختانه.

با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن منطبق با وام — کسانی که در جلسه محلی محدودیت وام — به طور متوسط 3.26% برای هفته جولای 8th.

ادم تنومند و بدقواره وام در همان زمان قیمت گذاری شد در 3.52%.

برای هفته 7 نوامبر 2018 اعداد نگاه بسیار متفاوت است. MBA گزارش پس از آن که منطبق با نرخ وام به طور متوسط 5.15% در حالی که jumbos شد و در 4.97%.

  منطبق با وام مسکن و نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری ادم تنومند و بدقواره وام مسکن و نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری
نوامبر 2018 5.15% 4.97%
جولای 2019 3.26% 3.52%

خط پایین: ادم تنومند و بدقواره وام را در نرخ پایین تر از تامین مالی متعارف اما در حال حاضر شما پرداخت بیشتر برای jumbos.

این است که چرا ؟ چرا که وام دهندگان دیدن بیشتر خطرات ناشناخته در COVID-19 اقتصاد است. در این محیط جدید همه وام های ریسک و وام های بزرگ را مضاعف پس — نتیجه های بالاتر قیمت گذاری شده است.

آیا شما واجد شرایط برای یک ادم تنومند و بدقواره تشکیلات جدید بکار تجاری?

اگر شما می خواهید به تشکیلات جدید بکار تجاری با وام منطبق یا تحت حمایت دولت وام مسکن وجود دارد شناخته شده محدودیت وام و به خوبی تثبیت استانداردهای صلاحیت.

با ادم تنومند و بدقواره وام مسکن, داستان متفاوت است.

وام دهندگان باید انعطاف پذیری برای تنظیم مورد نیاز خود را به این دلیل که وام را بیمه نمی شود و یا تضمین شده توسط یک سازمان دولتی.

این بدان معناست که وام دهندگان می تواند در استانداردهای مختلف به صورت:

  • درآمد مورد نیاز
  • حداقل credit نمره
  • Home ارزش و حقوق صاحبان سهام مورد نیاز
  • Cخاکستر ذخایر
  • "Seasoning" — به معنی چه مدت وام فعلی خود ممتاز است قبل از اینکه شما می توانید سرمایهاضافهاندوختن (persian)

جدید ولز فارگو حکومت — که نیاز به $1 میلیون سپرده گذاری در بانک را به واجد شرایط برای یک ادم تنومند و بدقواره refi — نشان می دهد این نقطه است.

بانک نیست و فقط می خواهید علاقه. آن را می خواهد چیز دیگری مانند یک سپرده نقدی به منظور بررسی مشتری است که فوق العاده امن وام گیرنده است که نمی خواهد به طور پیش فرض.

البته نه همه وام دهندگان در حال تنظیم نوار به عنوان بالا به عنوان ولز فارگو. شما هنوز هم می تواند پیدا کردن ادم تنومند و بدقواره تشکیلات جدید بکار تجاری با گزینه های بسیاری در کمتر از 1 میلیون دلار در بانک.

اما شما باید فوق العاده کامل که کاوش در گزینه های خود را.

به یاد داشته باشید, آن را فقط در مورد واجد شرایط برای وام. خود تشکیلات جدید بکار تجاری میزان نیز بستگی دارد که چگونه 'قوی' قرض دهنده بداند شما می شود. بنابراین مطمئن شوید که به اطراف مغازه.

تاثیر COVID-19 در ادم تنومند و بدقواره وام

این فقط ولز فارگو و آن را فقط ادم تنومند و بدقواره وام که در حال تبدیل شدن سخت تر برای به دست آوردن. تاریخی-نرخ پایین وجود دارد اما قرض دهنده مورد نیاز را بدست سخت تر و سخت تر در ماه های اخیر.

مایک Fratantoni اقتصاددان ارشد با وام مسکن بانکداران انجمن (MBA) گفت: وام مسکن گزارش می دهد که "این عدم اطمینان اقتصادی و تاثیر COVID-19 همه گیر تا به حال تاثیر بر وام مسکن در دسترس بودن اعتبار — با وجود این واقعیت است که وام گیرنده تقاضا بسیار قوی است و از آنجا که از رکورد کم نرخ وام مسکن."

"این COVID-19 همه گیر تا به حال تاثیر بر اعتبار وام مسکن در دسترس بودن... کمتری وجود دارد و سرمایه گذاران مایل به خرید وام ادم تنومند و بدقواره" –مایک Fratantoni اقتصاددان ارشد وام مسکن بانکداران انجمن

"MBA وام مسکن اعتباری در دسترس بودن شاخص کاهش یافته است و به سطح دیده نمی شود پس از آوریل 2014" Fratantoni ادامه داد.

"وام دهندگان در حال مرور نوپای اقتصادی نیز در حالی که حسابداری برای خطر ابتلا به قرض بودن تحت تاثیر از دست دادن شغل و درخواست گذشت.

"کمتر وجود دارد و سرمایه گذاران مایل به خرید وام ادم تنومند و بدقواره و کسانی که با نمره های اعتباری پایین تر... و بسیاری از بانک ها در حالی که هنوز متمرکز بر اعطای وام وام مسکن نیز در برخورد با تقاضا برای وام گیرنده اعتباری دیگر محصولات است."

چرا وام دهندگان وام مسکن در حال سرکوب

همه گیر نیز ایجاد یک مجموعه کاملا جدید از وام دهنده مشکلات.

وام دهندگان باید بررسی کنید که وام گیرندگان باید توانایی بازپرداخت وام های خود را. تصدیق ها به طور سنتی به معنای چک کردن چنین چیزهایی به عنوان درآمد و اشتغال است.

اما بیش از 45 میلیون نفر هستند ناگهان بیکار. و امنیت شغلی است و دیگر خیلی خاص — یکی دیگر از دلایل سرمایه گذاران بسیار کمتر علاقه مند به خرید وام ادم تنومند و بدقواره تر از گذشته است.

این همه نیست برای ترساندن شما می گویند و یا refinancing غیر ممکن است بلکه نشان می دهد که چرا وام دهندگان در حال سرکوب مورد نیاز است.

برای واجد شرایط وام گیرندگان حاضر به فروشگاه در اطراف نرخ پایین در دسترس هستند و refinancing است که هنوز هم بسیار ممکن است.

شما باید تشکیلات جدید بکار تجاری یک ادم تنومند و بدقواره وام در حال حاضر ؟

نرخ امروز در نزدیکی یا پایین تاریخی. آن را حس می کند به نگاه ادم تنومند و بدقواره وام مسکن نرخ در موقعیت های مختلف.

  • اگر شما واجد شرایط borrower با یک امتیاز اعتبار خوب پایین بدهی و ذخایر نقدی
  • اگر شما یک کار است که ادامه خواهد داد تا به صورت همه گیر
  • اگر شما نمی refinanced در دو سال گذشته

اگر این وضعیت شما را بررسی نرخ و پیدا کردن آنچه که شما برای واجد شرایط برای دیدن چقدر شما می توانید ذخیره کنید و یا پول نقد توسط refinancing خود ادم تنومند و بدقواره وام.

بررسی نرخ جدید (Jul 14th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im