آیا شما گاهی اوقات تعجب می کنم که چه بازار سهام ،

ما می گویند آن را در همه زمان ها: بازار سهام است نه اقتصاد و اقتصاد است نه بازار سهام است. اما ما تا به حال به

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

ما می گویند آن را در همه زمان ها: بازار سهام است نه اقتصاد و اقتصاد است نه بازار سهام است. اما ما تا به حال به آن می گویند کمی بیشتر اغلب این چند ماه گذشته. با خیلی ها با شرایط جامعه و بازار تنها به نظر می رسد unphased.

آیا شما تا به حال در بررسی آنچه در وال استریت در حال انجام است و فکر "می کند وال استریت مانند... جزئیات خبر؟" بیش از 40 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری و COVID-19 انجام گرفته بیش از 105,000 آمریکا زندگی می کند.

اما بازار سهام نمی nosedive. آن در جریان بوده است بسیار هموار.

"خوب اول از همه اطلاعات ما در اقتصاد این است که به دنبال از طریق آینه یکدفعه گفت:" جرمی Siegel, یک استاد امور مالی در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا است. بسیاری از اخبار بد داده است که در مورد گذشته است. بازار سهام منعکس کننده آنچه که سرمایه گذاران در مورد آینده فکر می کنم.

"به نظر می رسد در آنچه اتفاق می افتد در طول 10, 20, 30 سال" Siegel گفت. همچنین بازار تنها نشان دهنده شرکت های بزرگ. "ویرانی در اقتصاد اتفاق افتاده است در مغازه ها و فروشگاه ها."

آنچه که بازار سهام با توجه به دقیقا ؟ خوب بسیاری از زمان آن را فدرال رزرو.

"نرخ بهره معلق در هوا در اطراف صفر فدرال رزرو خرید اوراق قرضه و ETFs — حتی عملکرد بالا و یا اوراق قرضه" گفت: کریستین مک کنا مدیر عامل در استقبال مدیریت ثروت در بوستون. "این واقعا می دهد سرمایه گذاران اعتماد به نفس."

اعتماد به نفس در مورد آینده است. بازار سهام منعکس کننده شرکت های بزرگ اقتصاد آینده نه واقعی اقتصاد امروز است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب